Şimdi Ara

Logitech G710+ Klavye Alayım Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan kullanmakta olduğum klavyem çok eski,oyunlarda 3 tuşa aynı anda basamıyorum mekanik değil,CS GO oynuyorum ,biliyorsunuz oynunlar da klavye tepki süresi önemli fakat şuan kendi klavyemde ki tepki süresini bilmiyorum bile :)

Resmini internetten buldum tam da böyle bir şey;

Logitech G710+ Klavye Alayım Mı?

Biraz araştırdım bazı sonuçlara ulaştım büyük ihtimalle logitech alacağım.Aklımda ki model Logitech G710+ Mekanik Klavye modelidir. Şuan indirim var bu sitede bu fiyata buldum.
    http://www.hepsiburada.com/logitech-g710-mekanik-oyuncu-tr-klavye-920-005705-pm-bd800070

Size sormak istediğim bu klavye nasıldır?Oyunlarda etsini gösterir mi,eski klavyeme nazaran..

Ve tuşları birbirine yakın ve küçük diyorlar gerçekten de öyle mi resmini attığım benim klavyemden daha mı bitişiktir.

Kısacası almalı mıyım? Yoksa bu fiyata başka klavye mi aramalıyım?

Sebepleriyle belirtirseniz minnettar kalacağım.

• 131 vs Ferrari

Karar senin
  • Tuşları biraz küçük evet. Ama alışıyor kullandıkça. İlk aldığımda yazı yazamıyordum, neredeyse geri verecektim. Şimdi baya alıştım ama gene bazı harfleri yazarken yanlışlık yapabiliyorum. Tavsiye ederim güzel klavye alıştıktan sonra.
  • Yorum için teşekkürler bugün almayı planlıyorum,hepsiburada sitesinden almamda bir sakınca olmaz heralde? 299 lira diğer yerlere göre çok daha uygun.

Garantisi için nereye danışmam gerekir oldu ki bir sorun olursa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipahiysn

Yorum için teşekkürler bugün almayı planlıyorum,hepsiburada sitesinden almamda bir sakınca olmaz heralde? 299 lira diğer yerlere göre çok daha uygun.

Garantisi için nereye danışmam gerekir oldu ki bir sorun olursa?

Bende hepsiburada dan aldım. Bir sakıncası olmaz, garanti kapsamında onlar ilgilenir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenbey21

Tuşları biraz küçük evet. Ama alışıyor kullandıkça. İlk aldığımda yazı yazamıyordum, neredeyse geri verecektim. Şimdi baya alıştım ama gene bazı harfleri yazarken yanlışlık yapabiliyorum. Tavsiye ederim güzel klavye alıştıktan sonra.

Bande ilk siparis ettim geri iptal ettim 50 lira daha verip asus alsammi die arafta kaloyorum bi kac kisiden hic g710 hakkinda guzel şeyler duymadim senin bubyorumun etkkiledi beni acikcasi alsammi almasammk ben hala kararsizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustune 1 bardak kola doktum sonra guzel bir dus alirdim hala çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saffet272 S kullanıcısına yanıt
    Bilek desteği olması ve bütçe kısıtlığı dolayısıyla G710+ almam en mantıklısıydı. Alışıyor insan bir müddet sonra, emin ol. Kaliteli baya malzemesi, Türkiye desteği var. Bir sorun olduğunda direk iletişim kurabilirsin.
  • quote:

Bilek desteği olması ve bütçe kısıtlığı dolayısıyla G710+ almam en mantıklısıydı. Alışıyor insan bir müddet sonra, emin ol. Kaliteli baya malzemesi, Türkiye desteği var. Bir sorun olduğunda direk iletişim kurabilirsin.

Hocam bende bu klavyeyi düşünüyorum. Asus Strix Tactic Pro ile arasında kaldım. 60 TL daha pahalı acaba gereksiz mi olur?

http://www.hepsiburada.com/asus-strix-tactic-pro-cherry-mx-kahverengi-mekanik-turkce-oyuncu-klavye-p-BD802437

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

quote:

Hocam bende bu klavyeyi düşünüyorum. Asus Strix Tactic Pro ile arasında kaldım. 60 TL daha pahalı acaba gereksiz mi olur?
    http://www.hepsiburada.com/asus-strix-tactic-pro-cherry-mx-kahverengi-mekanik-turkce-oyuncu-klavye-p-BD802437

G710+ ilk mekanik klavye deneyimim olduğu için diğer ürünlerin performansını bilemeyeceğim hocam. Kullanan elbet vardır sizin linkteki ürünü yorum bırakırsa çok iyi olur.
    Görsel olarak pek beğenmedim. Sol kısmı bana göre çok gereksiz tuşlarla dolu. Normal tuşlar haliyle biraz sağda kalıyor, alışması baya bir zor olurdu benim açımdan. Logitech G710'da da macro tuşları var fakat bu kadar geniş yer kaplamıyor. Ayrıca bilek desteği yok bunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methoxyphenyl -- 4 Mayıs 2017; 12:44:52 >

• Klavye elime bugün ulaştı.Şunu söylemeliyim ki iyi ki almışım.Öncelikle tasarımı internette gördüğünüzden çok daha güzel özellikle gece ışıklandırması sayesinde çok şık görünüyor.Oyun olarak ise Crysis 3 ve CS Go üzerinde denedim ve çok memnun kaldım,çok esnek hiç hantal değil,tepkime süresi çok hızlı.Tuşların yazarken ki verdiği keyif gerçekten denenmeye değer :) Yalnız ben önceden F klavye kullandığımdan ötürü Q'ya alışmak biraz zaman alacak.Gerçekten alacaklara şiddetle tavsiye ediyorum.Logitech G710+ mekanik klavyeyi..
  • Konu 2017 ama şansımı denemek istedim :) bu resimdeki klavye duruyor mu? keyworks office olan klavye :)

• ceza4635 kullanıcısına yanıt

hortttt :)

hocam klavye sizlere ömür durmuyor hayat çok garip o zamandan sonra neler neler değişti

okulu bitirdim mesleğe başladım

evlendim

duygulandım ya....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.