Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
66
Favori
315.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 Gün önce bahsetmiş olduğum sorunu resimde işaretlediğim dirençlerden kaynaklandığını tespit ettik.Elektronikçi arkadaş ile bu dirençlerin aşırı ısıdan yıprandığını ve aradaki yolun işlevini yitirdiğini gördük. Arkadaş dirençlerin lehimlerini yenileyip, arızalı olan yolu onardı.Şuan için bir sorun yaşamadım.Benim gibi sorunu olan arkadaşlar için alternatif olması açısından paylaşıyorum.

• Merhaba arkadaşlar,
    z906 setimin kumandası bozuldu, orjinali çalışmıyor. Türkiyede aradım bulamadım, amazonda satıyor. Fiyat olarak setin şuan malum alışveriş sitesinde 2500 TL olduğu bir yerde kargo gümrük vs. dahil 30 dolara "ucuz" geldi bana
    Şurda ki linkte satışı var, alan olmuştur diye soruyorum, var mı amazon dan satın alan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun740

Logitech Z906 Kumanda arayanlar Uzun zamandır muadil kumanda arıyordum bu sabah sipariş verdim geldiği zaman deniycem eğer çalışırsa buradan paylaşıcam Böylelikle ihtiyacı olanlar alabilirler
    mi telefonu olup IR kızılötesi olanlar Mi Kumanda uygulaması ile şlme yaparak sistemi telefondan kullanabilrler. bazı samsung modellerinde de var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidiskop -- 5 Ocak 2019; 19:0:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

DTS ses almak için gerekli netflix kullanıyorsanız alın derim ben optik bağlantı sağladım laptop üzeriden netflixde 5.1 ses destegi geldi çook fark ediyor.

Alıntıları Göster
    bednde 5.1 sesli görülen net flix flmlerd DECODE ışığı yanımıyor? Ses akıllı tv den optik kablo ile sisteme giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidiskop -- 5 Ocak 2019; 19:5:7 >
  • Slm z906 için ayak önerisi olan varmı sonorous sp 200 ayakları uyumlumu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Benim hoparlörün uzatma kablosunu oğlan prize sokmuş...

Allahtan ona bir şey olmadı ama malesef hoparlörüm yandı.

Ankarada tamirinden kim anlar bilen var mı? Servisi var mı ne kadara patlar tahmini?

Selamlar, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bidiskop

bednde 5.1 sesli görülen net flix flmlerd DECODE ışığı yanımıyor? Ses akıllı tv den optik kablo ile sisteme giriyor

Alıntıları Göster
    Akıllı Tv Ses Ayarlarına girin.
    Ses formatı muhtemelen PCM dir.Onu Dolby veya DTS olarak değiştirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TjmsaH

Slm z906 için ayak önerisi olan varmı sonorous sp 200 ayakları uyumlumu acaba?
    Ayak olması şart değilse ve duvara monte edebilirseniz daha ucuza güvenlik kameraları ayakları var 5 liraya.

Ben salonumda kullanıyorum çok memnunum.

https://urun.n11.com/guvenlik-kamerasi-aksesuarlari/guvenlik-kamera-ayagi-metal-akrobat-P121851794
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Ayak lazım arkalara görünüm olarakta güzel durur diye düşünüyorum, birde 2 model arasında kaldım aslında z906 eski ses sistemi fakat canavar kendisi birde sony soundbar var HTRT40 modeli 5+1 kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: TjmsaH

Ayak lazım arkalara görünüm olarakta güzel durur diye düşünüyorum, birde 2 model arasında kaldım aslında z906 eski ses sistemi fakat canavar kendisi birde sony soundbar var HTRT40 modeli 5+1 kararsızım
    Ben çirkin buluyorum ayakla kullanılınca ki görüntüsünü.Duvarda daha hoş bir ambiyansı oluyor.Kule tipi olsa neyse ama bu ufacık uydular ayakla garip geliyor bana.

• Selamlar arkadaşlar. Z906 Ses sistemini uzun süredir kullanıyorum fakat ev ahalisi gürültüyü sevmediğinden sonuna kadar sesi açıp dinleme şansını pek bulamadım. Geçen günlerde kimse yokken komple full ses verip dinlemek istedim ama kursağımda kaldı çünkü şöyle bir sorunla karşılaştım. Müziklerin giriş bölümlerinde sorun yok ama ne zaman ritim artsa Bass yükselse sistem çut diye sesi kesiyor ve 2 saniye sonra tekrar çalmaya başlıyor bu böyle döngü halinde devam ediyor. Biraz kurcaladım Level ayararından uydular full Bass ise %70lerde bir sorun teşkil etmiyor. Gelgelelim herşeyi fulleyince sıkıntı çıkarıyor. Bu sorunun sebebi Ses kartımı yoksa sistemin kendisimi? Yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fa1yan0s

