Şimdi Ara

LOGİTECH Z5500 NEREDE KAÇ LİRA VE KAMPANYALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
4
Favori
54.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır Logitech Z5500 hakkında çok şeyler yazıldı. Sistemi kullananaların büyük çoğunluğu sistemi çok beğendi. Bunun yanında arızaları da gündemden hiç düşmedi. Sonuçta bu kadar bahsedilen ve bu kadar beğenilen sistem tartışmasız fiyat performans olarak bence en iyi sitemdir. Ben de bu ürünü almaya karar verdim. Ama Z5500 ün yeni serisinin 2011 de çıkacağının söylenmesi ve fiyatının bütçemi aşması nedeniyle alamdım bu ürünü. Firmalar ara sıra kampanyalar yapıyor. Fakat kampanyalar çok talep gördüğünden hemen stoklar tükeniyor. 2 gün önce vatanbilgisayarda cazip bir kampanya vardı. 20 tl lik indirim çeki ile 6 taksite 475 TL ye Z5500 satıldı. Ama stoklar anında tükendi. İşte bu yüzden bu konu başlığı altında Logitech Z5500'ün nerede kaç liraya satıldığı ve yapılan kampanyaları paylaşırsak benim gibi bu sistemi almak için bekleyen arkadaşlar için çok yararlı olacaktır. Paylaşımlar için şimdiden teşekkürler

LOGİTECH Z5500 NEREDE KAÇ LİRA VE KAMPANYALAR

• Bende takipteyim, sanırım bir ara mediamarkt ta 300 tl ye bir kampanya olmş. şu anda en düşük fiyat hala vatan bilgisayarda görünüyor ama hala çok yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger0609 -- 4 Şubat 2011; 0:35:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger0609

Bende takipteyim, sanırım bir ara mediamarkt ta 300 tl ye bir kampanya olmş. şu anda en düşük fiyat hala vatan bilgisayarda görünüyor ama hala çok yüksek
    Bende sıfırı 520 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Bende sıfırı 520 :)

Alıntıları Göster
    Ben Balıkesir'de yaşıyorum ve burada medimarkt ve electro world yok. Bu ikisi güzel kampanyalar düzenledi zamanla ama benim bu kampanyalardan yararlanma imkanım yok. İnternetten satış yapan bir firma kampanaya yapsa da alsak... Şu an bir kampanya yok en ucuzu vatan görünüyor. Bekleyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lepistes2255

Ben Balıkesir'de yaşıyorum ve burada medimarkt ve electro world yok. Bu ikisi güzel kampanyalar düzenledi zamanla ama benim bu kampanyalardan yararlanma imkanım yok. İnternetten satış yapan bir firma kampanaya yapsa da alsak... Şu an bir kampanya yok en ucuzu vatan görünüyor. Bekleyelim bakalım

Alıntıları Göster
    Fiyatı 800 tl dir. teknosa da var ben aldım gayet mutluyum ses düzeyi çok yüksek deyim yerindeyse hat safhada
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125340085&CS_Category=_SBFAD_656_4&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_BILGISAYAR_HOPARLORU656#

• quote:

Orijinalden alıntı: SafakGTR

Fiyatı 800 tl dir. teknosa da var ben aldım gayet mutluyum ses düzeyi çok yüksek deyim yerindeyse hat safhada
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125340085&CS_Category=_SBFAD_656_4&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_BILGISAYAR_HOPARLORU656#

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar aslında mediamarkt satış fiyatı şu an halihazırda en düşük fiyat. 1 ay önce optimum mediamarkt ta 490 tl ye 1 tane vardı ancak teşhir ürünü olduğu için almamıştım. Geçenlerde Ankara optimum mediamarkt a gittim, aslında optimum mağazasında olmadığını biliyordum ve Ankara da bulunan diğer mağazalarda olup olmadığını sordum. Ankara da ki mağazalarda yok. (Ankara dışında hangisinde var derseniz doğrusu sormadım) Aktarmak istediğim görevli arkadaş z5500 stoklarını aratırken bilgisayar ekranında fiyatı da görünüyordu hala 490 tl. Biliyorsunuz world carda 10 taksit kampanyası da devam ediyor hala. z5500 ile ilgilenen Ankara dışında olan arkadaşlar varsa mediamarktlara bir baksınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Safak1039

Güle güle kullan arkadaşım.

