Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
48
Favori
120.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün geldi, 10 dk içerisinde kurdum. GT5 ile sorunsuz çalıştı. 4-5 saattir oynuyorum zevki çok başkaa

PS3 için en çok zevk aldığınız hoşunuza giden oyun hangisi?
  • Bonus kart başvurum kabul edilmiş. Bu sabah mesajda geldi. Kartınız adresinize gönderilecektir diye. Umarım kampanya bitmeden kaparım ürünü sanalmarketten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

Laptopta sorun çıkarmaz dimi arkadaşlar. Ayrıca stand nerden bulabiliriz?

Sorun olmaz da fazla zevkli olmaz

laptopu tvye bağlıcam :)

ozaman süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Ben de dün itibariyle aranıza katıldım arkadaşlar

Çoğunlukla PS3'te kullanacağım. Şuanlık GT5, F1 2012 ve F1 2011 var.

Dün GT5 ve F1 2012'de denedim. Önceki direksiyonum Logitech DFGT'den kesinlikle farklı

hocam eklem mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: eraxes

Bugün geldi, 10 dk içerisinde kurdum. GT5 ile sorunsuz çalıştı. 4-5 saattir oynuyorum zevki çok başkaa

usta ekleyim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: jubar

ekle üstad

tamamdır reis

• benide ekle. ayrıca isteyen olursa bende g27 ve standı var orjinal stand polonyadan getirttim sadece kere deneme amaçlı kullandım ikiside daha sıfır kutusu kitapçıkları hepsi var isteyen olursa en son fiyat 830
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetoz1979

benide ekle. ayrıca isteyen olursa bende g27 ve standı var orjinal stand polonyadan getirttim sadece kere deneme amaçlı kullandım ikiside daha sıfır kutusu kitapçıkları hepsi var isteyen olursa en son fiyat 830

ekliyorum usta
  • Arkadaşlar 19 kişi olduk.Baya hızlı ilerliyoruz.Grubumuza katılan herkeze teşekkür ettim.
  • quote:

quote:

Bugün geldi, 10 dk içerisinde kurdum. GT5 ile sorunsuz çalıştı. 4-5 saattir oynuyorum zevki çok başkaa

usta ekleyim mi

nereye ekliyon ekle bakalım..

pc bağlantısı ayaları nasıl? Yarın iş çıkışı euro truck 2 de deneyeyim

• Vallahi içim gidiyor. Dün gs maçındaki gibi geriliyorum. Sanalmarketteki kampanya biterse ben almadan biterim. Garanti ins bugün gonderir kartıda hemen veririm siparisi. Birsey soracağım bide size. Siparis ver diyorum. 715 gibi bir rakam çıkıyor. Kart bilgilerini girdikten sonramı 685e düşecek fiyat? Sanalmarket güvenilir birde değilmi? Bir sorun yaşamayız yani. Güvenilir diye biliyorum ama check edelim:)

• quote:

Vallahi içim gidiyor. Dün gs maçındaki gibi geriliyorum. Sanalmarketteki kampanya biterse ben almadan biterim. Garanti ins bugün gonderir kartıda hemen veririm siparisi. Birsey soracağım bide size. Siparis ver diyorum. 715 gibi bir rakam çıkıyor. Kart bilgilerini girdikten sonramı 685e düşecek fiyat? Sanalmarket güvenilir birde değilmi? Bir sorun yaşamayız yani. Güvenilir diye biliyorum ama check edelim:)

quote:

mehmetoz1979
    yerinde olsam mehmet'den alırdım. zaten emin ol verdiğin okadar paraya değecek bir ürün değil. sanalmarket türkiye güvenebileceğin sayılı sitelerden biridir.

Hepsiburada'ya güvenme, sanalmarkete güven derim çok rahat.

G27'yi alınca birde onu sabitlemek için masa felan bulman lazım. Elemanda wheel stand pro var. Bende almıştım kargo, gümrük dahil 325tl zaten sadece standa.

adam 810tl'ye satıyor - 325tlyi içinden düş 485tl'ye cillop gibi logitech g27 alıyorsun.

yerin olsam bu fırsatı değerlendiririm.

• Slm G27 kullanan arkadaslar, bnde de g27 var ama yer sıkıntım oldugundan fazla kullanamıyorum ama cok memnunum suan oynadıgım oyun ps3 te gt5 okadar sarmıyor pc almayı dusunuyorum euro truck,tdu gıbı oyunlarda sızce gt5 ten daha zevk verıcı oyunlarmıdır yardımcı olursanız sevınırım......
  • Wsp 325 lira mı,hakikaten pahalıymış iyi ki koltuk almışım

• yardım yok mu arkadaslarr...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: accent8115

yardım yok mu arkadaslarr...!

need for speed most wanted oyna, need for speed run oyna hocam bir kaç araba serileri felan var rally onlarda oyna pc3'te bir süre idare eder seni :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Ben de dün itibariyle aranıza katıldım arkadaşlar

Çoğunlukla PS3'te kullanacağım. Şuanlık GT5, F1 2012 ve F1 2011 var.

Dün GT5 ve F1 2012'de denedim. Önceki direksiyonum Logitech DFGT'den kesinlikle farklı

hocam eklem mi?

teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: accent8115

Slm G27 kullanan arkadaslar, bnde de g27 var ama yer sıkıntım oldugundan fazla kullanamıyorum ama cok memnunum suan oynadıgım oyun ps3 te gt5 okadar sarmıyor pc almayı dusunuyorum euro truck,tdu gıbı oyunlarda sızce gt5 ten daha zevk verıcı oyunlarmıdır yardımcı olursanız sevınırım......

gt5 sarmıyorsa hocam artık sen kendını pıstlere at bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 14 Mart 2013; 17:59:25 >
  • quote:

Vallahi içim gidiyor. Dün gs maçındaki gibi geriliyorum. Sanalmarketteki kampanya biterse ben almadan biterim. Garanti ins bugün gonderir kartıda hemen veririm siparisi. Birsey soracağım bide size. Siparis ver diyorum. 715 gibi bir rakam çıkıyor. Kart bilgilerini girdikten sonramı 685e düşecek fiyat? Sanalmarket güvenilir birde değilmi? Bir sorun yaşamayız yani. Güvenilir diye biliyorum ama check edelim:)

Ben aldım sanalmarketimden 673tl tek çekim. Taksitli olursa 715 gibi oluyor. Aynı gün kargoya verdiler ertesi gün ulaştı elime.

Sıfır al, gönül rahatlığı ile kullan derim, hassas cihaz... 2.el de alsan koca koli en az 30-40 lira kargo ödersin. Ki 2.el fiyatları da çok saçma. Sahibinden de 550TL yazıyorlar 675 ver kargo dahil sıfır kokusuyla al

• quote:

quote:

quote:

usta ekleyim mi

nereye ekliyon ekle bakalım..

pc bağlantısı ayaları nasıl? Yarın iş çıkışı euro truck 2 de deneyeyim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.