Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.964
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denildiği kadar varmış cidden. x540'tan bu sisteme geçtim vede x540'taki tizleri arar oldum.
    En kısa sürede megaworks uydusu edinicem bakalım.
  • uygun fiyata bir profesyonel 2.1 ses sistemi isterseniz edifier x600 almanızı öreririm cihazın ses kalitesi gerçekten güzel ayrı tiz sürücüleride cabası ve 17 cm lik subwoofer sürücüsü de ekstrası. neyse cihazın ses açısından tek kötü yanı subwoofı iyi bir yere yerleştiremezseninz müziklerde derin baslların yanında uğultu duyabilrsiniz. dopru yere yerleştirdiğinzde ki bu odaya odadaki eşyalara göre bile değişir gerçekten mükemmel bir bass performansı var. uyduların bence tek eksiği midler biraz daha tize kayıyor. herkes anlayamaz duyamaz belki ama kualk bi müddet sonra farkediyor. onuda equalizer ile hallediyorsunuz. ben onboard realtek hd sound ses kartımla kullandığım halde gayet başarılı ses alıyorum. filmlerde aynı şekilde aksiyon sahnelerinde bass içimi yeterince titretiyor cam kırılmalırında çizik seslerinde tizler yeterince cırlıyor :) bence bu ürünü kaçırmayın derim fiyatı 100 ile 130 lira arasında değişiyor ben kargo dahil 111 liraya aldım.

• Merhaba Arkadaşlar,
    Gözüm kadar iyi baktığım 3-4 senedir kullanmış olduğum LOGITECH Z2300 sanırım yüksek ses açmaktan oldu resimde görüldüğü gibi hoparlörün birisinde bildiğiniz sanki bir maket bıçağıyla kesilmiş gibi bir yırtık oluştu.Sesi biraz yüksek açtığımda cızırtı yapıyor.Bu ince bir kesik halinde olan ve fazla büyümesini
    istemediğim bu yırtığı nasıl halledebilirim.Silikon yada iyi bir yapıştırıcı mı olur bilmiyorum.
    Bu konuda bana yardımlarınızı esirgemeyiniz.
    Teşekkür ederim.
     Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda)

• quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Denildiği kadar varmış cidden. x540'tan bu sisteme geçtim vede x540'taki tizleri arar oldum.

Ben megaworks uyduları ile kullanıyorum fakat sistemin amfi çıkış devresi kaliteli olmadığından çok ciddi fark yaratmayacaktır.
    Demem o ki creative t20 tarzı 2.0 sistemini alıp kombin yapın z2300 sadece aktif sub olarak kalsın,memnun kalacaksınız :)
    Onun dışında microlab solo 6 ilede harmanlayabilirsiniz,fakat kesinlikle z2300 uydularından kurtulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Denildiği kadar varmış cidden. x540'tan bu sisteme geçtim vede x540'taki tizleri arar oldum.

Ben megaworks uyduları ile kullanıyorum fakat sistemin amfi çıkış devresi kaliteli olmadığından çok ciddi fark yaratmayacaktır.
    Demem o ki creative t20 tarzı 2.0 sistemini alıp kombin yapın z2300 sadece aktif sub olarak kalsın,memnun kalacaksınız :)
    Onun dışında microlab solo 6 ilede harmanlayabilirsiniz,fakat kesinlikle z2300 uydularından kurtulun.

Megaworks uyduları ve x-fi extreme music'le birlikte mükkemmel bir uyum oldu.
    Oldukça memnunum şu anlık ilerde belki

• Ben de 2 tane z2300 subwooferi ile solo6 kullanmaktayim. Aklinda boyle bir fikri olan varsa dusunmeden alip uygulasin derim.

Hayalimdi boyle bir ses sistemine sahip olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Ben de 2 tane z2300 subwooferi ile solo6 kullanmaktayim. Aklinda boyle bir fikri olan varsa dusunmeden alip uygulasin derim.

Hayalimdi boyle bir ses sistemine sahip olmak.

Forumda z2300 ü ilk çiftleyender biriyimdir herhalde,fakat yaş ilerledikçe kafa kaldırmıyor artık,daha çok salt müzik,enstrüman,vokal duymak istiyor insan.Fakat genç hevesli arkadaşlar varsa fena sallıyor bu aletin çifti aynı anda.
  • Bence apartman kullanıcıları için tek sub da yeterli seviyede şikayet yaptırıyor :)
    Bendeki megaworks uyduları patladı.Z2300 için ucuza güzel uydu tavsiyesinde bulunabilirmisiniz :)

Creative T3 uydularıyla nasıl olur acaba hiç deneyen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ///MRE -- 8 Ocak 2014; 19:44:30 >
  • Valla bana da lağzım aynı öneriden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel bir ses sistemi..
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    Ben riske girdim ve aldım T3 uydularını mükemmel oldu şiddetle tavsiye ederim.Megaworksde kullandım daha önce arada dağlar var.
    Önerim T3.
  • bir zamanlar sattığım bu cihazdan tekrar arayış içerisindeyim, duyurulur.