Bu arada sana üzücü bir haberim var Vatan Bilgisayarda 610 TL. Ama paran varsa 800 tl etmez mi KESİNLİKLE EDER. Güle güle kullan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Safak1039

Güle güle kullan arkadaşım.

Bu arada sana üzücü bir haberim var Vatan Bilgisayarda 610 TL. Ama paran varsa 800 tl etmez mi KESİNLİKLE EDER. Güle güle kullan.

Alıntıları Göster
    ilk çıktığı gün aldım ben ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SafakGTR

ilk çıktığı gün aldım ben ama :)

Alıntıları Göster
    Hocam güle güle kullan, kesinlikle eder 800 tl. yurtdışı satış fiyatları bile zaten 370-400 USD civarında. biz sadece daha ucuza bulabilir miyiz peşindeyiz. cebimde para olsa emin ol bende alırım. şu an biraz sıkıntıdayım ve doğrusu yaza kadar ihtiyacım da yok. Yaza kadar düşük bir kampanya yakalayabilirsem ne mutlu bana. Şu an ihtiyacım olsa emin ol bende gider alırım 800 de olsa 900 de olsa. Güle güle kullan.

• quote:

Hocam güle güle kullan, kesinlikle eder 800 tl. yurtdışı satış fiyatları bile zaten 370-400 USD civarında. biz sadece daha ucuza bulabilir miyiz peşindeyiz. cebimde para olsa emin ol bende alırım. şu an biraz sıkıntıdayım ve doğrusu yaza kadar ihtiyacım da yok. Yaza kadar düşük bir kampanya yakalayabilirsem ne mutlu bana. Şu an ihtiyacım olsa emin ol bende gider alırım 800 de olsa 900 de olsa. Güle güle kullan.

Alıntıları Göster
    800 TL eder ama bu iş bütçe meselesi? hepsiburadaya bakıyorum 717 TL diyor, Bimekse bakıyorum 660 + 20TL kargo bedeli ile 680 tl, Teknosa da 790TL, Vatan da ise 608 TL. Benim anlamadığım aynı ürün niye bukadar değişken fiyat ile satılıyor. Arada çok fark var. Ayrıca aynı mağazalarda 470 lere kadar düşmüş bir ürünü 600 TL gibi bir rakama insanın alası gelmiyor. Şöyle güzel bi kampanya olsa da alsak...

• quote:

800 TL eder ama bu iş bütçe meselesi? hepsiburadaya bakıyorum 717 TL diyor, Bimekse bakıyorum 660 + 20TL kargo bedeli ile 680 tl, Teknosa da 790TL, Vatan da ise 608 TL. Benim anlamadığım aynı ürün niye bukadar değişken fiyat ile satılıyor. Arada çok fark var. Ayrıca aynı mağazalarda 470 lere kadar düşmüş bir ürünü 600 TL gibi bir rakama insanın alası gelmiyor. Şöyle güzel bi kampanya olsa da alsak...

Alıntıları Göster
    Z5700 geliyomuş 7.1 :) media markt söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: ramroat

Bin tl nin altında giriş yapmaz artık.bide onun düşmesini bekleriz z5900 çıkana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmH_20

quote:

Orijinalden alıntı: ramroat

Bin tl nin altında giriş yapmaz artık.bide onun düşmesini bekleriz z5900 çıkana kadar

Alıntıları Göster
    ohooo bi de 5700'ü beklersek işimiz var... 5500 idare eder şimdilik...

