Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
2
Favori
66.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6-7 metre mesafe ,dolap arkası,gözlükle ifadelere denk getirebiliyorum gidip çekiyor
  • gerçekten çok karizma bir mouse ben de laptop um için Microsoft Bluetooth Laser Notebook Mouse kullanıyorum tavsiye ederim alıcıda yok üstelik :) bluetooth u aç bitsin

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)
     ''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfdtmh -- 4 Aralık 2008; 1:31:36 >

• arkadaşlar bugün bende nano serisi mouse kullananlar arasında katıldım.teknosadan v450 aldım.sanırım kazık yedim 86 ytl verdim.geldim şimdi eve deniyorum.güzel mouse.hassaslığı falan çok hoşuma gitti.ama mouseun üstündeki tekerlek sert.alta götürürken sessiz olmasına rağmen yukarı götürürken tıkır tıkır ses çıkartıyor.orta tuşa bastığımda bazen tam kavramıyor.bir kaç gün daha kullanayım.sanırım ancak kendine gelir mouse.çekim gücü falanda gayet güzel.tavsiye ederim

edit:mouseun programını indirdim internetten.içinde bi sürü ayar var.içinden bi tanesi kafama takıldı.acceralation diye bi ayar var.low medium high diye seçenekleri var.ne işe yaramakta bu ayar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 5 Aralık 2008; 0:12:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizma2

arkadaşlar bugün bende nano serisi mouse kullananlar arasında katıldım.teknosadan v450 aldım.sanırım kazık yedim 86 ytl verdim.geldim şimdi eve deniyorum.güzel mouse.hassaslığı falan çok hoşuma gitti.ama mouseun üstündeki tekerlek sert.alta götürürken sessiz olmasına rağmen yukarı götürürken tıkır tıkır ses çıkartıyor.orta tuşa bastığımda bazen tam kavramıyor.bir kaç gün daha kullanayım.sanırım ancak kendine gelir mouse.çekim gücü falanda gayet güzel.tavsiye ederim

edit:mouseun programını indirdim internetten.içinde bi sürü ayar var.içinden bi tanesi kafama takıldı.acceralation diye bi ayar var.low medium high diye seçenekleri var.ne işe yaramakta bu ayar?

öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullan, çok güzel mouse
    acceleration; normalde hızlanma demektir. burdada mouse imlecinin hızını hassaslığını ayarlamana yarar.

• Arkadaşım incelemen için teşekkür etmiyorum :))

Çünkü beni baya masrafa sokacağa benziyorsun. 30-40 liralık bütçemi baya aşmama neden oldun.

Şu an genel piyasa fiyatları nedir bilmiyorum ama internetten almayı düşünüyorum. Bulabildiğim en uygun fiyat aşağıdaki linkte

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.025.1453.0054

ve bonusa 10 taksit aynı zamanda %18 uygun fiyat

ayrıca

Logitech VX Revolution isimli ürün de çok hoşuma gitti. İkisi arasında kaldım.

İNDİRİMLİ SATIŞLAR BAYRAM SÜRESİNCE GEÇERLİ OLDUĞU İÇİN iki ürün arasında önerilerinizi bekliyorum.

• İnceleme için sağ ol. Benim de bir tanıdıkta var. Uzun süre inceleme fırsatım olmuştu. Böyle ufak farelerden hoşlanmasam da çok beğenmişim. Alacaklara öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reyha

Arkadaşım incelemen için teşekkür etmiyorum :))

Çünkü beni baya masrafa sokacağa benziyorsun. 30-40 liralık bütçemi baya aşmama neden oldun.

Şu an genel piyasa fiyatları nedir bilmiyorum ama internetten almayı düşünüyorum. Bulabildiğim en uygun fiyat aşağıdaki linkte

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.025.1453.0054

ve bonusa 10 taksit aynı zamanda %18 uygun fiyat

ayrıca

Logitech VX Revolution isimli ürün de çok hoşuma gitti. İkisi arasında kaldım.

İNDİRİMLİ SATIŞLAR BAYRAM SÜRESİNCE GEÇERLİ OLDUĞU İÇİN iki ürün arasında önerilerinizi bekliyorum.

