Şimdi Ara

STEAM EN UYGUN LEVEL KASMA REHBERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
6
Favori
9.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steamde en uygun şekilde level kasmak için level up botlarını kullanacağız.

Bu botlar şuanda 27/1 yani 2700xp karşılığı 1 key bazı botlar 26/1 bazıları daha az bu botun kendine kalmış artık şuanda en yüksek 27/1 var piyasaya göre düşebilirde yükselebilirde.

Botları takip edeceğiniz sitehttps://www.reddit.com/r/SteamTradingCards/new/

Botlar sizin rozetler kısmınızı tarayıp ona göre kart veriyor yani ben bu kartı bastım tekrar verirmi gibi bir endişe olmasın.

Mesela botun birini eklediniz lazım olacak kodlar aşağıya yazıyorum

!check [Ne kadarlık bir alış yapabiliriz bot bunu kontrol edecek ve sonunda bize kaç keylik alışveriş yapabiliriz bunu söyleyecek]
    !level 100 [Hangi levele çıkmak istiyorsak 100 yerine kaç ise onu yazacaksınız bot size ne kadar key gerektigini söyleyecek]
    !buy 3 [İstediginiz levele mesela 3 key tuttu bu şekilde yazıyorsunuz ve size takas istedigi geliyor]

Takas olayı karşılıklıdır ilk önce keyler sonra kartlar gibi bir durum yoktur.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cevher ilede kart alabiliyoruz onuda hemen açıklıyayım.

Cevher oalyında yani gems diger adıyla 200 gems = 100 xp bazı botlarda 250 = gems 100 xp botlara göre gene değişikler olabilir yukarıda verilen siteden botlara bakabilirsiniz zaten aynı botlar yapıyor bu işlemide.

Satın alırken lazım olacak kodlar gene

!check [Ne kadarlık bir alış yapabiliriz bot bunu kontrol edecek ve sonunda bize kaç keylik/gemslik alışveriş yapabiliriz bunu söyleyecek]
    !level 100 [Hangi levele çıkmak istiyorsak 100 yerine kaç ise onu yazacaksınız bot size ne kadar key gerektigini söyleyecek]
    !buygems 1 [Gems ile alırken yani cevher ile 200 gemslik bir botta iseniz 100 xp alacaksınız adet olarak !buygems 1 yazıyoruz 200 xp ise !buygems 2 1000 gems var ise !buygems 5 bu şekilde yani 200/1 veren botun linkini alt tarafa koyuyorum 200/1 en uygun şuanda.
    http://steamcommunity.com/id/bluelvlup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 27 Temmuz 2017; 19:49:4 >

• rez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşekkürler
  • harun899 H kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • R E K L A M A L A N I
  • Hocam hiç açıklayıcı olmamış benim gibi bilmeyenler anlayacağını sanmıyorum. Öncelikle bot olayı nedir?

Linle tıkladım ancak hiç bir şey anlamadım. 21/1 2700xp olayı nedir. !buy 3 !level100 bunlar nedir bir yere mi yazılıyor?

Bununla ilgili öğretici bir video var mı?

Ban yeme riski var mı?

• Don Atari kullanıcısına yanıt
    Yukarda gayet açık yazdım bunu anlamıyorsan sana yapabileceğim birşey yok kusura bakma.

Mesela botun birini eklediniz lazım olacak kodlar aşağıya yazıyorum

!check [Ne kadarlık bir alış yapabiliriz bot bunu kontrol edecek ve sonunda bize kaç keylik alışveriş yapabiliriz bunu söyleyecek]
    !buy 3 [İstediginiz levele mesela 3 key tuttu bu şekilde yazıyorsunuz ve size takas istedigi geliyor]

Daha nasıl açık olacak botu ekleyip mesaj atacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 25 Temmuz 2017; 12:30:1 >
  • Balbasur kullanıcısına yanıt

Burdaki arkadaşlara yardımcı olabilmek için bu konuyu açtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 25 Temmuz 2017; 12:33:26 >
  • corsairms kullanıcısına yanıt
    Hacı ne diyorsun? Sana reklam yapıyorsun demedim. Bu konu 30 sayfa olunca buraya reklam koyucaz..
  • Balbasur kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış anladım ozaman sizden özür diliyorum.
  • Takipte kalalım...

• Soyle 1 dolara 30-40 oyun ve hepsi kart dusuren bundle varmı bildigin ? Veya belesten siteden oyun alabilecegim kart dusurulen

• Hocam 50 lvl tahmini kac para?

• Lickshoot kullanıcısına yanıt
    https://www.freesteamkeys.com

https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-rage-bundle

Alıp kartlarını düşürüp geri kalan kartları pazardan satın alsan bile bot daha ucuza geliyor haberin olsun
  • CeyX_X kullanıcısına yanıt
    Hocam o sizin kaç level oldugunuzlada alakalı botları ekleyip sorabilirsiniz

seviye 10 = seviye 50 5 key
  • 40-50 level' a geldiğinizde zorlaşmaya başlar. 100 leveldan sonra çok fazla para harcamanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsairms

Hocam o sizin kaç level oldugunuzlada alakalı botları ekleyip sorabilirsiniz

seviye 10 = seviye 50 5 key

Bi sitede 3 lvl den 50 ye 10 key diyo. 100 lira.

5 olan varsa fiyat iyi demek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasalar yanıyor.
  • Arkadaslar en ucuz bot hangisi bi link atinda az kasam eskiden amele gibi ugrasiyorduk yok ucuz oyun bul karti ucuz olacak vs vs baya ugrastiriyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyX_X kullanıcısına yanıt
    http://steamcommunity.com/id/KryBLevelUpBoT/ elinde az set kalmış ekleyip bi !check edersiniz 28/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 26 Temmuz 2017; 19:21:0 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.