Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
27
Favori
182.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam, biraz zaman alır..
    Gidişatı yazarım İnşaAllah..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Bugün elime ulaştı adamın dediği gibi sıfır ayarında kutu felan nerdeyse tertemiz poşetleri kitapçıkları duruyordu jelatininde şimdi taktım test ettim gayet hoş sesi var potansiyometre dikkat ettim özellikse ses açma kısa bir çızırtı sorunu yok allahtan şuan stabil kullanıyorum bass tatmin edici valla pc'deki ses %50 ses sistemin %25 :D

• Mysquen M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam..
    Adınıza sevindim, bizim cihaz ne olacak bakalım..
    🤔

• yunus3441 kullanıcısına yanıt

Geçmiş sayfadada yazmıştım ve gittim 0 Z623 bulup aldım. Bi hayırlı olsununuzu alırım  LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)  Apartmanın son katında olduğumdan daha bass ı açıp denemedim ama ses pürüzsüz soft güzel 👍🏻 Z906 da vardı hep aklımda ama kablo karmaşası masamda doğru düzgün yer olmadığından yanaşamadım ona  LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) 

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayırlı olsun. Siteminiz tam olmuş. Eğer memnunsanız bence bir sadakada verin. En azından nazar olmaz

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

iyi güzel dileklerin için teşekkür ederim  LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)  mutlaka sadaka vericem.

Hayirli olsun Kasa mouse klavye ayni 😄😄

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu anda ikinci elleri bile iki bin lira bandında. Sizce alınır mı değer mi? Yoksa alternatif olarak gösterecebileceğiniz başka bir sistem var mıdır?

Hayırlı olsun. Kaça aldınız hocam?

• cato16 kullanıcısına yanıt

3200 e hocam

Hocam bende de buna benze bir sorun var acaba sorununuzu çözebildiniz mi ?

• abdulkadiruslu A kullanıcısına yanıt
    Penta yetkili servisinde uydu değişimi yapıldı, 750 gibi bir fiyata patladı ama ikinci uyduda da aynı sorun var.. Onun da değişmesi gerekiyor.. Maalesef cihaz elimde patladı daha doğrusu astarı yüzünü geçti..

Anladım geçmişler olsun hocam teşekkürler ilginiz için

• 2023 Yılında almış olduğum yadigar z623 ümün ara sıra ana uydusundan ses çıkmıyor. Ama bazen de hiç problemsiz çalışıyor. Sizce nedeni ne olabilir arkadaşlar ?

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt

Tozlanıyor, o yüzden açıp temizlemek gerekiyor.

• Arkadaşlar bişey sorucam... Şimdi benim elimde z623 Logitech ses sistemi vardı.. uyduları kullanılamaz hale geldi..subwoofer sağlam bunu nasıl kullanabilirim fikrinize ihtiyacım var

• Anfiye nasıl bağlanabilir yada bağlanirmi

• Merhaba Z623'ü uzun süredir kullanmıyordum.Bugün bi tv'ye bağlayayım dedim.Baktım körük gitmiş.Kaç cm körük almam gerekiyor bilgisi olan var mı ?

• Bir süredir Z623'te problem yaşıyorum.

Cızırt sorunu ses açıp kapanırken değil, oyun vb açıkken, kısık seste kullanmaya çalışırken falan oluyor. Hatta geçenlerde Dragon Age Inquistion açıktı ve ana menüde duruyordu oyun, arka planda çalan müzikle bile cızzzzzzzzzzzzzzz, fıııışşşşşşşşşşşş gibi seslerle çalmaya başlayınca kafayı yedirdi.

Önceleri Windows kaynaklı falan bir şey sandım, sürücüleri sildim tekrar kurdum, anakart üzerindeki onboard ses kartını iptal ettim, tekrar denedim, kablo değiştirdim bir daha denedim, yok...

Windows için önerilen ne varsa yaptım ama sonuç aynı.

Başka ne yapabilirim diye bakarken, bilgisayarı daha açtığım sırada Windows gelmeden bile bu dip ses ve cızırtının geldiğini fark ettim. Düğmeleri oturup ciddi temizlemedim ama üflüyorum arada, o açıp kapatırkenki cızırtı çatırtı gidiyor ancak bu arka plan sesi kalıcı. Makine daha açılırken bile bu sesler geliyor olunca ses kartı, sürücü vesaire kaynaklı olmadığını düşündüm.

Aleti 2-3 sene önce ikinci el olarak garantisiz falan almıştım. Muhtemelen miadı doldu diye düşünüyorum.

Şimdilik başka bir ses sistemi siparişi verdim. Bakalım, başka bağlantı yöntemleri ile de deneyeceğim.

Almak isteyene satabilirim.

• Ormanci kullanıcısına yanıt

Hangi sistemi aldınız?

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.