Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.965
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkinin kontrol podu bozuldu, buna bir çözüm bulabilen var mı? ikinci el, sıfır vs neyse parasını ödemeye razıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Benimkinin kontrol podu bozuldu, buna bir çözüm bulabilen var mı? ikinci el, sıfır vs neyse parasını ödemeye razıyım.

z2300 ün mü kontrol podu bozuldu?
    Neyi var yada neyi yapamıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESAJANS

quote:

Benimkinin kontrol podu bozuldu, buna bir çözüm bulabilen var mı? ikinci el, sıfır vs neyse parasını ödemeye razıyım.

z2300 ün mü kontrol podu bozuldu?
    Neyi var yada neyi yapamıyor?

Aylar önce güç gelmiyordu. ben de bir elektrikçiye verdim. adam ne yaptıysa bu sefer hoparlörlerden cızırtı gelmeye başladı. yani beceremedi. Ben de kızıp attım kontrol podunu. şimdi yenisini arıyorum. internette araştırırsanız bu tür şeyler yaşayan çok. çünkü logitech kontrol podunu ayrı satmıyor. bozulursa sistem komple çöp
  • quote:

Ebay'den bulabilirsiniz. Bir ara 28 dolara görmüştüm sıfır kontrol podunu.
  • quote:

Hiç olmadı yetkili servise gönderebilirsin ücret karşılığı yaparlar.
  • İsterseniz bana gönderin bir boş vaktimde bakayım
  • Beyler benim z2300 ün kumandası her an gidebilir, ses açma kapama potunda sorun var, sesi açarken ses gidip geliyor..bugün 2 elektronikçiye gittim ikiside bu pot orjinal zor bulunur piyasada dedi..bu arada Rize de oturuyorum, bu potu nerden bulabirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53anzerli53 -- 1 Şubat 2013; 19:48:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53anzerli53

Beyler benim z2300 ün kumandası her an gidebilir, ses açma kapama potunda sorun var, sesi açarken ses gidip geliyor..bugün 2 elektronikçiye gittim ikiside bu pot orjinal zor bulunur piyasada dedi..bu arada Rize de oturuyorum, bu potu nerden bulabirim..

Bir ara ebay de orjinal gormustum. Oraya bi bakin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

quote:

Beyler benim z2300 ün kumandası her an gidebilir, ses açma kapama potunda sorun var, sesi açarken ses gidip geliyor..bugün 2 elektronikçiye gittim ikiside bu pot orjinal zor bulunur piyasada dedi..bu arada Rize de oturuyorum, bu potu nerden bulabirim..

Bir ara ebay de orjinal gormustum. Oraya bi bakin isterseniz.

Eyv. saolasın..

• Z2300'ün değişik kontrol podu...

Fiyatı $39.99

Ekleme: Sisteme sub. eklemek isteyenler bu kabloya bakabilirler. Fiyatı çok uçuk ama Türkiye içinde bulunabilir bu kablodan. Fiyatı $29.99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shift41 -- 1 Şubat 2013; 22:33:45 >

• beyler, bu sub a giden kabloyu, 15 pin d-sub sanırım, onunla uzatabilirmiyiz ?

deniyen eden oldumu hic ?
  • Belki ilginizi çeker

z2300 hifi modding
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Z2300'ün değişik kontrol podu...

Fiyatı $39.99

Ekleme: Sisteme sub. eklemek isteyenler bu kabloya bakabilirler. Fiyatı çok uçuk ama Türkiye içinde bulunabilir bu kablodan. Fiyatı $29.99

Dostum ebayda bulamadım potu, sana zahmet linkini atabilir misin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

http://www.ebay.com/itm/Logitech-Z-2300-Computer-Speakers-Control-Pod-Generic-New-Version-Z-2300-/261147933822

ben sadece ses ayarı yaptığımız potansiyometre yi arıyorum kardeş onda sorun var, yinede saolasın..

• Ben sadece onu bulmanızı mümkün görmüyorum hocam maalesef.
  • Bakacağız hocam, nasıl bir pottur arkadaş Rize de hiç bir yerde bulamadım..

• Z2300 ün jack inde problem yaşıyorum içindeki bir kablo muhtemelen eğrildiğinden temassızlık yapıyor ve sağ kolona ses vermiyor oynatmak gerekiyor jack i.
    Bunu değiştirebilirmiyiz basit bir işlemmi youtube dan baktım jack yenileme olayına pekte basit gözükmüyor açıkcası.
  • eğer müzik dinlemek için bu 2+1 sistemleri tercih ediyorsanız vay halinize....
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.