Şimdi Ara

Logitech - Şans bu kutuda 67tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
4
Favori
18.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün fare almak için Media Markt'a gittim. Logitech'in şans kutusu adında bir teklifi var. Detaylar için resim ekliyorum özetle bu fiyata bu kutuyu alırsanız içinden bu 3 modelden birisi çıkar deniliyor. Ben aldım M705 çıktı. Kutunun fiyatı 67 lira, M705 fiyatı 130 lira civarında.

Yalnız eve geldiğimde kutunun üzerinde bir detay dikkatimi çekti. M705 tarafında üstte ok işareti var ve ciddi ciddi makine ile yapılmış sonradan el ile işaretleme değil.

Yolu düşenler göz atabilir. İşaret olayına garanti vermiyorum denk gelmişte olabilir.

• insan bir kutu ağırlığını ölçerdi ya.
  • Ağırlık önemli değil, dengelemek için içlerine somun koymuşlar. Ağır olanı almayın ben hafif olanı aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oku farkedemedim, tam olarak neresini kastediyorsunuz? Tekerlerin sağ sol tıklama oklarını diyorsanız o ürünün kendisinde zaten var orda olması normal. Başka bir ok dikkatimi çekmedi.
  • 73 liradan 67 tlye kadar düştü

fiyat çok iyi ama dikkat kutunun içinde somun var ağırlığı dengelemişler
    ben baya uğraştım tartıda bile tartmıştım elime ağır geleni seçtim gittim köşede yırttım baktım m705 aldım çıktım
    https://forum.donanimhaber.com/logitech-sans-bu-kutuda-teknosa-kampanyasi-sok-olacaksiniz--124133467

bunun daha iyi olan ürünlerden yapılmışı var mediamarktta 130-150 tlydi sanırım o mauseler daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 4 Ağustos 2017; 4:17:33 >
  • NoWLoadinG kullanıcısına yanıt
    2. Resimde ambalajın üzerinde sarı kısımda. Gündüz işaretleyip koyarım, ama görünüyor şu an da

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Dediğin şey pek oka benzemiyor sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

73 liradan 67 tlye kadar düştü

fiyat çok iyi ama dikkat kutunun içinde somun var ağırlığı dengelemişler
    ben baya uğraştım tartıda bile tartmıştım elime ağır geleni seçtim gittim köşede yırttım baktım m705 aldım çıktım
    https://forum.donanimhaber.com/logitech-sans-bu-kutuda-teknosa-kampanyasi-sok-olacaksiniz--124133467

bunun daha iyi olan ürünlerden yapılmışı var mediamarktta 130-150 tlydi sanırım o mauseler daha iyi

hepsinin ağırlığı aynı mıydı?

• Paket deforme olmuş gibi o ok olmayıp ok dediğin yerde :D banada mouse lazım size çıkanın çıkcağını bilsem :d
  • İAde yok diye bir eşy olabilir mi. ya bozuk çıksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

Paket deforme olmuş gibi o ok olmayıp ok dediğin yerde :D banada mouse lazım size çıkanın çıkcağını bilsem :d

Biz alsak m235 çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Bende garanti veriyorum hocam ona
  • Bu tip satış mantığını anlamıyorum. Mal mı satın alıyoruz yoksa piyango bileti mi?

Logitech gibi bir firmada böyle yaparsa?!
  • M705 kullanmış biri olarak söyleyeyim. Tek artısı pil ömrü. Sensör hassaslığı ve kalitesi olarak en ucuz logitech den farksız. Fps oynuyorsanız uzak durun.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    mmucit M kullanıcısına yanıt
    Domi
    Aynı gibiydi pek fark yoktu.

Somon ne tarafa düşmüşse ağırlık oluşturuyor değişiyor bazıları hafif görünüyor ama aynı
    Mouseların tek paketli normal ağırlıklarına da bakın

Mmucit
    Bu ülkede kumar yasak ama bize kumar oynattırıyorlarfiyat iyi olmasa şikayet edecen .
  • Kutu fiyatı içindeki en ucuz mousedan ucuz oluyor zaten. Daha ne istiyorsunuz anlamadım. Salatalık çıksa neyse.
  • Utanmadan yırttım diyor bir de...

Ne pis insanlar var.

• 3 tane aldım vatandan üçünde de ağır olanı aldım ve mutlu ayrıldım 3'de 3 dandik olan çok hafif oluyor fark edersiniz.
  • caksak kullanıcısına yanıt
    abi iyi de, ortanca olan mouse da ağır olabilir dandikten. nasıl anladın kıyasladığın belki ortanca ve dandik olan oaliblirdi?
  • I.Gıyasettin kullanıcısına yanıt
    Gayet simetrik biçimde konumlandırılmış. Deforme olmuş olsa bu kadar simetrik olması tesadüf mü?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.