Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 355GTS

logitech kadar kapitalist olmamışlar (henüz) başka bir açıklaması yok.

bunu thrustmaster yapıyor diye her firma yapacak diye birşey yok ki. ona bakarsan eski nesile çıkmış fanatec direksiyonlardan bazıları da yeni nesilde desteklenmekte. yani seçenek yok değil var.

Hocam bak kendin diyorsun var diye.

Demek ki neymiş, onlar da para kazanıyor, onlar da dünyaca ünlü firmalar.

Yani logitech G27'ye de destek verse kaybetmez, kazanır. Eğer G27'ye destek vermezse, beni kaybedecek mesela, gidip daha fazla para verip Thrusmaster alırım, bir daha da logitech ile işim olmaz.

Mesele, bilinçli olmaktan geçiyor. G27'ye destek vermeden G29 yapsın, millet gidip Thrustmaster veya Fanatec alsın, bak bakalım logitech nasıl geri vites yapıyor...

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    iyi de sen g27 almayacaksın ki. yüzbinlerce kişi de g27 almayacak. adamların burda ticari kazancı yok. kapitalist sisteme burda geliyoruz zaten. bana göre logitech'in stratejisi doğru. destek verip sıfır kazancı değil, yeni ürünle satış hedefliyorlar. ben g29'u yapıp piyasaya sürüyorum almayan almasın diyor adamlar yoksa şimdiye kadar çoktan destek gelirdi. logitech rakiplerinin de farkında, bunların hepsi pazarlama stratejisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 8 Haziran 2015; 16:29:37 >
  • quote:

iyi de sen g27 almayacaksın ki. yüzbinlerce kişi de g27 almayacak. adamların burda ticari kazancı yok. kapitalist sisteme burda geliyoruz zaten. bana göre logitech'in stratejisi doğru. destek verip sıfır kazancı değil, yeni ürünle satış hedefliyorlar. ben g29'u yapıp piyasaya sürüyorum almayan almasın diyor adamlar yoksa şimdiye kadar çoktan destek gelirdi. logitech rakiplerinin de farkında, bunların hepsi pazarlama stratejisi.

Niye almayayım hocam, nereden biliyorsun almayacağımı, yapma gözünü seveyim.

Evde tertemiz DFGT yatarken gidip G27 almış insanım ben. O zaman nextgen konsollar, desteklediği direksiyon setleri vs muhabbetleri bile yoktu ortada. 2013 yazıydı sanırım. Hatta ikisi de hala evde.

G27'ye destek verseydi, 1.5 yıldır (PS4 çıkar çıkmaz aldım, XBO'ı da 6 ay önce aldım, şuan ikisi de var ve bir sürü otomobil yarışı oyunu var). ne güzel oyunlarda kullanıyor olacaktım ve G29 muhtemelen daha özellikli/iyi çıkacağı için G29'u da alacaktım.

Ama şuan ki tabloda (G27'ye destek yok ise) bir daha direksiyon seti olarak tek kuruşumu alamazlar...

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    g27 almayacaksın derken, sende ve dünya genelinde oturmuş bir piyasası (ev kullanıcıları) var diyorum bu kadar insana g27 nasıl satacaksın? sende g27 varken gidip bi g27 daha mı alacaksın? daha mesaj atmayacağım mavi ekran verdireceksin bana.
  • Dstek gelseydi, sıfırdan G27 satışları yapılacaktı. Şimdi ise, daha pahalı fiyattan G29 satacak Logitech. Doğal olarak yeni bir ürünü merak edecek kullanıcılar. En önemlisi de PS4 desteği olduğu için alacaklar.
  • Yeni fotoğraflar geldi

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu
    Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu

• sarppy kullanıcısına yanıt
    sarp sanki direksiyonu biraz daha yataymı yapmışlar ne banamı öğle geldi
  • SPOR ARAÇ DİREKSİYONLAARI GİBİM
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    yok daha bi otobüs minübüs direksiyonları gibi
    banamı öyle geldi acep standa takınca yine eskisi
    gibi olurmu acep
  • Eski bi g27 kullanıcısı olarak, Sattıktan 1 hafta sonra bin pişmandım. Bu haber yüzümü güldürdü biraz ve tasarımı çok beğendim lakin;

Pedal+dreksiyon+vites kombini 700-800 fiyat bandını geçerse almayacağımdan eminim. Yeter kanımı emdikleri...
  • Direksiyon seti benim arabanın direksiyonundan daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

Eski bi g27 kullanıcısı olarak, Sattıktan 1 hafta sonra bin pişmandım. Bu haber yüzümü güldürdü biraz ve tasarımı çok beğendim lakin;

Pedal+dreksiyon+vites kombini 700-800 fiyat bandını geçerse almayacağımdan eminim. Yeter kanımı emdikleri...

Sadece wheel 1200TL civarı olacak vites kolu ayrı satılacak ve fiyatı belli değil mezarcılığın lüzumu yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de tam g27 almayı planlıyordum .. acaba biraz daha beklesekte g 27 nin fiyatları ne kadar düşer ki ? ya da g 27 1000 ise o da 1300 mü olur :))

Euro Truck Forever :D
  • Sanirim bundan sonra driving force gt ve g27 yalan olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Örnek veriyorum: Fanatec 911 GT2'ye Ps4 desteği gelmiştir. Bu direksiyon çıkalı yıllar oldu... 911 GT2 hala kapış kapış alınabilecek bir direksiyon. Çünkü Fanatec bu işin üstadı. G29 çıkınca G27 yi kimse görmeyecek. Neden. Fabrikasyon otomatik ruhsuz ruhsuz aletler. Ama Fanatec butik kalitedir.

Yani demem o ki, insan olan, adam olan biraz kullanıcı dostu olur. Ben logitech'e beş kuruş kazandırmayacağıma eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 10 Haziran 2015; 12:18:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

http://www.virtualr.net/logitech-g29-details-surfacing

Features:

The definitive sim racing wheel for PlayStation 4, PlayStation 3
    Dual-motor force feedback to simulate realistic driving
    Smooth, quiet and precise steering action
    Durable leather/metal components

Full plastik diyenlere kapak olsun.

tövbe estağfurullah
  • G27 ile aynı pedal nasıl plastik oluyor.Açıklayında bilelim.
  • Pedallar G27 gibi paslanmaz çelik.
  • Fanatec niye iy,i daha pahalı olduğu için mi? İnsanlar kullanmadığı ürün hakkında fikir yürütmeyi ne kadar çok seviyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Fanatec niye iy,i daha pahalı olduğu için mi? İnsanlar kullanmadığı ürün hakkında fikir yürütmeyi ne kadar çok seviyor.

+G29

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.