Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.309
Cevap
59
Favori
271.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 724
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 40 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 27428
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 724
  • Favoriye Eklediklerim 59
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • temose (6 mesaj) Wolverine (4 mesaj) drhardware (2 mesaj) Bullet (2 mesaj) eCCo (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1901 mesaj) Mobil (696 mesaj) Tablet (60 mesaj) Mini (54 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
Giriş
    3378 Mesaj

Şuan bu filmi açtım konuşmalar farklı yerden efektler farklı haporlörden geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trkgncr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z490 UNIFY®Evga 2080SUPER®Intel® Core™ i7-10700K®XPG 8200 512GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®FSP Aurum PT 1000W PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Binbaşı
    1536 Mesaj
    Herkese selamlar, bir konuda yardım bekliyorum.

z906 ses sistemim bır gün durduk yere açılmadı ve bir daha da düzelmedi. Sisteme elektrik gitmiyor anladığım kadarıyla. Yetkili servis çok yüksek bir bedel isteyince ben de yaptırmamıstım 3 yıldır yatıyor sistem. Özledim ve yaptırmak istiyorum.

İstanbul içinde mümkünse Avrupa yakasında bu sistemi profesyonel şekilde onarabılecek yer biliyor musunuz? Kasap tamircı olmasın işini bilen biri yapsın istiyorum :) var mı başına gelip istanbulda yaptıran? Cevaplarını bekliyorum bir an önce sistemime tekrsr kavuşmak istiyorum.

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Herkese selamlar, bir konuda yardım bekliyorum.

z906 ses sistemim bır gün durduk yere açılmadı ve bir daha da düzelmedi. Sisteme elektrik gitmiyor anladığım kadarıyla. Yetkili servis çok yüksek bir bedel isteyince ben de yaptırmamıstım 3 yıldır yatıyor sistem. Özledim ve yaptırmak istiyorum.

İstanbul içinde mümkünse Avrupa yakasında bu sistemi profesyonel şekilde onarabılecek yer biliyor musunuz? Kasap tamircı olmasın işini bilen biri yapsın istiyorum :) var mı başına gelip istanbulda yaptıran? Cevaplarını bekliyorum bir an önce sistemime tekrsr kavuşmak istiyorum.
    Bende aylardır kullanamıyorum. İnşallah cevap veren çıkar. Ne biçim şans var bizde ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: oserhat

Bende aylardır kullanamıyorum. İnşallah cevap veren çıkar. Ne biçim şans var bizde ya

Alıntıları Göster
    Hocam ben şans eseri bir yer buldum Kağıthane de" aydın video elektronik " telefonla aradım z906 için onarım sağlarız dedi bugün bıraktım aleti. büyükce bir yer güvenilir duruyor fakat biraz uzun sürebilir yoğunum dedi. 2-3 gün içinde arıza tespiti yapıp arayacağım dedi bakalım, haber gelsin size de yazarım.

Bir üst mesajda arkadaş da yer önermiş istersenız onu da arayıp sorun derim , ben de bilgi vericem haber geldiğinde.

|
    |

• Yarbay
    2771 Mesaj
    Ben de yarın Yusuf Bey'e göndereceğim Bursa'ya. Umarım düzelir.
    |
    |
    Logitech z906 nın woofer'ının arkası ısınıyor. Müzik vs çalmasa bile ısınması için düğmesinden açık vaziyette olması yeterli. Kimbilir ne kadar elektrik harcıyordur bu hiçbir ses çalmadığı haliyle.
    Kışın ayak ısıtıcısı olarak kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylül kabus -- 18 Eylül 2020; 11:3:4 >

Evet ben 30w diye biliyorum o yüzden ben kullanırken açıyorum.

|
    |
    eylül kabus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z490 UNIFY®Evga 2080SUPER®Intel® Core™ i7-10700K®XPG 8200 512GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®FSP Aurum PT 1000W PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Yarbay
    5515 Mesaj
    Hocam tamir edilir ama ilk çıkan seride problem olmazken sonraki çıkan serilerde bu ve buna benzer sorunlar oluyor.

Eğer isterseniz yardımcı olabilirim. Daha önceden z5500 ve farklı sistemler tamir ettim.

|
    |
Sohbet
Bitcoin
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.