Şimdi Ara

Logitech Wave Kablolu Klavye İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
19.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bi süredir kablosuzundan almayı düşünüyorum ancak aklımda bi kaç soru var kullanan arkadaşlar cvplarsa sevinirim
    klavyenın tuş kenarlarına giren tozları temizlemesi zormu(f1,f2,f3 yazan kısımlarda diger tuşlar içinde aynı yerden bahsediyorum tuş kenarı derken)

birde sadece bendemi oluyo bilmiyorum ama tuşların içine sürekli sigara külü saç kılı ekmek kırıntıları falan doluyo ve şu an kullandıgım logitech klavyede bunları temizlemek için klavyenin içini açmak faydasız kalıyo illaki bütün tuşları tek tek sökmek lazım (evet dogru bildiniz inat yapıp söktüm hepsini ) wavededemi bu böle
    teşekkürler
  • klavyeyi kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim
    1. Bu klavyenin dalgalı ve açılı tasarımı uzun süre düz klavyeyi gözü kapalı kullanabilen biri için özellikle oyunlarda awsd tuslarına basımda bir zorluk çıkartıyor mu
    2. klavyenin boyutları standart klavyeden fazla mı? tşkler
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür edeirm, tam istediğim gibi birşeymiş bu. Fiyat gerçi biraz çok ama mutlaka alıcam bir ara.
  • @ailkem
    1.Benim için çıkarmıyor.Bu biraz artık sana kalmış bir durum.Herkes dalgalı klavye kullanabilir mi bilemem.Ama bende bu klavyeyi kullanıyorum.Süper bir klavye.

2.Klavye diğer klavyeler gibi hemen hemen aynı boyutta.Yaklaşık 41 cm di.
  • Güzel paylaşım kardeşim teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanamichi

quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

Hayirlisi Olsun,Gule Gule Kullan Bu Arada Ordaki Teyp Dikkatimi Cekti.

sağol
    ne teybi bu arada

Heralde arkadas moniitor le sağ hoparlor arasındaki dikdörtgen kutuyu soruyo. Yanlıs görmüyosam usb hub ve bi garip çevirmeli dümesi olan bi alet :D
  • hayırlı olsun arkadasım, güzel inceleme....
  • oto teybi sanilan alet sanirim logitech ses sisteminin kontrol paneli.

bir soru da ben sorayim madem oyle. klavyenin kablo uzunluu hakkinda bilgi verebilir misin? benim kasa biraz uzakta da eski klavye ucu ucuna yetisiyordu. bununki kac metre?
  • bu klavyenin boyutlarını tam olarak söyleyebilecek bi arkadaş varmı..yerim biraz sınırlıda o yüzden önemli benim için ??
  • KNNİ
    En geniş yerlerinden ölçüldüğünde yaklaşık 50/25 cm dir.
  • teşekkür ederim... dandini baya büyükmüş alet yawww ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 16 Mart 2008; 21:40:37 >
  • artık bende logitech wave klavye sahibiyim..şuan bu klavyeden yazıyorum..gerçekten insanın yazdıkça yazası geliyor .. belki biraz pahalı olabilir normal klavyelere göre ama uzun süre kullanılacak bi ürün olduğunu düşünürsek parasını sonuna kadar hak eden bi ürün izlenimi verdi ..tavsiye ederim
  • Güzel klavye,güle güle kullanın.
  • teşekkür ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanamichi

quote:

Orjinalden alıntı: NightWalker

"hanamichi" çok güzel bir inceleme yapmışsın tebrik ediyorum.
    bende microsoft natural ergonomic 4000 vardı ve oyun oynamak tam bir işkence oluyordu. misal; bir fps oyununda çarpraz giderken el bombasını atılamıyordu. pes oynarken yine çarpraz koşu sırasında arapas veya pas veremiyordum. sırf bu yüzden natural 4000i yarı fiyatına sattım eski microsoft klavyemi kullanıyorum.. iki haftadır wave almayı düşünüyorum ama aynı sorunları yaşama ihtimalinden karar veremiyorum.. sen "microsoftta özellikle oyunlarda tuş sorunları vardı logitech ise şimdiye kadar en ufak bir sorun çıkarmadı" demişsin. aynı sorundan bahsediyoruz değil mi? oyunlarda tamamen sorunsuz mu logitech wave???

evet natural de bahsettiğim sorun senin bahsettiğin ile aynı ve wave de bu sorun yok gönül rahatlığı ile satın alabilirsin tamamen sorunsuz

böyle olmasına sevindim çünkü aynı sorundan bende muzdarip durumdayım. şu an logitech internet pro kullanıyorum ama folloş oldu klavye. sırf bf2 oynadığım için tuşla takılmıyor diye atamıyorum klavyeyi.

eğer wave de böyle bir sorun yoksa direk atlayıp alayım yaw yaşasın!!!!

• @side_effect,

Bir diğer konuya yazdığım mesajı buraya da yazayım. Belki senin gibi alım yapacak arkadaşlara faydası olur.

quote:

Ben de Wireless Optical Desktop 4000 kullanıyordum. Ama bu sorundan dolayı klavyeyi parçaladım. Daha sonra logitech almaya gittim. Ama Natural Ergonomic 4000'in tipi beni cezbetti. Ayrıca kablolu olmasından dolayı aynı sorunun onda da olmaycağını düşündüm ve onu aldım. Ama aynı rezalet onda da vardı. Nihayetinde dün Logitech Wave ve MX620 alarak MS ile donanım ilişkimi kestim ve rahat ettim. Bu iki klavyeyi 4-5 yıla yakın kullandım ve bu yılları bir kayıp olarak görüyorum. Bir daha da asla MS donanım almam. Beni futboldan soğuttular. MS oynamaktan soğuttu Beşiktaş izlemekten . Neyseki şimdi PES kurup tekrar ısınmaya başladım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordsMan -- 4 Mayıs 2008; 16:19:20 >

• demek oluyor ki, wave klavye bizlere güzel bir şekilde destek verecek. çünkü bu güne kadar bende okadar illallah ettim ki kitlenmelerden...

en sonuncusunu bf2 de online oyunda helikopterle uçarken yaşadım, gaz w, asd kontroller ve mouse var. tabi bunların yanında e ve q tuşlarıyla takıma yada squada msj iletiyorsunuz... ayna anda uçarken q tuşan yada e tuşuna bastım heli kotnrolü kitlendi ve çaktım

İnşallah en yakın zamanda kendime bir wave klavye edineyim ozaman bide yanına G9 çakabilirsek canavar gibi olur

Açıklamalar için çok teşekkürler... zira bunlar küçük ama gerekli ayrıntılar.

• Hayırlı olsun.Güle güle kullan.
  • bende bu klavyeyi kullanıyorum. şu ana gördüğüm tek eksiği siyah renginden dolayı acayip tozu belli ediyor. sürekli temeizlemek gerekiyor...
  • amman abi tek eksiği o olsun allah aşkına!!! başka bişey istemem... istediğim gibi olsunda ben hergün tozunu alırım onun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.