Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g29 yada g27 yi 500 e satsalar da hepimiz direksiyonlu olsak artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Vitessiz haliyle 700-800 den girse cok iyi olur be :) Zaten daha fazla olursa G27 almak daha mantikli olur 900 TL yr sifir satan yerler var su an G29 cikinca daha da ucuzlar.

Yahu bizde biliriz G27 almayı fazla çıkarsa ama g27 alıp ne yapacam direksiyon desteklemiyorki
    Benim G29 için 1000'tlye kadar limitim var.Fazlasını şimdilik vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 1 Haziran 2015; 13:39:29 >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Ne demişti Namık Kemal? Hayalle yaşayan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    sarp gerçi ben pc de oynamıyorum lakin
    ince ayarlar calibrasyon bunlarıda
    pc üzerinden yapılıyor

dfgt---g27---fanatec porşe---fanatec csrv---thrustmaster t300rs--- thrustmaster t500rs

direksiyonları kullandım hepside pc de çalışıyorlardı

G29 un pc de kullanılmayacak olması gerçekten çok kötü olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Ne demişti Namık Kemal? Hayalle yaşayan...

saçarken ölürüz sıkıntı yok

• fiyatı merak konusu. f1 2015'e direksiyon arıyordum. 1000 tl altı olsun anında alırım.
  • Pc ye de çıkarsa alırım. Hem ps4 hem pc için adam akıllı bi set arıyorum. Olmadı thrustmaster 300.

• PC desteği olacaktır elbet.
  • Bence çok çirkin duruyor, ne kadar tuş varsa direksiyonun üstüne boca etmişler, yukarda bir arkadaş da direksiyondan ziyade gamepad'e benzetmiş, çok haklı. Bir g27 şıklığı yok yani.
  • Hele şükür PS4 desteği olacak, G27'yi satıp bunun üstüne ne kadar koysam alabilirim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Bence çok çirkin duruyor, ne kadar tuş varsa direksiyonun üstüne boca etmişler, yukarda bir arkadaş da direksiyondan ziyade gamepad'e benzetmiş, çok haklı. Bir g27 şıklığı yok yani.

Nasıl yapılabilirdi?
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Vitesi yanında opsiyonel satacakları için başka türlü yapılamazdı, her şeyi direksiyonun üstüne koymuşlar, sadece daha estetik bir tasarım yapabilirlerdi. Thrustmaster rs 500'de de çok tuş var ama tasarım muhteşem, göze de hitap ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 2 Haziran 2015; 18:28:36 >
  • Ne zaman çıkacak acaba? Project Cars'ı ona göre oynayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Vitesi yanında opsiyonel satacakları için başka türlü yapılamazdı, her şeyi direksiyonun üstüne koymuşlar, sadece daha estetik bir tasarım yapabilirlerdi. Thrustmaster rs 500'de de çok tuş var ama tasarım muhteşem, göze de hitap ediyor.

T500 de ayrı satılıyor sanırım.Ben çok sevdim tipini, baktım sonra yurt dışındaki forumlara onlarda beğenmiş, genel olarak beğenilmiş, tercih meselesi ben G29 alırım sen T500 alırsın.
  • eger eski direksiyonlara ps4 destegi gelmezse cogu logitech sahibi bunu almaz ustteki tuslarda kullanirken rahatsiz edebilir
  • tuşların hepsinin direksiyon üzerinde olması erişim bakımından harika olmuş
    vitesde ki tuşlara erişim bayağı zahmet oluyordu yarış anında
    vede ps4 menüsündede kullanacağımız için ayrıyeten ds4 ü kullanmaya
    gerekde kalmıyor

şahsen ben g29 un bu halini daha çok beğendim
    yarış anındada H manuel vitesde bence zaten gereksizdi
    sürücü kursları için faydalıydı

zaten yarılarda H manuel kullanılmıyor manuel kullanıcaksan direksiyon
    arkası triptonic kelebek vitesleri kullanmak daha avantajlı
  • Zevk meselesi tabi, ama şu tasarımı 100 kişiye göstersen 95'i beğenir yani.
    Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu
  • O tuşlar zaten oraya öylesine konmadı işlevi var, gerçek zamanlı ayar yapabiliyorsun, rahatsız etsinde almasınlar diye konmadı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

eger eski direksiyonlara ps4 destegi gelmezse cogu logitech sahibi bunu almaz ustteki tuslarda kullanirken rahatsiz edebilir

Nasıl rahatsız edecek. Direksiyon kullanırken simidi mi tutuyorsunuz, yoksa ortasını mı?
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    şahsen ben alıcam bu direksiyonu eğer çıkıpda gelecekse ülkemize

çok beğendim bu hali süper hemde çok kolay kullanışlı

o dfgt deki kırmızı çevirmeli ayar düğmeside harika düşünülmüş
    yarış esnasında anında ayar yapabileceğiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.