http://forum.donanimhaber.com/m_87701895/tm.htm
  • 1 senedir z2300 kullanıyorum.
    Filmler için çok uygun ama müzik dinlerken kimi zaman tam istediğim performansı almadığımı hissediyorum, yoğun bass tan ötürü birşeyler eksik kalıyor gibi, yanlış mı düşünüyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,
    ben mersin erdemli arpaçbahşiş atatürk ortaokulu ingilizce öğretmeniyim.okulumuzda rehber öğretmeni olduğum çok iyi öğrencilerden oluşan bir sınıf var ancak sınıfta bazı ihtiyaçlarımız var..velilerimizin de çok büyük çoğunluğu çiftçi olduğundan maddi olarak yardımları olamıyor..sizde veya çevrenizde kullanılmış da olsa bir bilgisayar ( laptop veya pc) projeksiyon cihazı,hoparlör ve en önemlisi okumak için bol bol kitap varsa, benimle buradan veya mail adresimden iletişime geçerseniz çok sevinirim..ilginize şimdiden çok teşekkürler..
    mail : btamirer@yahoo.com
  • 4 yıldır kullanıyorum. Hic bi sıkıntı yasamadım ucretini fazlasıyla hakediyor. İyi ki almışım dediğim bi ürün.
  • Konu ölmüş can verelim,hoş benim kulağım pek kaldırmıyor artık fakat zamanında çok etkiliydi bulunduğum daire değil 2 üst daire de dahi cam çerçeve rezonansa sokabiliyordum 3-4 yıl öncesi tabi artık beklentiler değişti.

• _DIESEL_ kullanıcısına yanıt
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 1:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRnOaLd

Vay arkadaş yıllardır denemediğim nane kalmadı bu sorunu çözmek için, şu konuya seneler sonra bir daha bakınca senelerin sorununu çözdüm Bisiklet kullanıcısıyım allahtan evde wd40 eksik olmuyor teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Ses açarken veya kaparkenki hışırtıdan kökten kurtulmak için aşağıya çözümünü yazıyorum;
    Hışırtının nedeni ses açıp kapadığınız kumandadan kaynaklı,zamanla tozu pisliği bir şekilde kumandanın içinde dönen zımbırtıyı etkiliyor bunu önlemek için kumandayı açın dönen yuvarlak lalenin bağlı olduğu çipe wd40 adlı spreyi alıp sıkın,işlem tamam hışırtıdan kurtuldunuz.

Ben bile bu mesajı ne zaman yazdığımı unutmuşum neyse işine yaradıysa ne mutlu diğer arkadaşlar da görsün çünkü bu sistemi uzun süre kullanıp bu sorunu yaşamamak imkansız,sırf bu basit sorun yüzünden ürünü garantiye yollayanları biliyorum

• Konuyu baştan sonra okudum neredeyse. Creative Inspire aşığı idim çok uzun zamandır, artık değişme zamanı çoktan geldide geçiyor sanırım

Aslında aklımda z5500 var ama oda için fazla olur düşüncesindeyim. Kumandalı bir sistem istiyorum ve 2.1 bana ideal. Bu bağlamda Z2300'ün mazisi eski olsa da en iyi o gibi gözüküyor. Z563 berbat görünüyor.

Bir arkadaş Creative X-Fi Surround Pro ile beraber satıyor. Sizce alınır mı?

Elimde Inspire uyduları var, okuduğum yorumlarda Inspire uydusunun daha iyi olduğunu söyleyen ve memnun kalanlar gördüm. O kadar mı kötü uydular?

Son olarak z5500 uydusu almayı planlıyorum. Totalde Z2300 subw. + Z5500 uyduları + Creative X-Fi Surround Pro nasıl bir üçlü olur?

Teşekkürler.

Not: En ilgili kişiyi tagleyim dedim, ilk göze batan sen oldun @_DIESEL_, fikrini belirtirsen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Konuyu baştan sonra okudum neredeyse. Creative Inspire aşığı idim çok uzun zamandır, artık değişme zamanı çoktan geldide geçiyor sanırım

Aslında aklımda z5500 var ama oda için fazla olur düşüncesindeyim. Kumandalı bir sistem istiyorum ve 2.1 bana ideal. Bu bağlamda Z2300'ün mazisi eski olsa da en iyi o gibi gözüküyor. Z563 berbat görünüyor.

Bir arkadaş Creative X-Fi Surround Pro ile beraber satıyor. Sizce alınır mı?

Elimde Inspire uyduları var, okuduğum yorumlarda Inspire uydusunun daha iyi olduğunu söyleyen ve memnun kalanlar gördüm. O kadar mı kötü uydular?

Son olarak z5500 uydusu almayı planlıyorum. Totalde Z2300 subw. + Z5500 uyduları + Creative X-Fi Surround Pro nasıl bir üçlü olur?

Teşekkürler.

Not: En ilgili kişiyi tagleyim dedim, ilk göze batan sen oldun @_DIESEL_, fikrini belirtirsen sevinirim.

Temiz z2300 bulabilir misin bilmiyorum fakat bulursan alınır,ömürlük alet çünkü.

Düşündüğün kombinasyon tamamen para ve zaman kaybı olur;

En iyi kombinasyon z2300 + thx550 yada T3 uyduları + Creative dışında bir ses kartı ( AUDIOTRAK PRODIGY CUBE yada asus xonar tarzı bir kart )

Tabi önce sistemi ve ses kartını al memnun kalan çok adam var uydu değişimi şart değil,değiştirilecekse en uyumlu uyduları yazdım yukarıda,kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.