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

ohooo bi de 5700'ü beklersek işimiz var... 5500 idare eder şimdilik...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar pazar günü vatanbilgisayarda world karta 6 taksit kdvsi bizden kampanyası düzenlenmiş. Z5500 559 TL ye satılmış yine kaçırdım yavvv Bu arada z5700 bence hikaye yabancı sitelerde bile bundan hiç bahsedilmemiş. Media Markt nereden duymuş!
  • quote:

Arkadaşlar pazar günü vatanbilgisayarda world karta 6 taksit kdvsi bizden kampanyası düzenlenmiş. Z5500 559 TL ye satılmış yine kaçırdım yavvv Bu arada z5700 bence hikaye yabancı sitelerde bile bundan hiç bahsedilmemiş. Media Markt nereden duymuş!

Alıntıları Göster
    anlamıyorum ya.. neden düşmüyor bunun fiyatı??????????!!!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIMFIS

anlamıyorum ya.. neden düşmüyor bunun fiyatı??????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Alıntıları Göster
    Vatan teşhirdeki setleri kutulayıp kampanyalarla elinden çıkartıyor diye bir duyum aldım.Yoksa ben de almıştım dün o kampanyadan ama güvenip alamadım.En güzeli yerinde inceleyip almak.İnternette 5500ün yerine gelecek model hakkında bilgi yok ama yakında yeni modelin geleceğini tahmin etmek zor değil.Büyük ihtimal Z2300 de olduğu gibi tiz kalitesini artıracaklar.Yeni seti bekleyip görmek en güzeli ama bu sırada 5500 stokları tükenirse ve yeni seri de bin tl üzeri giriş yaparsa pişman olma durumu da var malesef.

• quote:

Vatan teşhirdeki setleri kutulayıp kampanyalarla elinden çıkartıyor diye bir duyum aldım.Yoksa ben de almıştım dün o kampanyadan ama güvenip alamadım.En güzeli yerinde inceleyip almak.İnternette 5500ün yerine gelecek model hakkında bilgi yok ama yakında yeni modelin geleceğini tahmin etmek zor değil.Büyük ihtimal Z2300 de olduğu gibi tiz kalitesini artıracaklar.Yeni seti bekleyip görmek en güzeli ama bu sırada 5500 stokları tükenirse ve yeni seri de bin tl üzeri giriş yaparsa pişman olma durumu da var malesef.

2 senedir yenisi çıkacak deniyo ama çıkmıyor. TEşhir ürünü olduğunu nereden öğrendiniz. Böyle ise hoş değil tabi ama zannetmiyorum belki arada teşhir ürünü de gönderilmiş olabilir ama hepsi öyle değildir heralde

• quote:

quote:

2 senedir yenisi çıkacak deniyo ama çıkmıyor. TEşhir ürünü olduğunu nereden öğrendiniz. Böyle ise hoş değil tabi ama zannetmiyorum belki arada teşhir ürünü de gönderilmiş olabilir ama hepsi öyle değildir heralde

Alıntıları Göster
    hiç bir görsel öğe yok z5700 için bence çıkması en az 1 yılı bulur çünki önce üretimi stoklanması ve pazarlanması var logitech sonuçta çok büyük bir firma ve satış stratejisi oldukça iyi önce reklarmlarla resimlerle pazarlamasını yapar sonra ürünü satışa sunar

• quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

hiç bir görsel öğe yok z5700 için bence çıkması en az 1 yılı bulur çünki önce üretimi stoklanması ve pazarlanması var logitech sonuçta çok büyük bir firma ve satış stratejisi oldukça iyi önce reklarmlarla resimlerle pazarlamasını yapar sonra ürünü satışa sunar

Alıntıları Göster
    + dün capacity electrowörld de dolaşırken 599 tl idi

• quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

+ dün capacity electrowörld de dolaşırken 599 tl idi

Alıntıları Göster
    dostlar teşhir ürünü ne demekti yauv ? bu arada bu konu süper olmuş ben beylikdüzü media markt ta 399 tl olmuşken gidecektim ama okul ve beylikdüzü bana çok uzak olduğu için çok üzülerek gidememiştim. 520 lere inmesini bekliyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.