Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.965
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SAna Ck tskkr ederm. Sorunum sarkıdanmıs. Snn sarkında Hıcbı sorun yk. cızıltı YOK. Icımı ferahlattın. Saygılar
  • Arkadaşlar notebookta stereo ses kartım var 2 ch (realtek hd audio) sizce bu ürünü en iyi şekilde bu ses kartıyla kullanmam mümkünmüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sino53

Arkadaşlar notebookta stereo ses kartım var 2 ch (realtek hd audio) sizce bu ürünü en iyi şekilde bu ses kartıyla kullanmam mümkünmüdür.

bende ilk başta öyle düşünmüştüm bu gün elime geçmişti ama çok deli ses çıkıyor ortalığı titretiyor,birde kaliteli ses kartı takılırsa eyvah eyvah,telefona bağladım onda bile güzel ses ve bass verdi.
  • Alıcam inşallah tükenmez şuanda hepsiburada.com da havale ile 418.00 lira.
  • bende ordan aldım yeni stoklara girdi belki tekrar tükenir ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

mawoix

SAna Ck tskkr ederm. Sorunum sarkıdanmıs. Snn sarkında Hıcbı sorun yk. cızıltı YOK. Icımı ferahlattın. Saygılar

sorun deil.. ama bazı şarkılarda son seste cızırtı sorunu oluyor.. dts ve flac biçimindeki şarkılarda böle sorunlar olmaz herhal.. bide bana iyi bir ses kartı lazım.. daha onboard takılıyorum.. kendime
  • Sormak ıstedıgım Bisey var. Bılen bırınden bilgi almak ıstıyorum. Herkez z2300 uydularından Sıkıntılı bnm gbi.

Ev sinema Setim var. Ses olarak Cok tatmın edıcı. bunu z2300e baglama fıkrı geldı. hoparlörlerı 100 w 4 ohm.

z2300 un uyduları 40 w 8 ohm.Sub da 8 ohm. z2300 un Amfısının kalıtelı oldugunu okumustum bı kac yerde.

bu ev sınema setinin hoparlörlerının 2sinin gırısını z2300le uyumlu hale donustursem ve baglasam nasl bı sonuc elde edebılırım ? ? VErımlı olur mu ? En can alıcı Soru ' z2300 e zarar verir mi bu ?? ' anlayan bırıne sordum ıcıme kurt dusurdu. Amfıyı yakarsın dedı Pek anlamadıgını dusunuyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Sormak ıstedıgım Bisey var. Bılen bırınden bilgi almak ıstıyorum. Herkez z2300 uydularından Sıkıntılı bnm gbi.

Ev sinema Setim var. Ses olarak Cok tatmın edıcı. bunu z2300e baglama fıkrı geldı. hoparlörlerı 100 w 4 ohm.

z2300 un uyduları 40 w 8 ohm.Sub da 8 ohm. z2300 un Amfısının kalıtelı oldugunu okumustum bı kac yerde.

bu ev sınema setinin hoparlörlerının 2sinin gırısını z2300le uyumlu hale donustursem ve baglasam nasl bı sonuc elde edebılırım ? ? VErımlı olur mu ? En can alıcı Soru ' z2300 e zarar verir mi bu ?? ' anlayan bırıne sordum ıcıme kurt dusurdu. Amfıyı yakarsın dedı Pek anlamadıgını dusunuyorum artık

Evet zarar verir.

• Bu uyduları napcaz ya Cok kotu
  • hocam 8 ohm değere sahip başka hoparlör bulup takabilirsin..
  • megaworks veya gigaworks uydusu olabilir mesela
  • ya şu megaworks uyduları çok tipsiz bişi.. creative hiç tipten anlamaz mı walla tipleri düzgün olsa çoktan alıp z2300e bağlamıştım ama sırf tipleri yüzünden almıorum gibi bişi..
  • Merhaba dostlar. Dün ben de Z2300 sahibi oldum. Aslında niyetim Creative T3 idi, ama Vatan Bilgisayar'da kutusu açılmış olan bir tane vardı. Kutusu açılmış olduğu için T3'den vazgeçtim, çıkarken bana Z2300 kapmanyaya girdiğini ve yeni ellerine bir tane geldiğini söylediler. Hoşuma gitti (hem özellikleri hem de fiyatı olarak). YKB+VatanCard promosyonu ile bana 190küsür TL 5 taksite geldi. Logitech ürünlerine aşinalığım var, dolayısıyla hayal kırıklığına uğramayacağımdan emindim.

