Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
2
Favori
66.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir mx518 kullanıcısı olarak kablolardan sıkıldığımdan ve notebooku evde sık sık başka yerlere taşımamdan dolayı zorluk çekmekteydim.Masamdaki kablo kargaşasındanda kurtulmak istiyordum artık. Aklımda uzun zamandır bir vx nano alma düşüncesi vardı. Fakat bir fırsatını bulup alamamıştım. Şu sıralar doların da yükselmesiyle hayallerim iyicene suya düştü.
    Bimeks te 160 ytl teknosa dada 150 ytl ye çıkmıştı fiyat (e malum bu kadarda para veremezdim)
    26 ekim Pazar günü forum avm de ki media markta gittim, vx e bir bakayım dedim fiyatı ne civarda.eğer 120-130 civarıysa alıcaktım. Birde baktım ki ne göreyim peşin 99 ytl. Yaklaşık 120-130 ytl yi gözden çıkarmış bir halde gittiğimden dolayı fiyatı görünce, direk kaptım bir tane. Ve sizlerede bir inceleme sunmak istedim. Gördüğüm kadarıylada başka vx nano incelemesi yapılmamış
    Evet artık bol resimli incelememize geçelim.

Ürün başta ambalaj olarak çok şık tasarlanmış. Kutu fevkaldenin fevkinde. Açtıkça içinden bir kutu daha çıkıyor.her şey yerli yerinde konumlandırılmış ve sade.
    Vx nano tasarım ve malzeme kalitesi bakımından çok çok iyi. 2.4 ghz hızında küçük nano alıcısıda tamamen notebook kullanıcılar için tasarlanmış,çantada yada bir yere taşırken hiçbir sıkıntı yaratmıyor.Tekerlek tuşu iki modda çalışıyor biri; bizim eskinden beri kullandığımız normal mod diğeri ise; tekerlek tamamen boşa çıkıyor ve serbest bir şekilde dönüyor.
    vx nanonun üzerindeki tuşlara istenilen görevler atanıyor. tek sıkıntı yaşadığım konu mx518imde tekere tıkladığımız zaman internette yeni sekme açardı. bunda o özellik yok. fakat onuda çözdüm, tekerleğin altındaki tuşa middle button özelliği atanabiliyor. o tuşa atadım ve tek kusuru buymuş demekki diye düşündüğüm şeyde kafamda yok olmuş oldu.
    Gelelim fotoğraflara:
    Kutulama:

Kutu içeriği:

Bilmem kaç dilde kullanım kılavuzları garanti belgesi ve cd:

Aksesuarlar: çok şık bir çanta ve uzatma kablosu:

Ve gelelim bizim ufaklığa

alt kısım

mini mini alıcımız

sandisk cruzer micro bile nerdeyse piyasadaki en ufak usb belleklerden olmasına rağmen nano alıcımız yanında bebek gibi kaldı

ben mx518 gibi baya büyük bir mouseden geçiş yaptığım için vx nano başta küçük gibi geldi ama yaklaşık 3-4 saat içinde alıştım ve onu bağrıma bastım

arkadalar şimdilik bu kadar, inşallah almayı düşünen arkadaşlarıma bir nebze yardımım dokunur.inşallah incelememi beğenirsiniz.yorumlarınızı eksik etmeyin.
    merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

edit: Bir kaç fotoğraf daha ekleyeyim. önce ufaklığı güzelce temizledim. sonra şip şak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 3 Mart 2009; 21:23:59 >

• konu kullanıcı incelemeleri bölümünede eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 28 Ekim 2008; 20:21:28 >
  • Eline saglık kardeşim bol resimlerle güzel tanıtmıssın. Zaten logıtech ürünlerini kullananlar ve kalıtesını bılenler bu ürünü kacırmazlar diye dusunuyorum.
    (Aslında gidip 1 tane almak vardı,kacırmamak lazım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LAZOGLAN_

Eline saglık kardeşim bol resimlerle güzel tanıtmıssın. Zaten logıtech ürünlerini kullananlar ve kalıtesını bılenler bu ürünü kacırmazlar diye dusunuyorum.
    (Aslında gidip 1 tane almak vardı,kacırmamak lazım)

teşekkürler kardeşim. (inşallah sende alırsın)
  • eline sağlık güzel bir inceleme olmuş
  • Bence V450 nano daha güzel bi alet.
  • @nike, sağolasın kardeşim.
    @finansmen1, zevk meselesi tabiki.banada vx nano daha hoş gözüküyor .evet v450 nanoda çok güzel fakat ben diğer fonksiyon tuşlarını aktif olarak kullandığımdan dolayı bunu tercih ettim.
    (ayrıyeten bir eline sağlık diyebilirdin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 29 Ekim 2008; 22:02:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: street_cops

@nike, sağolasın kardeşim.
    @finansmen1, zevk meselesi tabiki.banada vx nano daha hoş gözüküyor .evet v450 nanoda çok güzel fakat ben diğer fonksiyon tuşlarını aktif olarak kullandığımdan dolayı bunu tercih ettim.
    (ayrıyeten bir eline sağlık diyebilirdin!)

pardon ya, tabi ki eline sağlık
    çok ayıp ettim
    ellerin dert görmesin
    fakat ben de V450 yi incelemek istedim
    resim koyamadım
    şu resim koyma işini bir türlü beceremiyorum

