Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.964
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Z2300 stoklarda pek kalmadığından dem vurmuş bazı arkadaşlar bu nedenle size Edifier s730 adlı sistemi sunuyorum z2300 alternatif arayanlara güzel bir seçim olabilir hatta müzikalite olarak daha kaliteli bir sistemdir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Z2300 stoklarda pek kalmadığından dem vurmuş bazı arkadaşlar bu nedenle size Edifier s730 adlı sistemi sunuyorum z2300 alternatif arayanlara güzel bir seçim olabilir hatta müzikalite olarak daha kaliteli bir sistemdir .

mrb sanırım sende z-2300 wardı diesel. eskı yorumlarından görmustum. zamanla bozulmalar oldugunu söylulardı sen kullanan biri olarak bi bozulma warmı z-2300 de.
  • arkadaşlar z2300ü almış bulunuyorum.. solo7 ile beraber bağladım bilgisayara 4+1 tarzında.. basslar cidden çok güçlü.. uydular cidden denildiği gibi iyi değil.. uyduların yetersizliğini solo7 kapatıyor.. şimdilik güzel 2li olucakmış gibi gözüküyor..

cihazı Aksaray Teknosa' dan 415 TLye peşin aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaymaz

quote:

Z2300 stoklarda pek kalmadığından dem vurmuş bazı arkadaşlar bu nedenle size Edifier s730 adlı sistemi sunuyorum z2300 alternatif arayanlara güzel bir seçim olabilir hatta müzikalite olarak daha kaliteli bir sistemdir .

mrb sanırım sende z-2300 wardı diesel. eskı yorumlarından görmustum. zamanla bozulmalar oldugunu söylulardı sen kullanan biri olarak bi bozulma warmı z-2300 de.

Merhabalar elektronik hiç bir ürünün garantisi yoktur tüm seri sorunsuz üretilmiştir fakat sizin aldığınız üründe sorun çıkar biraz şansa kalmış bir olay ama genelleme yaparsak logitech ses sistemlerinde pek az sorun çıktığına şahit oldum yani kolay kolay arıza çıkaracak aletler değil kaliteli ürünler o bakımdan arıza konusunda endişelenecek hiç bir şey yok çünkü Logitech'in en takdir ettiğim yani servis garanti hizmetleri en ufak sorununuzda yardımcı oluyorlar arıza halinde yeni sistem gönderiyorlar müşteri memnuniyetini hat safhada tutuyorlar bu bakımdan hiç şüpheniz olmasın

Şahsen ben uzun yıllar baya kurcalamama rağmen bir sorunla karşılaşmadım içinden girdim dışından çıktım diyebilirim buna rağmen problemsiz kullandım bu iyi bir referans olabilir tahminimce

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar elektronik hiç bir ürünün garantisi yoktur tüm seri sorunsuz üretilmiştir fakat sizin aldığınız üründe sorun çıkar biraz şansa kalmış bir olay ama genelleme yaparsak logitech ses sistemlerinde pek az sorun çıktığına şahit oldum yani kolay kolay arıza çıkaracak aletler değil kaliteli ürünler o bakımdan arıza konusunda endişelenecek hiç bir şey yok çünkü Logitech'in en takdir ettiğim yani servis garanti hizmetleri en ufak sorununuzda yardımcı oluyorlar arıza halinde yeni sistem gönderiyorlar müşteri memnuniyetini hat safhada tutuyorlar bu bakımdan hiç şüpheniz olmasın

Şahsen ben uzun yıllar baya kurcalamama rağmen bir sorunla karşılaşmadım içinden girdim dışından çıktım diyebilirim buna rağmen problemsiz kullandım bu iyi bir referans olabilir tahminimce

böle bişi duymak sevindirici.. bu cihazın son seste distorsiyon durumu nedir?? son seste düzgün bir deneme yapamadım..

bu arada uyduları sert ses veriyor gibi.. solo7den daha yumuşak sesler alıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

quote:

quote:

böle bişi duymak sevindirici.. bu cihazın son seste distorsiyon durumu nedir?? son seste düzgün bir deneme yapamadım..

bu arada uyduları sert ses veriyor gibi.. solo7den daha yumuşak sesler alıyorum..

Son seste distorsiyona girmeyen multimedya sistem yoktur ha şöyle olur kimi %60 level den sonra kimisi %80 den sonra girer ki zaten mühendislerde bu oranı belirtir zaten z2300 gibi bir sistem ile %50 pek geçemeyeceksindir o nedenle pek takılma oraya uydu konusunda ise haklısın bu ürünün uyduları kutudan çıktığı gibi çöpe gitmeli o denli kalitesiz fakat sen yanlış yapmışsın daha öncede bana bu konuyu sormuştun ve sana solo 7 yerine bir çift mega uydusu önerdiğimi hatırlıyorum şu anda yaptığın para kaybına deyecek bir performans yakaladığını sanmıyorum aksine dengesiz bir sistem kurduğunu görüyorum ama sen memnunsan sorun yok hayırlı olsun

• z2300 uydularını çıkartsam solo7ninde bassını tamamen kıssam gene performanstan bozukluk olur mu?? yada z2300ün uyduları yerine bir çift mega uydusu ile daha uyumlu hale getirebilir miyim setleri?? şu anda kulağıma batan sadece z2300ün uydularının sert ses verişi ve bu yüzden solo7 ile ayrı takılmaları.. bu yüzdende uyduları genellikle çıkartıyorum..
  • quote:

z2300 uydularını çıkartsam solo7ninde bassını tamamen kıssam gene performanstan bozukluk olur mu?? yada z2300ün uyduları yerine bir çift mega uydusu ile daha uyumlu hale getirebilir miyim setleri?? şu anda kulağıma batan sadece z2300ün uydularının sert ses verişi ve bu yüzden solo7 ile ayrı takılmaları.. bu yüzdende uyduları genellikle çıkartıyorum..