, eğer imkanın varsa almanı öneririm.gerçekten güzel bir mouse. bulduğun fiyatta gayet güzel hemde 10 taksit. ben media markttan peşin 99a aldım ama ben aldıktan sonra 174 e çıkmış. genelde bu fiyatlarda bu civarda 160-150 civarı. hızlı aldaki bu fiyat gayet güzel.

@zouzouni, teşekkür ederim

• @ street_cops

Arkadaşım önerin için teşekkür. Evet dediğin gibi fiyat gayet güzel...

Yalnız sormak istediğim bir konu daha var

vx revolution inceleme imkanın oldu mu? İkisi arasındaki önerin sadece nano (küçük) adaptör ile ilgili mi?

Önerilerin benim için önemli...

İyi çalışmalar
  • quote:

@ street_cops

Arkadaşım önerin için teşekkür. Evet dediğin gibi fiyat gayet güzel...

Yalnız sormak istediğim bir konu daha var

vx revolution inceleme imkanın oldu mu? İkisi arasındaki önerin sadece nano (küçük) adaptör ile ilgili mi?

Önerilerin benim için önemli...

İyi çalışmalar

@reyha,
    vx revolationu sadece media martktta 3-5 dakika gibi bir süre inceleyebildim. ele biraz daha rahat oturuyor, onun haricinde pek bir farkı yok. ben laptop kullandığım için ve sürekli sağa sola taşıdığım için alıcının küçük olması benim açımdan çok önemliydi ve vx nanoyu tercih ettim.
    ha birde unutumadan vx nanonun bir farkı daha var scroll tuşu iki modda çalışıyor. bir bizim her mousede kullandığımız mod. bir diğeride scrolla biraz sert bişekilde bastığında teker tamamen boşa çıkıyo se serbets bişekilde dönüyor.yani hızlıca çevirip bıraktığında 1 dakika kadar dönüyor (uzun dökümanlarda baya işe yarıyor.
    genede karar senin kardeşim, ben şahsen vx nanoyu tavsiye ediyorum

•  ''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)

buda iki mousenin resimleri
  • @ street_cops

Arkadaşım ilgin ve bilgilendirmen için teşekkür ediyorum...

Bu kardeşin de 10 dk önce vx nano siparişini vermiştir...

İyi çalışmalar
  • quote:

@ street_cops

Arkadaşım ilgin ve bilgilendirmen için teşekkür ediyorum...

Bu kardeşin de 10 dk önce vx nano siparişini vermiştir...

İyi çalışmalar

rica ederim kardeşim. hayırlı uğurlu olsun .inşallah beğenirsin, güzel günlerde kullanırsın.
  • @reyha, ürün halen eline geçmedimi. eğer aldıysan buraya izlenimlerini yazarsan sevinirim. alacak arkadaşlarda fikir sahibi olsunlar

• maalesef hala tedarik sürecinde. Gelince izlenimlerimi paylaşırım...
  • quote:

maalesef hala tedarik sürecinde. Gelince izlenimlerimi paylaşırım...

anladım kardeşim. inşallah en kısa zamanda gelir.
  • sipariş vermeyi düşünüyorum ama şuan dolar kuru nedeniyle fiyatları uçuk
  • ya vx nano alacağım yada bu ürünü , aralarında 40 lira fark var

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=121229&ref=akakce&v=1.21.2
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

ya vx nano alacağım yada bu ürünü , aralarında 40 lira fark var

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=121229&ref=akakce&v=1.21.2

v470 bluetouth bir mouse. vx nano ise wireless. tasarım olarakta vx nano daha şık duruyor.imkanın varsa ikisinide gör dene, öle al.
    karar senin kardeşim, ama ben vx nano tavsiye ederim

• deneme şansım ne yazık ki yok , şu vx nano bugünlerde kazık olmasa hemen alırdım ama napalım , almaktan vazgeçtim
  • touchpad kullanmaktan bas parmaklarima agrilar girdigi icin ve bir turlu aradigim mouse'u bulamadigim icin bugun yeniden yeni arayislara yonelmistim ki sizlerin yorumlarinizi gordum.

BT mouse daha once kullanmistim, USB isgal etmemesi guzel oluyor (benim laptopta 2 tane USB girisi var cunku) ama ergonomi daha onemli. o nedenle vx nano alacagim gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.