Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süper haber uygur sırf bu oyun için pc toplayıp sonra sattım
    Gelirse ps4 e muhteşem olucak bide gt7 project cat assetto corsa
    En baba sim yarışlar ps4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha yeni g27 almıştım :(( çok güzel duruyor bakalım fiyatı ne olucak
  • Beğenmedim, vitessiz nesiz 150 liralık direksiyonlardan ne farkı kalır.
  • Bugün Logitech Türkiye den Akın bey ile görüştüm TR fiyatı 1200-1300TL arası bir şey olacak dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Bugün Logitech Türkiye den Akın bey ile görüştüm TR fiyatı 1200-1300TL arası bir şey olacak dedi.

Buda yalan
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Bizde herşey gerçek.

• o zaman g27 alicaz yada saglam indirim yakalayacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün Logitech Türkiye den Akın bey ile görüştüm TR fiyatı 1200-1300TL arası bir şey olacak dedi.

oldu o zaman
  • Thrustmaster t300 gibi bir fiyat aralığı düşünüyorlarsa bu iş çok zor. Ben ne logitech g29 için ne de thrustmaster t300 için 1000 tl'den bir kuruş fazla vermem. Hatta 1000 tl'yi bile vermem için ciddi şekilde gaza gelmem lazım

• 1200-1300 lira buna vereceğime T500RS alırım gem pedalları %90 metal hemde çok uzun ömürlü bir set. Yeni yetme bebe full plastik gene birde 1200 lira istiyorlar oldu

• quote:

çağlar arkadaşım bu fiyat bu sete çok fazla bence t300 ü baz almışlar velakin
    t300 ün içindeki sistem en yeni sistem
    bence en fazla ederi 1.100-tl dir t300ü baz alarak bu fiyatı yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 4 Haziran 2015; 12:07:26 >
  • Türkiye fiyatları böyle sen T500RS'i TR den almaya kalk bakalım kaç para ödersin kim bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

çağlar arkadaşım bu fiyat bu sete çok fazla bence t300 ü baz almışlar velakin
    t300 ün içindeki sistem en yeni sistem
    bence en fazla ederi 1.100-tl dir t300ü baz alarak bu fiyatı yazdım

E bu da yeni abi G29 üstelik daha çıkmadı bu daha yeni

Bence T300 fiyatı 1200 bu fiyata G29 normal bence, debriyaj ve Logitech kaliteside yanında.
    Ama istediğim fiyat tabiki 1000 lira, Şu an G27 900'e satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

1200-1300 lira buna vereceğime T500RS alırım gem pedalları %90 metal hemde çok uzun ömürlü bir set. Yeni yetme bebe full plastik gene birde 1200 lira istiyorlar oldu

Yeni yetme her zaman pahalı olur bu 1.
    2. ise Plastik olduğunu nerden bildin hemen kullandınmı?
    Hemen nasılda atarlanmış yazık

Paylaşılan kutu resmine bak bakalım basbayağı ben plastiğim diye bağırıyor pedal.

Neyse bizim milletimiz kazıklanmayı sever marka fanatikliğini sever Thrustmaster da neymiş ya dimi .. Şöyle 1.500 den falan satsınlarda TR de zengin olsunlar nasılsa müşteri bol.

• quote:

Hemen nasılda atarlanmış yazık

Paylaşılan kutu resmine bak bakalım basbayağı ben plastiğim diye bağırıyor pedal.

Neyse bizim milletimiz kazıklanmayı sever marka fanatikliğini sever Thrustmaster da neymiş ya dimi .. Şöyle 1.500 den falan satsınlarda TR de zengin olsunlar nasılsa müşteri bol.

Sana bu zekayla yazık.Metal çıkarsa pedal ne yapacaksın acaba.
    Bak hakaret etme bu bir . Önce diyorsunki plastik olduğunu nerden biliyorsun sonra sende kabullenip plastik olsa nolur diyorsun, bir tarafta metal kaliteli birşey var bir tarafta plastik birşey var. Bak ben logitech e kalitesiz demem DFGT kullandım 3 sene taş gibi direksiyon fiyatınında rakipsizi. G27 ise 600-700 arasıda çok iyi. Ama tutupta 1300 gibi bir fiyata direksiyon çıkartıyorsa alınmaz derim bu piyasada kendini kanıtlamış firmalar var .

• quote:

Bak hakaret etme bu bir . Önce diyorsunki plastik olduğunu nerden biliyorsun sonra sende kabullenip plastik olsa nolur diyorsun, bir tarafta metal kaliteli birşey var bir tarafta plastik birşey var. Bak ben logitech e kalitesiz demem DFGT kullandım 3 sene taş gibi direksiyon fiyatınında rakipsizi. G27 ise 600-700 arasıda çok iyi. Ama tutupta 1300 gibi bir fiyata direksiyon çıkartıyorsa alınmaz derim bu piyasada kendini kanıtlamış firmalar var .

Ben kabullenmedim plastik olduğunu gözünle oku adıma konuşma, hakarette yok ortalığı karıştırma.Resimde plastik gelmedi bana direksiyonu lekeleyip insanların alacakların kafasını bulandırma.Bu piyasada kendini kanıtlamış bir firma varsa o da Logitech'tir.Fiyatına göre kalite sunar.Sanki piyasada çok marka varmış gibi.Thrustmaster mı diyeceksen? Hadi onu geç Fanatec mi? Fiyattan yakınıyorsun Logitech'e pahalı diyip şöyle böyle kanıtlamış markalarda var diyorsun? ki o markalar en az 1500'den başlıyor.

• G27 pedallar metal iken, yeni modeli g29'da da pedallar metal olacaktır. Zaten yayınlanan fotolarda pedallarin metal olduğu gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Ben kabullenmedim plastik olduğunu gözünle oku adıma konuşma, hakarette yok ortalığı karıştırma.Resimde plastik gelmedi bana direksiyonu lekeleyip insanların alacakların kafasını bulandırma.Bu piyasada kendini kanıtlamış bir firma varsa o da Logitech'tir.Fiyatına göre kalite sunar.Sanki piyasada çok marka varmış gibi.Thrustmaster mı diyeceksen? Hadi onu geç Fanatec mi? Fiyattan yakınıyorsun Logitech'e pahalı diyip şöyle böyle kanıtlamış markalarda var diyorsun? ki o markalar en az 1500'den başlıyor.

Eğer okuduğunu anlama kapasitesine sahip olsaydın 1300 TL bandında daha iyi seçenekler olduğunu söylediğimi anlardın .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.