Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.964
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sorunu çözdüm, akşam üstü mp3 player a taktım evlatı baktım onda sorunsuz çalışıyor..2-3 gün önce anakaratımı yeni kasaya takarken mic in kablosunu yanlış yere takmışım ondan ses gidip geliyordu :) Cevap veren arkadaşlara tekrardan tşkler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar benim bir sorunum var uyduları 2 şer kez yakmam üzerine z5500 uyduları verilmişti, uydular iki parcadan oluşuyor ya hani o tam ayrıldıkları yer tam kapanmıyor ve sesi yarıya yaklaştırınca oradan acayip bi çıtırdama geliyor :(

elimle uyduyu sıkınca düzeliyor kauçuk gibi birşey bulup koysam düzelme imkanı varmıdır ? yada baska bi madde tavsiyesi olan ?
  • Sistem on numara ama müzik zevkim kalmadı ne yapmam lazım buna başka ses kartı alsam düzelir mi ?
  • buralar hep dutluktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Sistem on numara ama müzik zevkim kalmadı ne yapmam lazım buna başka ses kartı alsam düzelir mi ?

Creative zx aldım sesler on numara oldu
  • Merhabalar,
    Biraz dan diye oluyor ama z2300 kontrol podu arıyorum.
    Bozuktur , fazladır , kırıktır çalışan çalışmayan bir tane lazımdır :D
    PM lütfen
  • Arkadaşlar öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.
    Bugün itibarı ile kontrol podum tamamen bozuldu pcden poda giden kablonun podun hemen çıkış kısmında bir yerde bir temassızlık söz konusu idi ben de zaten bozuldu diyerek kendimce problemi çözmeye çalıştım ve bu çözüm kabloyu kesmeye kadar gitti şu an bozuk durumda kenarda beklemekte
    benim sorum bunun elektronikçiler yapabilir mi e-bay da çok pahalı podlar
    elektronikçiler yapamaz derseniz logosofta tamire götürsem kabul ederler mi ve bana maliyeti ne olur
    çok önemli lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlar tavsiyede bulunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Arkadaşlar öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.
    Bugün itibarı ile kontrol podum tamamen bozuldu pcden poda giden kablonun podun hemen çıkış kısmında bir yerde bir temassızlık söz konusu idi ben de zaten bozuldu diyerek kendimce problemi çözmeye çalıştım ve bu çözüm kabloyu kesmeye kadar gitti şu an bozuk durumda kenarda beklemekte
    elektronikçiler yapamaz derseniz logosofta tamire götürsem kabul ederler mi ve bana maliyeti ne olur

Gecmis olsun oncelikle. Yasadigin yerde iyi bie tamirci varsa soeunu hallederler. Benim podun devre karti kirilmisti. İsini iyi yapan bi bilgisayarciya goturdum. 5 dakkada halletti

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Arkadaşlar öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

Gecmis olsun oncelikle. Yasadigin yerde iyi bie tamirci varsa soeunu hallederler. Benim podun devre karti kirilmisti. İsini iyi yapan bi bilgisayarciya goturdum. 5 dakkada halletti

Hocam çok teşekkür ederim ilgine ama babam yaptı podu biraz uğraştı ama pod eski haline geri döndü nasıl mutluyum anlatamam
    Fakat bir sorun daha var ki onu yazmayı unutmuşum sağ çıkışta bir problem var uydudan çok cılız bir ses geliyo solu sağa takıyorum o da aynı yani hoparlörlerimde problem yok sorun ne olabilir acaba yine pod mu yoksa çıkışta mıdır???

• Çıkışta gibi gözüküyor. Toz falan mı girdi ki içine. Bi çıkışın oraya üfle istersen. Aklıma başka bişey gelmiyor.
  • Satıyorum arkadaşlar 200 liraya
  • optik kablo ile bağlantısı varmı kendisinden , extra işlemler mi gerekiyor?
  • zamanında 2 yıl solo7 ile beraber kullanıp sattığım bir set. sattığıma çok pişman olmuşumdur her zaman. üniversitede eve çıkınca kesinlikle yeniden alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

zamanında 2 yıl solo7 ile beraber kullanıp sattığım bir set. sattığıma çok pişman olmuşumdur her zaman. üniversitede eve çıkınca kesinlikle yeniden alacağım.

Bende aldığıma çok pişmandım bu ne böyle dedim bam bam tiz falan yoktu kafam şişiyordu ki ben sağlam sistemlerle çok uğraştım bose vs.. falan neyse gittim ses kartı aldım inan kendine geldi z2300 bu seti onboard ses kartıyla kullanmak demek sistemden soğumak demek
  • quote:

quote:

zamanında 2 yıl solo7 ile beraber kullanıp sattığım bir set. sattığıma çok pişman olmuşumdur her zaman. üniversitede eve çıkınca kesinlikle yeniden alacağım.

Bende aldığıma çok pişmandım bu ne böyle dedim bam bam tiz falan yoktu kafam şişiyordu ki ben sağlam sistemlerle çok uğraştım bose vs.. falan neyse gittim ses kartı aldım inan kendine geldi z2300 bu seti onboard ses kartıyla kullanmak demek sistemden soğumak demek

Ses kartı olarak ne aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

quote:

creative zx aldım

• quote:

quote:

quote:

quote:

creative zx aldım

Hocam madem o ses kartını aldınız hi-fi sistemlere falan geçin isterseniz. z2300 ile harcanır o kart.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

creative zx aldım

Hocam madem o ses kartını aldınız hi-fi sistemlere falan geçin isterseniz. z2300 ile harcanır o kart.

Düşünüyorum hocam bana göre değil zaten 2+1 falan cidden multimedia sistemlerin en iyisi olsun gene de tat vermiyor bana

• 2008 yılında almıştım hala taş gibi. 2009 dada Z5500 aldım oda taş gibi. Bu logitech yapıyor arkadaş. Ses kartı falan gerek yok. Düzgün bir bilgisayar olsun yeter. Ses kartı alsanız bile kullandığınız ses formatları kaliteli değil onu bilin. MP3 gibi formatları kullanıcaksanız hiiiiç almayın kart mart bi işe yaramaz. Flac gibi daha ayrıntılı formatlarda takılacaksanız olabilir.
  • Arkadaslar windows 8.1 e guncelledim pcyi subwoofer calismiyor artik sadece 2 kolondan ses geliyor ayarlardan nasil duzeltebilirim.

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.