3 Gün önce bahsetmiş olduğum sorunu resimde işaretlediğim dirençlerden kaynaklandığını tespit ettik.Elektronikçi arkadaş ile bu dirençlerin aşırı ısıdan yıprandığını ve aradaki yolun işlevini yitirdiğini gördük. Arkadaş dirençlerin lehimlerini yenileyip, arızalı olan yolu onardı.Şuan için bir sorun yaşamadım.Benim gibi sorunu olan arkadaşlar için alternatif olması açısından paylaşıyorum.
    Konu için de azıcık araştırma yapsaydın bir şeyler bulurdun!

• Merhabalar,

2.150 tlye alabiliyorum bu ürünü. Açıkçası ürün güzel duruyor, yorumları da iyi ama hem 2011 çıkışlı hem de fiyatini hak ediyor mu bilemedim.

PS4 ve film ağırlıklı kullanacağım.

Bunun yerine önerimiz var ise lütfen belirtin.

Teşekkürler...
  • merhaba bende 3-5 yıldır z906 kullanıyorum ama bir kaç şey lazım oldu, daha 5+1 olarak yeni kullanıcam :=) hep bir iki kolon takılı dağınık vaziyette duruyordu ama şimdi duvarlara montaj ediyorum, haliyle odaya her bir kolonun sesini eşit vermesi için ayar yapılıyor mu onu öğrenmek istiyorum, eğer yapılıyorsa bu ayarı kaydedebiliyoruzdur sanırım?

birde benim cihazda bir sorun var fişi çekip takınca zor açılıyor düğmelere defalarca basmam gerekiyor
  • bununda fiyatı arttıkça arttı gereksiz yere, logi'den de yeni versiyonu ilginçtir ki çıkmıyor. İşin garip tarafı 5.1 sistem satan firma kalmadı. ev sistemlerini de pc'ye bağlamanın adam gibi bir yolu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 16 Ocak 2019; 23:7:5 >
  • Herkese selamlar yaklaşık 1 sene önce bir problem yaşamıştım.
    Sistemim durduk yere açılmamaya başladı. Hiç bir şekilde açılmıyor hiç birşeye tepki vermiyor. Fırsat bulup yaptıramamıştım 1 senedir yatıyor. Artık yaptırmak istiyorum.

Penta çok yüksek fiyata tamir ediyormuş. Bu sorunu yaşayan ve onarımını yaptıran var mı aramızda?

Sanki biri ile konuşmuştum yaptırmıştı ama ne özel mesajı ne de konu içerisinde o konuşmayı bulamadım yarım saattir arıyorum bulamadım o yüzden yazayım dedim.

Bu şekilde bir sorun yaşayıp da yaptıran varsa bana ulaşabilirse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

Merhabalar,

2.150 tlye alabiliyorum bu ürünü. Açıkçası ürün güzel duruyor, yorumları da iyi ama hem 2011 çıkışlı hem de fiyatini hak ediyor mu bilemedim.

Teşekkürler...
    Tr de alabileceğiniz en iyi sistem(PC 5.1sistemi olarak)

Fiyatını hakediyormu etmiyor.suan 2bin civarı.Ben 840liraya almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

bununda fiyatı arttıkça arttı gereksiz yere, logi'den de yeni versiyonu ilginçtir ki çıkmıyor. İşin garip tarafı 5.1 sistem satan firma kalmadı. ev sistemlerini de pc'ye bağlamanın adam gibi bir yolu yok.
    PC ye özel sistem fazla üretilmiyor.Logide şuan bunun fazlasıyla ekmeğini yediğinden yenisini çıkartmaya niyetli değil.logiyle kapisan bı Edifier var onlarda Amerikan malı pek Avrupa'ya açılmıyor.Tr dende yıllar önce cekilmislerdi.Avrupaya ve bize geri donseler eminim logitech yeni modeller cikartirdi.Creative desen seneler önce bitti zaten.

Birde gelişen TV ler den dolayı rağbet artık hifi sistemlere yoğunlaştı.
    Birde yine espor diye bişey çıktığı için oyuncu ekipmanı ses sitemi yerine aynı fiyata ufacık bir kulaklıkla parayı götürmek daha kolay hemde daha çok kitleye kitap eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 18 Ocak 2019; 20:21:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

Merhabalar,

Teşekkürler...
    yarı fiyatından daha aşağı z-5500 varken o fiyata değmez bence.
  • Z5500 un sifiri nerde satiliyor acaba

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.