Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.600
Cevap
66
Favori
315.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki uyduyu salonun arkasına en köşe sol ve en köşe sağ. Onları rear left ( arka sol) ve rear right ( arka sağ) a gireceksiniz. Diğer iki uyduyu televizyonun bulunduğu duvarın en soluna ve sağına gireceksiniz. ( front left front right)

Center yani yatık olan uyduyu televizyon sehpasının direk ortasına koyacaksınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emre4234 kullanıcısına yanıt
    Asıl surround budur. Bunun haricindeki kombinasyonda surround zevki alamazsınız

• Hocam iyi günler. Z906 sistemim tatile gidip geldikten sonra off olmuş. Döndüğümde hiç açılmıyordu. Korumalı prizde olmasına rağmen sanırım güç kartında sıkıntı oldu. Yardımcı olursanız sevinirim. Ürün 6 7 yıllık garantisi falan da yok malum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korumalı prizlerin hiç bir faydası yok para tuzağı resmen kumandalı prizler mevcut piyasada kullanmadığınız zaman tv ses sistemi gibi cihazlarınızı kumanda ile kapatın stanbay konumunda bırakmayın cihazlarınızın ömrü uzar
  • Selam çözemediğim bir sorun var ve fikir almak istiyorum resimdeki ses ayarlarında hoperlör çıkışı seçili iken center dan ses gelmiyor bir çözümü var mı? Yoksa narmal mi, center çalışıyor digital çıkışı seçtiğimde, konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
     LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!
     LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 3 Ekim 2018; 21:38:32 >

• Arkadaşlar merhaba z906 kullanıyorum. Arka hoparlörleri daha uzak bir noktaya koymam gerekiyor, malum kendi kablosu yetersiz. Bana orta halli, kendi orijinal kablosundan daha kaliteli veya ayni olan bir kablo önerirmisiniz.

• Selamlar Z906 kumandası satan veya elinde fazla olan var mı acaba?

• Arkadaşlar merhaba başına gelen varmı acaba şu sorunu yaşıyorum cihaz açıldığında input channels 5 and aux on

girişlerden input ve aux yanıyor hiçbir işlem yapılamıyor aux ve 5 boş normalde fabrika ayarlarına da dönmüyor kaldı elimde cihaz aç kapa fabrika ayarı hiçbirşey fayda etmedi.
  • Arkadaşlar z906 kumandası satan yada muadil kumanda için bilgi verebilecek bilge insan arıyorum
  • Almadan önce burayı okuyan bir arkadaş varsa tavsiyem kullanmış biri olarak 600-700 e bulursanız alın Yoksa benim gözümde 1000 tl ve üzeri etmeyecek bir sistem 1000tl üzeri amfili bir sistem alın hiç uğraşmayın HDmi girişli Bluetooth lu Spotify li wifi li amfiler var logitech de kronik sorunlar var kitlenme power kart arıza v.s saygılar...

• Merhaba arkadaşlar

Birkaç gün önce sipariş ettiğim sistem bugün ulaştı ve akşam kurulumu yaptım ancak wooferdan ses gelmiyor. Çıt bile yok. Ayrıca rear hoparlörlerden ses bozuk geliyor. Ben bişeyleri eksik mi yaptım yoksa sistem mi sorumlu. Sistemi optik kablo ile hem Digitürk cihazına hem de TV ye bağlayıp denedim . Sonuç değilmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Logitech Z906 Kumanda arayanlar Uzun zamandır muadil kumanda arıyordum bu sabah sipariş verdim geldiği zaman deniycem eğer çalışırsa buradan paylaşıcam Böylelikle ihtiyacı olanlar alabilirler
  • Öncelikle site ismi vermek kurallara uygunmudur bilmiyorum.
    Dün aldığım logitech z906 muadil kumandasını deneme fırsatım oldu gayet başarılı bir ürün İhtiyacı olanlar çekinmeden alabilirler Ürünü n11den ''kumancenter'' olarak aratarak iletişime geçip alabilirler. Fiyatı kargo dahil 44.90TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun740 -- 5 Aralık 2018; 12:47:11 >
  • orkun740 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam valla. Elinizde foto varsa koyabilirmisiniz?

• Hatta böle bi ürün yok yazıyor

•  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!

Ürünün kumandası bu. Dediğim gibi ''kumandacenter'' olarak aratabilirsiniz n11den.
    Hatta telefon numarası vermek kurallara uygunsa numarayıda verim.
  • Kumandayı aldığım firmanın numarası 05387779999
    Firmanın kendi internet adresine www.falezo.com yadawww.kumandacenter.com.tr yazarakda ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkun740 -- 9 Aralık 2018; 16:0:40 >
  •  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!

Son olarak ''n11'' den kumandayı arattığım örnek bir resim paylaşıyorum.
  • orkun740 O kullanıcısına yanıt
    orj bile açık ara daha iyi kumanda yapmışlar logitech firması z906 da malzemeden kısa kısa bir hal olmuş cihazın hataları cabası
  • aynen hocam bide kumandanın üzerindeki tuşlara bastıkça yanan janjanlı ışık, kendi kumandasına göre daha havalı göstermiş :)
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.