• quote:

@finansmen1
    pardon ya, tabi ki eline sağlık
    çok ayıp ettim
    ellerin dert görmesin
    fakat ben de V450 yi incelemek istedim
    resim koyamadım
    şu resim koyma işini bir türlü beceremiyorum

rica ederim kardeşim. istersen sana yardımcı olabilirim resim koyma konusunda.

http://imageshack.us/ yada http://tinypic.com/ bu adreslerden birine gir(ben tiny yi tavsiye ederim daha hızlı). gözat a tıkla, bilgisayarından istediğin bir resmi seç ve yükle.ordan resizeden boyut ayarlamasıda yapabilirsin. yüklemesi biraz uzun sürebiliyor.
    sonra çıkan pencerede (tiny için konuşuyorum) aşağıda direct link var(resimde işaretledim) o linki kopyala, burada mesajda [simage][/simage] ın ortasına yapıştır. istediğin kadar resmi bu şekilde ekleye bilirsin.

imageshack için ise aynı şekilde resmi seç yükle(istersen boyut ayarlaması ile). sonra aşağıda +show advenced linking e tıkla aşağıda direct link açılıcak(resimde işaretledim)
    onu kopyala ve[simage][/simage] ın ortasına yapıştır

kolay gelsin kardeşim

• Ancak cevap yazabiliyorum kusura bakmayın. Resim konusundaki yardımın için teşekkürler. Deneyeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: finansmen1

Ancak cevap yazabiliyorum kusura bakmayın. Resim konusundaki yardımın için teşekkürler. Deneyeceğim.

rica ederim bekliyoruz incelemeni.
  • uplayalım
  • Elinize sağlık hayırlı olsun incelemede güzel olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mascherano*

Elinize sağlık hayırlı olsun incelemede güzel olmuş.

teşekkürler kardeşim
  • emeğine sağlık kardeş.bende dün akşam v450 nano aldım,çok güzel fareleri var logitech'in.VX'ide çok beğendim bitanede ondanmı alsam ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: stii

emeğine sağlık kardeş.bende dün akşam v450 nano aldım,çok güzel fareleri var logitech'in.VX'ide çok beğendim bitanede ondanmı alsam ne

eywallah kardeş. v450 de güzel alet, özellikle yanındaki kırmızı çizgisi göze hoş geliyor.logitechin bütün ürünleri gerçekten verdiğin parayı hakkediyor yani
  • quote:

Tekerlek tuşu iki modda çalışıyor biri; bizim eskinden beri kullandığımız normal mod diğeri ise; tekerlek tamamen boşa çıkıyor ve serbest bir şekilde dönüyor.

Benımkısı hep boşta dönüyor ama o nasl olcak (:

Orta tuş aktıf olmadı bir türlü..Middle button nasıl atıcaz orta tuşaki :S

Orta tuşa basılı tutmak gerekiomuş çözdüm :D

Çok alengirli bir aletmiş ,v450 nanodan buna gectım bende..Çok daha şık ve kullanışlı kesınlıkle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 3 Kasım 2008; 22:32:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

quote:

Tekerlek tuşu iki modda çalışıyor biri; bizim eskinden beri kullandığımız normal mod diğeri ise; tekerlek tamamen boşa çıkıyor ve serbest bir şekilde dönüyor.

Benımkısı hep boşta dönüyor ama o nasl olcak (:

Orta tuş aktıf olmadı bir türlü..Middle button nasıl atıcaz orta tuşaki :S

Orta tuşa basılı tutmak gerekiomuş çözdüm :D

Çok alengirli bir aletmiş ,v450 nanodan buna gectım bende..Çok daha şık ve kullanışlı kesınlıkle

midlle butonu tekerın gerisindeki tuşa atayabiliyosun. programdan o tuşu seç ordanda middle butonu işaretle olay tamamdır.
    bide sana bir şey sorcam. sende yeni almışsın muhtemelen, sol tuşta hafif bir boşluk varmı sendekindede, mesela benim ellerim baya terliyor. parmağım bazen hafiften tuşa yapışıyor, parmağımı kaldırınca tuşta biraz yukarı doğru kalkıyor ve bırakınca tink diye bir ses cıkıyor. gerçi bu eli terlemeyen bir insanda olmaz ama (mesela babamda olmuyo )
    ben,m terden yapıştığı için böle oluyor. sende varmı böle bir şey. yada olmasa bide şöyle bir test yapabilrimisin. mousenin ön tarafından sol tuşu yukarı aşağı doğru oynat bakalım oynuyormu. yoksa boşluk yokmu. şüphelenmeye başladım bu acaba kullanılmışmı diye. benim eski mx518imde hiç böle bir şey yoktu

• Bahsettiğin gibi bir sorun bende mevcut değil şu anlık..Ama elim çok terlemez buda bir etken olabilir (:
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Bahsettiğin gibi bir sorun bende mevcut değil şu anlık..Ama elim çok terlemez buda bir etken olabilir (:

evet elin terlemediğinden dolayı olmuyor. babamda aynı şekilde kullanıyor ondada hiç böyle bir sorun yok.
    teşekkürler cevap için
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.