Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZSARA

La bu Shift 2 Dünya'nın en zevzevkçe yapılmış yarış oyunu herhalde. Omuzlarım ağrıdı yarışacağım, pardon savaşacağım derken.

GT5'i PC ye çıkarmayanlar utansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

La bu Shift 2 Dünya'nın en zevzevkçe yapılmış yarış oyunu herhalde. Omuzlarım ağrıdı yarışacağım, pardon savaşacağım derken.

Sorma yahu hele bir de araba dönmüyor ya deli oluyorum. Direksiyonu çevirdim işte daha ne istiyon dönmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Sorma yahu hele bir de araba dönmüyor ya deli oluyorum. Direksiyonu çevirdim işte daha ne istiyon dönmek için

Zsara benim yaptigim iskenceleri gordu direksiyona.

Gt5 cok da saglikli bir oyun degil direksiyon icin. Elimde kalacak bir gun bu gidisle.

• En güzeli ETS 2'ye devam.

Hızı sabitliyorum direksiyonu yeri geliyor dizimle çeviriyorum.
  • quote:

En güzeli ETS 2'ye devam.

Hakket bende en çok ETS2 oynuyom.
  • Hiçbiri bir richard burns rally değil.İki yılda darmadağın olmuştu formula force gt direksiyonum
    Gt5'i o kadar sert kullanma gereği duymuyorum
  • Hay ben bu Kuryenetin. Adamlar hala kartı getirecek. Şikayette ettik ama... alamadık bi arkadas.

• quote:

H vites oynarken, gaza basmayınca hız sabitleme devreden çıkıyor.
  • quote:

quote:

Bende öyle bir sorun yok.

Gayette güzel oynanıyor. H-Vites'i çift mandallı (R 1 3 5 / R 7 9 11 \ R 2 4 6 / R 8 10 12) kullanıyorum sorun yok.

• quote:

quote:

Oha. Ets2 oynayacak kadar vaktin var mi abi :))

• merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ben bu direksiyon setini almak istiyorum ama sebebi oyundan ziyade araba sürme olayında daha seri ve reflekslerim daha hızlı olsun diye almak istiyorum. merak ettiğim bunun için yeterli olurmu bu direksiyon seti. ve debriyajlı tek set bu fiyat olarakda en uygunu bu. şimdi ne yapayım ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziplik

merhaba arkadaşlar bişey sormak istiyorum. ben bu direksiyon setini almak istiyorum ama sebebi oyundan ziyade araba sürme olayında daha seri ve reflekslerim daha hızlı olsun diye almak istiyorum. merak ettiğim bunun için yeterli olurmu bu direksiyon seti. ve debriyajlı tek set bu fiyat olarakda en uygunu bu. şimdi ne yapayım ben?

Acemiye ilk asamalari ogretmek icin iyi.

Normal pratik icin kotu.

İleri surus icin gayet guzel direksiyon. Su anda hayvan gibi dondugum virajlari donebilmemi saglayan bununla yaptigim pratiktir.

Debriyaj pratigi en guzel lfs de yapiliyor.

• demekki önce acemilikten kurtulup sonrasında direkt ileri sürüş seviyesinde rallici gibi bişey olcam. alayım o zaman, sağol arkadaşım cevap verdiğin için.
  • Ben araba kullanmasını bilmeyen biri için çok anlamlı bulmuyorum,özellikle öğrenme amaçlı.
    Zaten debriyaj hassasiyeti diye birşey yok , yani aracı kaldırma vs. gibi şeyleri öğrenmeye yardımcı olması biraz zor.
    İleri sürüşe de katkısının,ilerleyen zamanlarda reflekslerin gelişmesi,kontra vs. gibi şeylerin öğrenilmesi ile olduğunu düşünüyorum.
  • benim amacım reflekslerim gelişsin diye. vites değiştirirken çok yavaşım. sürekli düşüne düşüne hareket edince yapılması gerekeni her seferinde geç yapıyorum. araba sürme işide zeka işi değil tamamen refleks olayından ibaret. birde bayan olduğumu düşünürsek bu refleksleri kazanmam 1 seneyi alır. ben bunu bir kaç aya kadar düşürmek istiyorum.
  • Sizin ihtiyaciniz g27 ya da g25 degil.

Aksamlari saat 10 dan sonra trafige cikarsaniz 1-2 saatligine cok daha rahat pisirirsiniz.

Ben bayan degil de ehliyeti yeni almis ya da araba surmeyi yeni yeni ogrenen genc bir arkadasimiz sandim.

• onu illaki yapıcam ama bu g27 işimi daha kolaylaştırır. ya biraz geç kapıyorumda evde daha rahat olur bence. sürücü kurslarındaki simülatörler gibi.
  • Trafik simulatorlerine bakmaniz lazim.

Gt5
    Lfs vb cozmez sizin derdinizi.

• teşekkürler çok yardımcı oldun.
  • Estagfurullah. Beklentinizi karsilamayacak olduktan sonra o kadar masraf yapmamanizi onermezsek buyup ayip olur.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.