Şimdi Ara

LOGİTECH Z5500 NEREDE KAÇ LİRA VE KAMPANYALAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
4
Favori
54.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-970115-0914-z-5500--5+1-dijital-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=14584

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 30 Mart 2011; 8:04:49 >
  • Bimekste şuan fiyatı 592 TL
    http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1023&uid=14731

450-500 TL arası olsakta alsak :)
  • 23 nisan kampanyalarini beklemeye dewam :)
  • ben artık umudu kestim yeni ürünü bekliyorum(z906 mı neydi) ama 23 Nisan dan umutluyum
  • vatanda bugüne özel %25 indirim var 512TL'ye geliyor. Çok iyi fiyat ama worldcard olması lazım.
  • 2 gün önce bi arkadaşimiz Sanalmarketimde; Logitech Z-5500 Ses sistemi ve Sistemin yaninda Hediye olarak 2 metrelik optik kablo birde Logitech'in 30 dolar degerindeki MP3'ler için harici höparlörü Hediye veriyolardi aldi.. Şuan durum nedir bilmiyorum..

Edit: Hala kampanya devam ediyomuş.. Hediyeyi hala veriyolar..
  • arkadaşlar vatanbigisayarda bugüne özeel (15/04/2011) world karta 6 taksit kargo dahil 512 TL. Almayı düşünenler için kaçırılmayacak fırsat...

• Şu fiyatlara da artik alamiyosaniz ARTİK ALMASİN Kimse beyler kasmasin hiç kimse yaaa....

Düşsün düşsün düşsün nereye kadar düşecek artik adamlar düşürdükçe düşürdüler... Dolar tekrar yükselecek Kimse unutmayin.. Düşmüşken Alin artik şu sistemi... Şimdi alan aldi zaten bi daha ZORRR !
  • Stok bitti zaten artik vatanda cok bekleriz 23nisani artik
  • bu kadara ne gerek var ya 150 tlye fıstık gibi 5 +1 sistem bulursun creative mesela
  • Dudullu Vatan Bilgisayar 551 TL bu hafta için geçerli 20 nisan son
  • bizde cok para oldugundan degil aslinda da dugun yapacagiz merak iste..
  • dostlar bu yeni cikan z906 mi ne (z5500 ün bi yeni modeli) ne zaman Türkiye ye gelecek bi bilginiz var mi?
  • Vatan % 25 indiriminden z5500 aldım. İsteyene üstüne koymadan peşin aldığım fiyat+kargo masrafına verebilirim. Sanalpazar'ın % 0 komisyon kampanyasından listeleyebiliyor muyum bilmiyorum ama öyle olursa kredi kartına 12 taksit de yapmış olursunuz.
  • 23 nısanda geldi ama sanırım bi kampanya çıkmaycak.....
  • Harbiden ya
  • Vay be, geçen yaz sıcakfırsatlardan yakalayıp 500 TL (+ 12 tl kargo) fiyata almıştım
  • bekleyeme devam arkadaşlar... fiyatlar belli.... bakalım ne zaman düşecek..
  • Böyle bekleyip bekleyip stoklar biterse hayalini kurduğunuz setin sıfırını alma şansını yitirebilirsiniz.Stoklar bitince z906 gelicek.
  • Vatanda 509lira ama stok yok...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.