Şimdi Ara

LOGITECH S220 2+1 iyi midir? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
62.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S220'de bassı çok açınca gıcırtı duyuyor musunuz?
  • Ben duymuyorum
  • Arkadaşlar hoparlörün arkasında R harfi bulunan dan ses gelmiyor sizdee varmı bu sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: suikast067

Arkadaşlar hoparlörün arkasında R harfi bulunan dan ses gelmiyor sizdee varmı bu sorun

Benim her gün başıma geliyor. Çocuk oynuyor hep.

Çözümü Kutuya giren uydu kablosu yerinden hafif çıkmıştır. İttir içeri olmazsa sök tak birkaç kere.
  • Sorun çözüldü teşekkürler
  • quote:

Sorun çözüldü teşekkürler

Dediğim yerde mi problem varmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Sorun çözüldü teşekkürler

Dediğim yerde mi problem varmış?

Evet + olarak pc ye format tılmıst ses ayarları karışmış 2-3 denemeye düzeldi
  • Arkadaşlar bu cihaz dvd player'a ve lale jak girişleri olan tüplü tv ye nasıl bağlanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

Arkadaşlar bu cihaz dvd player'a ve lale jak girişleri olan tüplü tv ye nasıl bağlanır?

Zaten cihaz jak kablosuna sahip. Yani bildiğimiz volkmen kulaklık gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 1 Ocak 2012; 22:28:58 >
  • beyler bassı ile dalga geçenlere söylüyorum hiç duymadıysanız yorum yapmayın duvar duvara komşuyu rahatsız edecek kadar bass var bu alette boyuna göre çok iyi ses veriyor. inanmayanlar alıp deneyebilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibokozan

beyler bassı ile dalga geçenlere söylüyorum hiç duymadıysanız yorum yapmayın duvar duvara komşuyu rahatsız edecek kadar bass var bu alette boyuna göre çok iyi ses veriyor. inanmayanlar alıp deneyebilir :)

üst komşu da geliyo kapıya halbuki son seste vermiyorum ama
  • quote:

quote:

beyler bassı ile dalga geçenlere söylüyorum hiç duymadıysanız yorum yapmayın duvar duvara komşuyu rahatsız edecek kadar bass var bu alette boyuna göre çok iyi ses veriyor. inanmayanlar alıp deneyebilir :)

Tartışma başlatmaya falan değmez.

Logitech kullanıcısı olarak boyutlarından beklenmeyecek bir performasa sahip olduğunu söyleyebilirim.

Hatta komşuları çağırtacak kadar ses çıkardığı doğrudur.

Fakat apartmanda yaşıyorsanız Çin malı 2.0 speakers dahi kullansanız komşu evinizin kapısına dayanır.

Bol müzikli yıllar.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

quote:

Tartışma başlatmaya falan değmez.

Logitech kullanıcısı olarak boyutlarından beklenmeyecek bir performasa sahip olduğunu söyleyebilirim.

Hatta komşuları çağırtacak kadar ses çıkardığı doğrudur.

Fakat apartmanda yaşıyorsanız Çin malı 2.0 speakers dahi kullansanız komşu evinizin kapısına dayanır.

Bol müzikli yıllar.

bırak müzigi elektrik süpürgesinin sesine 4 defa kapımıza geldi

• zaten baslar kaliteli ise komsu kapınıza gelmez. bası hissetmek için sesi sonuna kadar açmazsınız. kısık seste bile bas titreşimleri içinizde hissedilir. kalitesiz ise sesi aç da aç bas duyucam diye. tabi yanında tizlerde gürültülerde kafa şişirmeye başlar. kaliteli müziği anlayaman kulaklarda iyi müzik dinliyorum diye kendini kandırı. logitece laf atanların ne derecede kalteli sisteme sahip oldukları burdan anlaşılıyor zaten. logitech gayet volümlü bir alettir ama kalite olarak sadece bilgisayar önündekine keyif verir.
  • merhaba arkadaşlar. dün % 25 indirimle logitech s220 ve edifier m 1335 arasında kalmışken görevli arkadaşlar sayesinde edifieri aldım ses gayet güzel ve s220 den daha güçlü ancak benim alma sebebim laptopumun zayıf olan kulaklık çıkışından 2+1 e bağlayıp kulaklığı da bu kontrol kumandasındaki jacka takarak daha yüksek sesle dinleyebilmekti. ancak kulaklığı taktığımda uydulardan gelen ses biraz azalmış ama kesilmemişti bas ise hiç etkilenmemişti. üstelik ses açma düğmesi de kulaklığı etkilemiyodu. yani kulaklık çıkışı bir nevi ara kablo ile uzatılmış gibiydi(aleti kapattığımda bile ses aynı seviyede gelmeye devam ediyor). bunun benim cihazıma yönelik bir sorun olup olmadığını yarın öğreneceğim ama nette bir kaç kişinin de aynı sorunu yaşadığını okudum.

size sorum ise bahsettiğim problemler sizin cihazlarınızda(s 220) yaşanıyor mu?

1- kulaklığı takınca uydu hoparlörler ve bas tamamen ses kesiyo mu?

2- ses kontrol düğmesi ile ses açabiliyorsanız şayet normalde pc ye taktığınız da kulaklıktan gelen sesten daha fazla ses artırıyo mu? Yani anfi gibi bi işlevi var mı?

• ben de var ben çok memnunum.eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız sesi fazlaca yeterli sesi % 65 falan yapınca çok yüksek ve kaliteli bir ses alıyorsunuz tavsiye ederim
  • bakın yukarıda da bahsettiğim gibi amacım öncelikli olarak bass vs almak değil. tabi ki temiz ses almak isterim ama yukarıda yazdığım maddeler benim için daha önemli onlara yanıt verirseniz sevinirim.
  • notebook için alacağım tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Smart HD

notebook için alacağım tavsiye eder misiniz?

Arkadaşım aldınmı bilmiyorum ama almadıysan tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suikast067 -- 5 Şubat 2012; 13:47:07 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.