Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
48
Favori
120.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rumi

arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz..alalı baya oldu polonyadan standını bile aldım ama hem bf3'ten hem fifa13'ten zaman ayıramıyorum kenarda yatıyor malesef...
    haldır haldır kullanayım diye almadım elbette ama forumdaki beyler kadar hevesli değilim nedense..ya düzgünce kullanayım yada satayım diyordum ama grup belki heves olur son bir şans

Kaptan listedesin

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

şu an en uygun fiyat nerededir.hepsiburada.comda 708 lira + bu geceye kadar alırsam 100 lira hediye çeki var.
    sanal marketim.com 687 lira.ama adını sitenin pek duymadım

sanalmarketim'den aldım. Kesinlikle güvenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

şu an en uygun fiyat nerededir.hepsiburada.comda 708 lira + bu geceye kadar alırsam 100 lira hediye çeki var.

bende aynı yerden aldım mükemmel bir sistem.şu an geriye playseat kaldı o da olur inşallah

berkcanben hocam beni de ekle listeye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

bende aynı yerden aldım mükemmel bir sistem.şu an geriye playseat kaldı o da olur inşallah

berkcanben hocam beni de ekle listeye

Tamam usta

• Siparişi verdik bakalım, gelsin diye bekliyoruz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Siparişi verdik bakalım, gelsin diye bekliyoruz artık.

ekleyim mi usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende almayı düşünüyorum 1 2 hafta içerisinde. Fakat elden almayı daha uygun görüyorum. Tabi uygun Bulamazsak mecbur internet üzerinden Alacağız. Vatan-teknosa filan indirim olursa haber edin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

ekleyim mi usta

Ekle ekle.

Hem ETS2 de hem de TDU2 de kullanacağım direksiyonu.
  • beyler ps3 ödüllü bir yarışma var. konu hakkında bilgilendirme vereceğim. similasyon f1 ve forumistanbul pisti var. en iyi derece 4,51 saniye 3 lap. kullanılan ekjipman logitech g27. yer göztepe e-5 optimum avm içi. bir kaç saat içinde resimlerle konu açıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

beyler ps3 ödüllü bir yarışma var. konu hakkında bilgilendirme vereceğim. similasyon f1 ve forumistanbul pisti var. en iyi derece 4,51 saniye 3 lap. kullanılan ekjipman logitech g27. yer göztepe e-5 optimum avm içi. bir kaç saat içinde resimlerle konu açıcam.

Ne zamana kadar geçerli,bi uğrayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

beyler ps3 ödüllü bir yarışma var. konu hakkında bilgilendirme vereceğim. similasyon f1 ve forumistanbul pisti var. en iyi derece 4,51 saniye 3 lap. kullanılan ekjipman logitech g27. yer göztepe e-5 optimum avm içi. bir kaç saat içinde resimlerle konu açıcam.

Ne zamana kadar geçerli,bi uğrayalım

hocam konuyu burada paylaştım.

===> Konu Linki <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 8 Mart 2013; 14:15:53 >

• Beni de ekleyebilirsiniz. Ayrıca birşey sorucam direksiyon ilk zamanlarda oyunun(herhangi bir oyun) menusunde dururken direksiyon çok sert oluyodu artık sertlik yarı yarıya düştü bu da beni baya kıllandırıyor bir sorun olabilir mi sizce ? (direksiyonun ayarlarını sıfırladım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaTuH

Beni de ekleyebilirsiniz. Ayrıca birşey sorucam direksiyon ilk zamanlarda oyunun(herhangi bir oyun) menusunde dururken direksiyon çok sert oluyodu artık sertlik yarı yarıya düştü bu da beni baya kıllandırıyor bir sorun olabilir mi sizce ? (direksiyonun ayarlarını sıfırladım)

Hayır hiç bir sorun olmaz.Hatta böle daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaTuH

Beni de ekleyebilirsiniz. Ayrıca birşey sorucam direksiyon ilk zamanlarda oyunun(herhangi bir oyun) menusunde dururken direksiyon çok sert oluyodu artık sertlik yarı yarıya düştü bu da beni baya kıllandırıyor bir sorun olabilir mi sizce ? (direksiyonun ayarlarını sıfırladım)

Ekledim ustam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

ekleyim mi usta

Ekle ekle.

Hem ETS2 de hem de TDU2 de kullanacağım direksiyonu.

Tamamdır kaptan.

• valla g25 kullanıyorum fakat 1 ml kadar boşluk var bugun soktum içini baktım ama sanırım bilyadan nasıl hallederim anlamadım olmadı g27 alxam
  • F1 de sertlik olayını ayarlayamadım diger oyunlarda çok iyi nasıl bi ayar yapabilirim bu sertlik için herşeyi denedim yinede sert ama oyunun kendi özelliginde varsa sorun deil önemli olan realitesi
  • heeee bu arada g27 bambaşka bi deneyim dehşet birşey çok zevkli oyunları zevk alarak oynuyorsun harika bir cihaz tek kelimiyle
  • Vatanda indirime girdiğinde kaça düşüyor ürün arkadaşlar?

• peki bu alet, arabayi yeni öğrenenler için yararlimi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.