Bir heves hemen eve gelip derhal eski uyduruk Diana'yı attım ve Z2300'ü kurdum. Asus M3A78-EM motherboard üzerindeki O/B ses kartını kullanıyorum (eskiler de buna bağlıydı). O/B ses kartı üzerinde 6 kontakt var:

1 Side Speaker
    2 Rear Speaker
    3 Center Bass
    4 Mic-in
    5 Front Speaker
    6 Line-in

Diana'lar için "5" bağlantıyı kullanıyodum, Z2300 için de aynısına bağladım (zaten 1-2-3'de çalışmıyor), ama berbat ötesi bir ses aldım. Uydu'lar sanki aşırı yüklenmiş gibi resmen cızırdıyor & çatırdıyor, ve belli belirsiz tok bir bas ses aldım. Şimdi kara kara düşünmekteyim, ne yapacağım diye. Kesinlikle beklediğim performansı alamadım. Bağlantı şeklim yanlış mı? Yoksa O/B ses kartı yerine, ayrı bir ses kartı alıp onunla mı devam etmeliyim? Bu konuda konu müdavimlerinin yardımını bekliyorum, yoksa ürünü aynen iade etmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ascentarium -- 5 Nisan 2010; 11:27:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ascentarium

Merhaba dostlar. Dün ben de Z2300 sahibi oldum. Aslında niyetim Creative T3 idi, ama Vatan Bilgisayar'da kutusu açılmış olan bir tane vardı. Kutusu açılmış olduğu için T3'den vazgeçtim, çıkarken bana Z2300 kapmanyaya girdiğini ve yeni ellerine bir tane geldiğini söylediler. Hoşuma gitti (hem özellikleri hem de fiyatı olarak). YKB+VatanCard promosyonu ile bana 190küsür TL 5 taksite geldi. Logitech ürünlerine aşinalığım var, dolayısıyla hayal kırıklığına uğramayacağımdan emindim.

Bir heves hemen eve gelip derhal eski uyduruk Diana'yı attım ve Z2300'ü kurdum. Asus M3A78-EM motherboard üzerindeki O/B ses kartını kullanıyorum (eskiler de buna bağlıydı). O/B ses kartı üzerinde 6 kontakt var:

1 Side Speaker
    2 Rear Speaker
    3 Center Bass
    4 Mic-in
    5 Front Speaker
    6 Line-in

Diana'lar için "5" bağlantıyı kullanıyodum, Z2300 için de aynısına bağladım (zaten 1-2-3'de çalışmıyor), ama berbat ötesi bir ses aldım. Uydu'lar sanki aşırı yüklenmiş gibi resmen cızırdıyor & çatırdıyor, ve belli belirsiz tok bir bas ses aldım. Şimdi kara kara düşünmekteyim, ne yapacağım diye. Kesinlikle beklediğim performansı alamadım. Bağlantı şeklim yanlış mı? Yoksa O/B ses kartı yerine, ayrı bir ses kartı alıp onunla mı devam etmeliyim? Bu konuda konu müdavimlerinin yardımını bekliyorum, yoksa ürünü aynen iade etmeyi düşünüyorum.

hocam nasıl olur ya 190 tl ye mi aldın vatandan?

• Kusura bakmayın, yanlış hesaplamışım. Hemen düzelteyim: Z2300 maliyeti 253.13 oldu, YKB 5 taksit yaptılar.
  • Bnce yinede iyi fiyata almışsın.Ben hepsiburada gördüm 420 civarı yani..
  • arkadaşlar z2300 ü LG M2762D model monitore nasıl bağlayabilirim , yardımcı olabilecek var mı . Analog çıkıştan bağlanıyor mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz802

arkadaşlar z2300 ü LG M2762D model monitore nasıl bağlayabilirim , yardımcı olabilecek var mı . Analog çıkıştan bağlanıyor mu??

Büyük ihtimalle sağında solunda kulaklık çıkışı olması lazım o şekilde bağlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascentarium

Merhaba dostlar. Dün ben de Z2300 sahibi oldum. Aslında niyetim Creative T3 idi, ama Vatan Bilgisayar'da kutusu açılmış olan bir tane vardı. Kutusu açılmış olduğu için T3'den vazgeçtim, çıkarken bana Z2300 kapmanyaya girdiğini ve yeni ellerine bir tane geldiğini söylediler. Hoşuma gitti (hem özellikleri hem de fiyatı olarak). YKB+VatanCard promosyonu ile bana 190küsür TL 5 taksite geldi. Logitech ürünlerine aşinalığım var, dolayısıyla hayal kırıklığına uğramayacağımdan emindim.

1 Side Speaker
    2 Rear Speaker
    3 Center Bass
    4 Mic-in
    5 Front Speaker
    6 Line-in

Öncelikle farklı bir kaynakda sistemi test et bu kaliteli ses kartı olan bir pc , dvd , mp3 player olabilir sonrasında hala seni tatmin etmemizse sistemi iade etmenin yollarına bak veya t3 edin .

• Cevap için teşekkürler. Farklı kaynak tatminkar sonuç verdiğinde, bağlantıyı O/B ses kartına nasıl yapacağım? Hangi çıkışa bağlamalıyım? Şu an -dediğim gibi- sadece front bağlantı sonuç veriyor. Adaptör vs filan mı almam gerekiyor? Yoksa BIOS'dan O/B ses kartı iptal edip, ayrıca bir ses kartı mı kullanmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ascentarium -- 5 Nisan 2010; 15:29:01 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.