Şimdi Ara

Logitech Wave Kablolu Klavye İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
19.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eozen81

Peki bunun wireless modeli de mi aynı acaba?

wirelles modelini almaktansa mx3200 daha iyi şuan kullaniyorum cok rahat , yanı pc kullanmaya yenı başladim diyebilirim bu klavye ile
  • MX-300 konusu değil ama yazalım bari, o da çok pahalı arkadaş, ben de zaten Logitech MX-1000 mose var bir klavye için gidip takımlı seti 130 YTL ye mi alacağım, kalsın
  • Güzel inceleme olmuş teşekkürler
  • minör comboya uygunmu yada oyunlar için
  • quote:

Orjinalden alıntı: davutn

hocam burda da nispeten iyi gibi bahsedilmiş
    http://forum.donanimhaber.com/m_19527584/mpage_2/key_wave//tm.htm#23997835

üstadım tahminimce türkiyeye gelen büyük enter tusuna sahip modellerin imalat yeri ile ilgili sorun var klavyenin altında made in china yazıyor class B diye bir sertifika almış malzeme kalitesi rezalet 3. dünya ülkesi yerine konulup bu kalitesiz ürünleri orjinalleri ile aynı fiyata gagalıyorlar gibi
  • Selam Hanamichi.
    Tenıtım ve paylaşımın için teşekkürler.
    Benim sana farklı bir sorum olacak;
    Bu klvyeyi 3m uzunluğunda usb kablo ile uzatsak verimlilik asıl olur? Denedi mi veya deneyeni biliyormusun?
  • Birisi çok kötü almayın biriside harika süper klavye diyor..Bu forum işleri insanın daha fazla aklını karıştırıyor..Yazılar silinmiş demiş arkadaş nasıl olur bir kere bile başıma gelmedi..Ha geldi ama 5 ytl lik bir klavye idi..Klavyeye para vermem diye gerindiğim bir zamandı :P Logitech gibi bir firma nasıl olurda 4 ayda harfleri silinen bir ürün yapar..Aklım almadı.Kalite işçilik sıfır diyor arkadaş..Logitech bu yaa nasıl sıfır olur ?? Almayı düşünüyodum soğudum şimdi birisinde falan görürsem belki..Kapalı kutu almam..
  • uzun zamandır yazamadığım için özür dilerim öncelikle

1.Klavyeyi yaklaşık 10 aydır kullanıyorum herhangi tuşunda en ufak bir silinme söz konusu değil ( hemen hergün pc kullanırım)

2.bazı arkadaşaların söylediği gibi tuş kombinasyonlarında ben bir sorunla karşılaşmadım hiç bir oyunda!
    üstelik önceki iade ettiğim microsoft klavye pes de bile sorun çıkarıyordu (Q+E+D vb.)
    klavye ile notepad açıp aynı anda q+w+e+r yada f+g+h+j a+s+d+f yada shift+1234=!'^+ gibi kombinasyonları sorunsuz uygulayabiliyorum

3.işçilik en iyisi değil ama üst seviyede (bildiğiniz logitech kalitesi işte) mümkünse görüp alın genede

4.Tuş sesleri önceden de belirttiğim gibi az da değil çok da değil

5.10 ay boyunca bilek ağrılarım neredeyse geçti

6.Ürün made in china ama hangi ürün made in china değil ki artık biraz mantıklı olalım

ürünle ilgili:bu ürün oyun klavyesi olarak üretilmemiştir.Bu iş için çoğu markanın klavyesi piyasada mevcuttur
    bu ürüne ergonomi ve sağlığınız açısından yaklaşırsanız daha memnun kalırsınız

son olarak üzerinde gelen toz koruyucu plastik işe yarıyor ama ben uzun süre evde olmadığımda kullanıyorum hergün kapatmak zor geliyo

resmini şu anda ekleyemem

• Bende bu ürünü 6 aydır kullanıyorum sorunsuz.Konuya açan arkadaşa katılıyorum.Ürün üstündeki harfler silinmiyor.Tuş sesi ise normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 16 Ağustos 2008; 22:26:16 >
  • hanamichi teşekkürler sana pc atmıştım buradan cevap vermişsin sağol..silinme olmaması güzel bir haber..Gerçi aslında 2 sene garantileri var silinme olursa garanti kapsamına girmez mi bu ürünler..illa tamamen bozulması m gerekiyor..bununda garanti kapsamına girmesi gerekiyor bence..neyse..
  • wanted filmindeki eleman ataklarina iyi geliyor diye ergonomik klavye kullaniyordu bu onlardan mi simdi. hanamichi
    klavyeyi eline alip suratima cakiyormus simdi.
  • wanted filmi ne yaw ??
  • 80 tl mı benim ms comfort curve 2000 klavyenin bileklliği olanı sanki, ben 25 e aldım. pes de gamepad kullandığım için de mutlu mesut geçiniyoruz valla. 80 tl eder mi bu klavye şüpheliyim doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alighieri -- 19 Ağustos 2008; 12:43:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

wanted filmi ne yaw ??

http://www.imdb.com/title/tt0493464/

bas rol oyuncusu ergonomik klavye kullaniyor.esprinin sahnesini buradan izleyebilirsin.

• Hayırlı Olsun.....
  • Hayırlı olsun güzelmiş..
  • Oyunlarda sapıtıyor uzak durun..Bir kaç tuşa aynı anda basıldı mı işlemiyor..Özellikle yoğun ateş altında koşarken adamımızın birde bire durması çok gıcık bir durum..
  • Ben de uzun süredir almayı düşünüyordum ama geçenlerde inceleme şansım oldu ve açıkcası beklediğim kadar iyi gelmedi bana,80 lira bu klavyeye biraz fazla bence.
  • Arkadaşlar ben hem oyun oynamak hem de rahat biçimde yazmak için klavye önerisi istiyorum. 80 ytl civarı bi klavye benim için yeterli. wave tam benim için ideal diyordum fakat kararsız kaldım. şimdi aklımda REVOLTEC Fightboard var sizin fikirleriniz nelerdir???
  • Revoltec güzel klavyedir. Oyunlarda güzel yazı yazarken de idare eder.

Biraz daha ekleyebilirseniz Microsoft Reclusayı da tavsiye ederim fakat Revoltecin yanında Türkçe olmaması dezavantaj...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.