Bu safhada yapacağın en mantıklı iş solo 7 yi ayrı bir kaynakta kullanman tv dvd vs... z2300 ise bir çift mega uydusunu sürerek bu müthiş ikiliyi huzur ile dinlemen olacaktır.
  • hmm.. aralarında ne gibi uyumsuzluk olabilir ki??

bu arada nerede bulabilirim mega uydusu??
  • quote:

hmm.. aralarında ne gibi uyumsuzluk olabilir ki??

bu arada nerede bulabilirim mega uydusu??

İki ayrı amplifikatör ikisi ayrı dünyaların insanı frekanslara tepkileri farklı çalışma prensipleri farklı kafasına göre takılan apayrı sistemler bu da kargaşaya yol açacaktır dengesizlikten kastım buydu ayrıca her parça için ayrıca ayar yapmak (onun sesini aç bunu kıs) güç ve sıkıcı olacaktır.

Bu arada ne kadar üşengeç bir toplum olmuşuz sormadan önce en azından forumun 2.el bölümüne bakabilirdin;

http://forum.donanimhaber.com/m_37575023/tm.htm

• hocam ciddi sölüyorum dün akşam 2. el bölümünde gezindim göremedim.. o yüzden sordum.. o kadarda eşek deilizki oturduğumuz yerden bişi bekliyelim.. fiyatı uygunmuş.. alırım 1 haftaya herhal.. bu uydulardan daha iyi ses vercek bir uydu var mı?? yoksa bunlar z2300 için en iyisini verir mi?? bu arada bunlarla z2300 arasında sorun çıkmaz di mi?? hani ohm uyumu fln önemli yoksa cihaz hasar görür fln diolar..
  • quote:

hocam ciddi sölüyorum dün akşam 2. el bölümünde gezindim göremedim.. o yüzden sordum.. o kadarda eşek deilizki oturduğumuz yerden bişi bekliyelim.. fiyatı uygunmuş.. alırım 1 haftaya herhal.. bu uydulardan daha iyi ses vercek bir uydu var mı?? yoksa bunlar z2300 için en iyisini verir mi?? bu arada bunlarla z2300 arasında sorun çıkmaz di mi?? hani ohm uyumu fln önemli yoksa cihaz hasar görür fln diolar..

Kullanıp zarar görenine rast gelmedim ama bu zarar gelmez anlamına gelmiyor voltaj dalgalanması düşüklüğü vb bir durumda zarar verebilir ama çok düşük bir ihtimal bunun dışında g 500 ve s 750 uyduları da kullanabilirsin o voltaj aralığında ohmajı da uygun uyduları kullanabilirsin.
  • bende z-2300 alsam samsung r522 model dizüsütü pcye bağlasam verim alabilirmiyim acaba
  • Logitech z5500 um var her türlü kapıştırırm istedğiniz ev tesisatlarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fix-eD -- 21 Mart 2010; 22:16:32 >
  • quote:

quote:

hocam ciddi sölüyorum dün akşam 2. el bölümünde gezindim göremedim.. o yüzden sordum.. o kadarda eşek deilizki oturduğumuz yerden bişi bekliyelim.. fiyatı uygunmuş.. alırım 1 haftaya herhal.. bu uydulardan daha iyi ses vercek bir uydu var mı?? yoksa bunlar z2300 için en iyisini verir mi?? bu arada bunlarla z2300 arasında sorun çıkmaz di mi?? hani ohm uyumu fln önemli yoksa cihaz hasar görür fln diolar..

Kullanıp zarar görenine rast gelmedim ama bu zarar gelmez anlamına gelmiyor voltaj dalgalanması düşüklüğü vb bir durumda zarar verebilir ama çok düşük bir ihtimal bunun dışında g 500 ve s 750 uyduları da kullanabilirsin o voltaj aralığında ohmajı da uygun uyduları kullanabilirsin.

aralarında en iyi uydu hangisinde.. g500 mü, megaworks mu, s750 mi??

• quote:

quote:

quote:

s750>megaworks>g500

• z2300 forumcuları.

1000 adet eklenme olmuş.

hadi forum konunuza 1001. de yazım da keleminabi den olsun.

nice 1000 lere.
  • Z2300 topiğinde 1000. postu atmışım keleminabi sayesinde farkettim büyük bir gurur

Herkese hayırlı forumlar sesinizi fazla açıp komşularla papaz olmamanız dileğiyle mutlu basınç dolu günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DIESEL_ -- 23 Mart 2010; 9:53:30 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

s750>megaworks>g500

hmm.. o zaman s750 uydusu arayım bulamazsam linkteki megaworksları alıyım.. bu arada s750 uyduları baya pahalı megaworks e göre

bu arada 1000 e ulaşmak güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 23 Mart 2010; 12:16:45 >

• Bazı sarkılarda sesin arkasından cızıltılı sesler gelıyor. her sarkıda deıl ama bazı sarkılarda da cok bellı oluyor. ınsanı gıcık edıyor

ozellıkle bu sarkıda cok cızılcı gelıor

Three Six Mafia - Late Night Tip. Bi denermısınız sizde

uydularda mı bısy var anlamadım. 2sınde de aynı sekılde cızıltı gelıyor.Uydularda Sorun olsa her sarkıda sureklı olur. fılmlerde oyunlarda raslamadım ama muzıkte cok oluyor. dınledıgım sarkılardan mı yoksa uydularda mı bısy var yoksa tweeter eksıklıgınden mı oluyor? Bılen bırı varsa Yardımcı olsun lutfen

sistem daha 2 aylık.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.