Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.372
Cevap
27
Favori
182.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu dinleme sansim olmadi ama buyuk ihtimal ayni surucudur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Onu dinleme sansim olmadi ama buyuk ihtimal ayni surucudur.

sürücü derken? bu güzel bası veren ona yazılım mı sadece

• makavel1 kullanıcısına yanıt
    Hoparlor yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • temiz z625 satan varmı

• ses potansında oluşan cızırtı sorunu cihazı sökmeden veya servise vermeden mümkün değil düzelmiyor, gündüz dert değil de gecenin köründe potansa müdehale edince çatır çutur ses gelmesi hiç hoş değil

yurtdışı forumlarında gördüğüm tuner 600 isimli kontak spreyden edindim, n11 de çok uygun fiyata bir firma satıyor, açmadan çok az miktarda sıkmama rağmen gayet başarılı sonuç verdi sorun yaşayanlar alıp deneyebilir.

yalnız böyle sprey sprey cihazın ömrü epey kısalacak gibi

z623 veya z625 de benim kdar yoğun bu problemi yaşayan yok mu acaba? pek şikayet eden yok ama kronik sorun deniyor, tek beni bulan bir kronik sorun mu?

• Selam arkadaşlar,

Ben kendi Z623 ses sistemimde her iki jack girişini de kullanıyorum. Bir girişi PC için diğer girişi ise monitör yani PS5 'den ses almak için kullanıyorum. Haliyle de her iki cihaz açıkken ve aktif bir ses varken üst üste biniyor sesler. Bu zaten normal, neden böyle diye demiyorum. Fakat Logitech 'in resmi veya 3. parti ile bu kanalları aktif/pasif yapabileceğim bir yazılım ya da bir aparat var mıdır bildiğiniz?

Şuan için geçici çözüm olarak PS5 açıkken ve boşta iken ses karışıklılığı olmaması adına monitörün ses ayarlarını sessize alıyorum menüden. Çok zor bir şey değil tabi ama yukarıdaki çözümler gibi daha pratik bir yol arıyorum.

• s.a beyler ben oğuz . z623 var tamir gerekiyor. vga ucu yoktu bende çinden vga uc getirttim. yalnız renkler tutmuyor yardımcı olabilecek kimse varmıdır acaba ? şimdiden teşekkürler (internette çok aradım aha hiçbiryerde bu konu ile alakalı resim yada yazı bulamadım malesef )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC-OUZ -- 1 Ocak 2021; 20:23:11 >

• Yardımcı olabilecek yokmu acaba 😭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MC-OUZ M kullanıcısına yanıt
    Renklerin tutmasına gerek yok, eski ucun diziliminin karşılığına tekabul eden uca giriş yapıp sırası ile dizeceksin...
  • Nymph()maniac kullanıcısına yanıt
    Malesefki yok, kanal değişimini manuel yapmak zorundasın.
  • Malesef eski ucu yok olsa akım ölçer ile ölçüp kendim yapabilirdim
    Su an sadece elektrik doğru yere denk getirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC-OUZ -- 6 Mart 2021; 9:22:34 >
  • Hocam logitech servisi ile bir görüşüp şansınızı deneyin

• beyler selam .yıllardır 3.5 mm soketle kullanıyorum bunu . rca ya geçsem seste iyileşme olur mu yoksa etki etmez mi ? 3.5 kablosu olarak profigold kullanıyorum kendi kablosundan 10 kat iyi

• Logitech z625 uyku modunda değil de aktif olduğunda sağ sol uydudan hafif bir dip ses geliyor. Bu normal mi acaba ? Subwoofer dan bir ses gelmiyor bu arada.

• Arkadaşlar merhaba uzun zamandır 2 ürün düşünüyorum Z906-Z623 arasında gidip geliyorum genelde müzik dinlerim Rap-T rap tarzı ve bass kafasındayım.Bu iki ürünün hangisinin bass ı daha derin ve iyidir.Youtube daki incelemeler pek tatmin etmedi.Logitech in bu iki ürününün bass larında uğultu var mı bide? Fiyat olarak birbirlerine yakın z906 göz kırpıyor ama bass konusunda endişeliyim

• yunus3441 kullanıcısına yanıt

öncelikle 2 üründe birbirinden çok farklı.biri 2+1 diğeri 5+1

fiyat olarak nasıl yakın buldunuz merak ediyorum :) biri 1500-2000civaro z906 ise 5500-6000tl  

2 ürünede sahibin. Z623ü pc nin olduğu masaya konumlandırdım. Z906 ise pc den hdmi ile çıkış yaptığım 48 inç led tv nin etrafına konumlandırdım.yani film keyfi yaparken z906.müzik yada kısa süreli youtube vs. içinse z623 kullanıyorum.

kısacası z906 her türlü öndedir.

Hocam bir ürünü youtube'dan izleyerek verdiği gerçek ses kalitesini anlamanız mümkün değil, tatmin etmemesi normaldir. Ancak gayet güzel ve camları titretecek güçte bası var.

Benim gibi kablo yoğunluğu sevmeyen biriysen z906 işkence olacaktır bir sürü kablosu var vs.

Z623 ve Z906 basları neredeyse aynı diyebilirim. Zaten müzik dinleyeceğiniz için 2+1 daha iyi olabilir.

• HoneyBadger82 kullanıcısına yanıt

Hocam bass konusunda nasıl bu iki ürün?Basslar derin ve güçlü mü?Bass ı uğultu yapıyor mu her iki ürün içinde soruyorum.

• InspiredTiger kullanıcısına yanıt

Hocam bass konusunda biraz tereddüt ediyorum tatmin eder mi diye? Diğer sorunda uğultu var mı bu ürünlerin bass larında merak konusu..

Hocam daha önce ne güçte sistemler kullandınız bilmiyorum ancak bu sistemlerin bası oldukça iyidir, kısa bir süre Z623 kullanmıştım basın gücü masanın üstündeki bozuk para gibi hafif şeyleri yerinden oynatacak kadar güçlü.

Uğultu konusuna gelecek olursak odanın büyüklüğüne ve basın konumlandırılmasına göre değişebilir, oda küçük olursa bas daha yoğun hissedilir uğultuya sebep olabilir mesela, ancak z623 basları gayet tok ve tatmin edici.

Ben şu an biraz daha eski olan Z2300 modelini kullanmaktayım Z623 ün ikiz kardeşi deniliyordu hatta bu modele, gayet memnunum sesi yarıdan fazla bile açmıyorum.

Bence tereddüt etmeyin özellikle apartman dairesindeyseniz sesi yarıdan fazla açmanız bile pek mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.