Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
66
Favori
315.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu alete yukseliyorum ama sigorta elektrik sorunu vs cok oluyormus. Var mi bunu yasayan akil verecek birileri.
  • fitamino kullanıcısına yanıt

906 modelin demi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.
  • Ben kullanıyorum ama hiç daha problem olmadı. O hata ile karşılaşanlar neden olduğunu açıklamışlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

1 tane Z5500 aldim 10 saniye dinledikten sonra sattim. Sonra tekrar aldim ve yine sattim. Z906 belki daha kalitelidir dedim onu aldim ama onu da sattim. Suan z623 sub ve z2300 sub var. Uydu olarak baska cihazlar kullaniyorum.

Z5500 de evet guc var ama davul gibi bass veriyor. Hic tat yok.

Z906 nispeten daha kaliteli bass veriyor ama erken distorsiyona giriyor.

Z623 en tatli bass i veriyor. Distorsiyon sorunu bunda da var.

Z2300 ise ondan biraz daha sert ve daha guclu.

en tatlı bass ı veren z623 daha iyi bir marka varmıdır acaba,

birde distorsiyon nasıl birşey bass da mı oluyor hoparlörde mi

• 11 sene gibi bi süre olucak kullanıyorum eski hesabın şifresinide unutmusum  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! neyse şans mı desek bozulan arkadasların kini duydum ben hiç sorun yaşamadım

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!
  • OnurRcnn O kullanıcısına yanıt
    Geri kalam kolonlar nerde hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Geri kalam kolonlar nerde hocam:)

video atıyım o zaman toplu dağıttım sağa sola yaya fotograflıyım  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! 

• Benimde 8 sene oldu tık bile demedi maşallah :) arıza şu bu yaşıyanlar ilk sahipleri mi acaba yoksa 2.el mi almışlar?

• Bende 9 sene olmuş alalı sıfır teknosa'dan almıştım. Ev ortamı zaten hor kullanma olmamasına rağmen (sürekli kullanımda da değildi)

power kartı yandı. Şans işi sanırım bi köşede yatıyor anakartı vs arızalanan olur da çalışan power kartını satmak isteyen olursa pm den ulaşabilir bana :)

• Lg tv’de kullanıyorum sistemi doğal olarak kulaklık girişine bağladım çünkü lg optik ses çıkışına bağladımız zaman ses açma kapatmayı yaptırtmıyor.kulaklık girişine bağladığım zamanda cızırtı oluyor optikte denediğim zaman olmuyor hangi kabloyu önerirsiniz cızırtı olmaması için
  • arkadaslar 4 senedir kullanıyorum.z906 icin ayak arıyorum.Satan bir yer var mı acaba

• Logitech x-540 kullanıyorum ve müzik dinlemeyi ve film izlemeyi çok seviyorum x540 bilenler bilir efsanedir ama z906 ya geçme fikri aklımda çok var her ikisinide deneyimlemiş biri geçmeye değer mi aydınlatabilir mi ayrıca kullandığım anakart b450 tomahawk max
    Alc892 ses yongasına sahip optik çıkışı malesef yok anolog bağlantı ses kalitesinde bir problem teşkil eder mi ? Şimdiden Teşekkürler cevaplarınız için

• tanks55 kullanıcısına yanıt

x540 göre analog da 1000 kat daha iyi bir cihazdır z906 ama creative usb thx 5.1 pro ses kartıyla kullanıyorum ben optik de tadı bir başka z906 nın al her türlü x540 dan iyidir kıyaslama bile yapılmaz  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! 

• https://www.youtube.com/watch?v=d_Ut53jDmwk&feature=youtu.be

Arkadaslar merhaba, ben de uzun yillardir z906 kullanicisiyim. Ancak artik şöyle bir problem cikarmaya basladi ve cozum bulamadim. Yardimlarinizi rica ediyorum.

Elektrik gidip geldiginde yukaridaki linkteki problemi yasiyorum her zaman, resetleme kapat ac falan yapinca yerini buluyor ve ses geri geliyor. Bir de bunu sadece optik kablo girislerinde (3 ve 4) yapiyor. Inputtan diger girislere gectigimde effects isiklari sabit kaliyor.

Bununla ilgili yardim, kalici cozum ve dusuncelerinizi rica ediyorum.

• geçenlerde sattım z906yı, açıkçası beni pek tatmin etmedi, centerı fullememe rağmen etkili diyolog sesleri gelmiyordu, sub da öylesine ortada adet yerini bulsun diye var gibiydi, gerçi pc ile kullanmadım, android box ve tv ile kullanmıştım, apartman ortamında sese de yüklenmedim hiç (ev taşıma durumları olduğundan amfili sinema sistemimi kurmadım)....yok mu daha cancanlı logitechten yeni seri haberi, z5500 z906 daha iyi denebilecek....edifierin 5+1leri bir ara piyasada bol olarak vardı, şimdi onlar da kalmadı....amfili sinema sistemim zaten var, benimkisi tamamen fantazi...sadece pc için kulanmalık 5+1 arayışı....sıfır creative t6300 da varmış bende meğersem :) onu kurdum pc için, surround oyun amacıyla geçenlerde....t6300 bas olarak baya baya kötü, arka hoparlörler de cılız

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurshn

https://www.youtube.com/watch?v=d_Ut53jDmwk&feature=youtu.be

Arkadaslar merhaba, ben de uzun yillardir z906 kullanicisiyim. Ancak artik şöyle bir problem cikarmaya basladi ve cozum bulamadim. Yardimlarinizi rica ediyorum.

Elektrik gidip geldiginde yukaridaki linkteki problemi yasiyorum her zaman, resetleme kapat ac falan yapinca yerini buluyor ve ses geri geliyor. Bir de bunu sadece optik kablo girislerinde (3 ve 4) yapiyor. Inputtan diger girislere gectigimde effects isiklari sabit kaliyor.

Bununla ilgili yardim, kalici cozum ve dusuncelerinizi rica ediyorum.

Yok mu bi Allah'in kulu yardim edebilecek?su problemi cozmemde akil verebilecek?

• ozgurshn O kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bendede var

• quote:

Orijinalden alıntı: sesua

Aynı sorun bendede var

Bi cozum bulabildin mi dostum acaba??

• Alsammı kararsızım

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.