Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.965
Cevap
8
Favori
205.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 Yılından berı uretılen bi sestem. Bn 2 ay once aldm ve sadece vatan da buldm. bımeks teknona mersa Bir ck yere baktım yktu. Bı yerde okumustum uretımı durdu denılıyordu. z serisinden degisik modeller uretılıyor artık. Bnde bulamıyacagm die endıse ettim hemen aldm. o parayı verdigime pısman da deılım. Tavsıye ederım. Ztn videodanda her sey anlasılıyordur
  • ya cihaz bass yönünden dehşet gibi gözüküyor ama yeni çıkan seriler daha iyiyse die düşündüm..
  • Cıkıcak olan serileri Bilemem ama sunu biliyorum. Bu kadar Guclu bi sub baska 2+1 de olamaz
  • büyük bi ihtimal alıyım o zaman ben bunu
  • yukardaki videoda calan sarkı harbi güzel...bu sarkının ismini ögrenmek lazım..güzel bass var sarkıda...
  • SArkıyı Buldum ama Hicte videodaki Gbi bass Yok mp3 un kalitesinden mi Bilmem ama bass umdugum gbi deıl

Three Six Mafia - Side To Side
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Youtube de İzlemis oldugum bi videoyu paylasmak istiyorum.

Z5500 Vs z2300

http://www.youtube.com/watch?v=z8CU1H640BY

Z2300 subwooferi voltaj ve boyut olarak z5500 den küçük olsada özellikle alt frekanslarda daha başarılı bir performans sergiler bunun nedeni port tahliye yapısı ve driver boyutundan dolayı daha refleksif oluşundan kaynakladır.
  • arkadaşlar sıfır z2300 ler tükendi neredeyse..e ilerisi için z2300 ün tahtını devirecek bir 2+1 sistem üretmeyecek mi logitech ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

arkadaşlar sıfır z2300 ler tükendi neredeyse..e ilerisi için z2300 ün tahtını devirecek bir 2+1 sistem üretmeyecek mi logitech ??

evet bunu bende çok mrk ediyorum.. haftasonu büyük ihtimal z2300 alıcam.. bide arkasına daha iyisi çıkarsa çok üzülürüm.. bi bilgisi olan varsa sölesinde sonradan ortada kalmayım..
  • z2300 un yerını tutucak yeni bi sistem cıkar mı bılmem ama sen bnce z2300 u bulduysan hemen al.uretimi durdu bulduysan sanslısın. Bnde Cok arastrdım yeni cıkan sistemler de aradıgımı bulamadm. z2300 Tiz olarak Biraz Eksik ama ses kartıyla bu sorunu cozuyosun.
    Bnde alalı 2 ay oluyor. iiki almısım. yenisi Cıksada Pisman olmucaksin
  • o zaman ben haftasonu imkanım olduğu an hemen alıyım bu cihazı.. bilgilendirme için tşkkr ederim..
  • Rica Ederm..
    nerden ve ne kadara alcaksın?
  • ya teknosada buldum bi tane ama deneme ürünü.. cihazda biraz çizik fln var.. bu ayıplı olmuyor mu?? yani fiyatı düşürmeleri gerekir mi?? 415 tl..

solo7nin yanına İnşAllah güzel olur..
  • solo7 nın yanına guzl olur suphen olmasın da ayıplı malmıdır bılemem. bn teknosa dan ev sitema seti aldm. garip oldu bnmkı. 2 arizalı sistemin saglam parcalarını kullanarak 1 sistem yaptılar 2side teshir urunuydu. yani cizikliydi flan. ama aldım 2 senedir kullanıyorum bi sorun cıkarmadı. sadece cizikleri var. icime sınmemistı ama sonradan alısıyor ınsan eger snn de ıcıne sıkıcekse al ama bnce ordan almak yerıne once bi vatan a bak derim. var sa ordan al garanti temiz urun olsun
  • hocam burda vatan yok.. neyse öle alalım bizde sorun deil.. güzel ses versinde çizik fln son detaylar.. bu aradan son cümleni editlesen iyi olcak
  • internetten sıparıs verebılırsın.

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-970118-0914-z2300-200w-2+1-rms-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=16641

bn burdan aldım. kargoyla gelır sana.
    bn aydındayım. z2300 ıcın gttm ızmıre eve getıren kadar oldum 15 kılo
  • dostum bende teknosada bldum 1 tane teşhir ürünüydü sesi flan denettirdim alıordum. tam kutuya koyduruordumki subwooferın altındakı bir sürü çiziği görünce açıkcası verecegım paraya acıdım. 415 tl fiat istiorlar ki benm bldııgm teşhir ürünlerde %10 %20 bi indirim yapılır. okdar parayı verdikten snra niye çizik içindeki aleti alayımki.2. elden ne farkı kalıyor? enayi yerine koyuyolar insanı başka bişe deil. bence teşhirlü ürün alırken bir daha düşünün.
  • Bnde sorun cıkmadı ama bida da almam. Cok doru soyluyorsun kaymaz. Teknosa en son secımın olsn. bnce bı arastr derım eger yakınsan mediamerkt e vatana otobüse atla gıt derım olmadı netten sıparıs ver.

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-970118-0914-z2300-200w-2+1-rms-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=16641

burda var BAkabılırsınız.
  • hocam kargoyla flnda almak istemiyorum.. malum cihazda bi sorun çıkınca yok kutula kargola şirkete yok ona ulaşsın yok o garantiye yollasın geri dönsün fln derken sıkıcı.. yüzyüze muhattap olmak istiyorum alıcıyla.. ama teknosa çok kötü bir firmadır şu şu gibi durumları vardır derseniz düşünmek zorunda kalırım..
  • ßen teknosayı kesinlikle önermiyorum müşteri hizmeti çok kötü aman deyim öyle bir hata yapayım deme
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.