Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.965
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hd o/b ses kartıyla kullanıyorum. eq ayarlarla oynadım. Bass ı kıstıgımda cızıltılar gıdıyor ama bu seferde bass eksıklıgı oluyor.bass ı actıgımda da cızıltılarda artıyor. Sorun nedır anlayamadm
  • Dinlediğin mp3 kalitesizliğinden dolayı cızırtıyı duymaktasın veya kullandığınız mp3 player veya ses kartı ayarlarından dolayı bunu duyabilirsin öncelikle iyi bir ses kartı edin ve kaliteli mp3 dinle en düşük bit rate oranı 192 olmalı.
  • Cok nadır olarak fılmlerde de yasıyorum bu sorunu. Topıgı okudum ama bu sorundan soz eden olmamıs. Cok moralımı bozdu bu olay. Sistem Cok yeni. Suan ses kartı alıcak durumum Yok.
  • Bit degerleri 2?? lerde mp3ler denedım smdı ama genede yasıyorum bu sorunu. Ses kartıyla kesın gecer mı Bu cızıltı ?
  • Sorunun kesin nedenini bilmediğim için şu yada bu yöntem kesin olarak çözüm getirir diyemiyorum fakat yineliyorum eq ayarlarından(kullandığınız mp3 player programı ve ses kartı eqoulaizer) bass seviyesini düşürün tekrar deneyin.
  • İşletim sistemin nedir?
    Win7 ise cızırtı olma durumu Win7 kaynaklı olabilir.. Sadece bir tahmin..
  • Kullanmaktayin,bir ev kullanicisina yeter de artar bile hatta cogu zaman %35 civarinda kullaniyorum,acinca camlar titriyor filan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 26 Mart 2010; 11:48:15 >
  • Xp kullanıyorum ve bass ı dusurdugumde sorun kalmıyor ama su sefer bass eksıklıgı oluyor. bass ı acınca baslıyor cızıltı. yeniliyorum her mp3 filmde olmuyor. BAzılarında oluyor. Dedıgınız gbi Sorun heralde bit degerlerınden SAnırım. uydularda sorun olsa sureklı olur diye dusunuyorum

bnm aklıma gelen Sey uyduların tweetersız olusu. uydular Her frekansı kaldıramıyor diye dusunuyorum??
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

Xp kullanıyorum ve bass ı dusurdugumde sorun kalmıyor ama su sefer bass eksıklıgı oluyor. bass ı acınca baslıyor cızıltı. yeniliyorum her mp3 filmde olmuyor. BAzılarında oluyor. Dedıgınız gbi Sorun heralde bit degerlerınden SAnırım. uydularda sorun olsa sureklı olur diye dusunuyorum

bnm aklıma gelen Sey uyduların tweetersız olusu. uydular Her frekansı kaldıramıyor diye dusunuyorum??

uyduların çok yetersiz olduğu belli.. z2300ün uydularıyla müzik dinliorum.. sonra solo7de dinliorum.. arada çok büyük mid ve tiz farkı var.. solo7 çok daha berrak güzel ses verio.. ama z2300de bass konusunda müthiç bir set..
  • Uyduların ne kadar yetersız oldugunu bılıyorum. BEnım bılmek ıstedıgım bu cızıltıların sadece bnde mı oldugu? müzigin arkasında Cok kotu bı ses olarak gelıyor. Sorun uydularda mı yoksa tweetersiz oldugundan mı bunu ogrenmek ıstıyorum.

hatta bi ornek sarkıyı upladım. Bu sarkıda cızıltılar gelıyor. Bass ı fulluyerek sesi %30 35 cıvarında acarak bı denermısın?

http://rapidshare.com/files/368918616/Three_Six_Mafia_-_Late_Night_Tip.mp3.html
  • Edit:
    http://r apidshare.com/files/368918616/Three_Six_Mafia_-_Late_Night_Tip.mp3.html
  • sen o şarkıyı ilk sölediğinde limwireden indirip denemiştim.. öle bi sorunla karşılaşmadım.. ama z2300ün uyduları ses sondayken bazen çok manyak cızırtı yapabiliyor..

bendeki şarkının özellikleri
    128 kbps
    4,84 mb
    5.16 dk
  • bnm sarkım daha kucuk hem mb olarak hemde bit degeri olarak.
    senden bısy rıca etsem bana sende ki o mp3 u uplarmısın?Onu denemek ıstıyorum. Yaparsam Cok sevınırım.
  • Bu arada bn Hic %50 yi gecemedım malum apt kosulları Bide ustumuze polıs oturunca uslu durmak zorundasın
  • http://rapid-share.com/files/368926387/Late_Night_Tip.mp3.html

bende apartmanda takılıorum ama üst kat almancı yan kat dier evinde kalıo alt kat seslenmio xD rahatım yani xD ama solo7 ve z2300ün sesini sona vuramıorum genellikle ben bile rahatsız oluorum xD malum oda 13 metrekare bişi.. yüksek ses boğuluo küçücük odada..
  • Adresi yazamadım pm olarak atarmısn? K.bkma snı de ugrastırıyorum
  • pm de atamıyom ya ne is anlamadm ne sans var bnde de anlamadm arkads

lınkte Late_Night_Tip****.html olan yere ne yazıcam bunu bulamadım. pm de de aynı geldı bu sekılde burayı acarmısn yada bosluk bırakarak yazablrsn
  • *** yeri solemek ıstemıstım
  • .-m-p-3

-leri kaldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 28 Mart 2010; 0:15:31 >
  • Ck tskkr Ederm. DEnıcem smdı
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.