Şimdi Ara

Logitech G203 Lightsync oyuncu mouse 159 TL ücretsiz kargo Mediamarkt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.049
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yusufaydin_ -- 6 Mayıs 2021; 14:12:59 >

• G102 ile aynı mouse. Farklı pazarlar için farklı isim ile geliyor. 2 yıla yakındır kullanıyorum. Lightsync serisi olmayan eski seriden mouse çift tık yapmaya başlayınca Logitech ile iletişime geçtim ve bu yeni seriden gönderdiler. Umarım bu yeni seride siviçler daha kalitelidir.

Şu an görebildiğim kadarıyla piyasadaki en iyi fiyat. Teşekkürler fırsat için.

• beyazı var vatandan 180'e mi ne almıştım ilk çıktığında.iyi güzel hafif falan da kablolu yav.diğer makinemde g305 var yani ondan sonra gitmiyor.bütçe varsa onu alın bence.

• beyazını amazondan almıştım gayet memnunum. meşhur çift klik olayı olmazsa uzunca bi süre kullanırım gibi. tavsiye edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

G102 ile aynı mouse. Farklı pazarlar için farklı isim ile geliyor. 2 yıla yakındır kullanıyorum. Lightsync serisi olmayan eski seriden mouse çift tık yapmaya başlayınca Logitech ile iletişime geçtim ve bu yeni seriden gönderdiler. Umarım bu yeni seride siviçler daha kalitelidir.

Şu an görebildiğim kadarıyla piyasadaki en iyi fiyat. Teşekkürler fırsat için.

Sensörleri farklı değil mi hocam dikkatini çekerim ???

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Sensörleri farklı değil mi hocam dikkatini çekerim ???

Alıntıları Göster
    Çok uzun bakamadım ama sensor bilgisine ulaşamadım. Reddit ve diğer forumlarda okuduğum kadarıyla aynı. Sensor bilgisi var mı?
  • arkadaşlar bunun üzeri kaplamamı yoksa düz plastik mi? soyulma durumu var mı üstünün, bir de terletmesi çok mu?

@outofnick @Wilson Fisk @Shade of Death

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0mpeng -- 8 Mayıs 2021; 11:27:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

arkadaşlar bunun üzeri kaplamamı yoksa düz plastik mi? soyulma durumu var mı üstünün, bir de terletmesi çok mu?

@outofnick @Wilson Fisk @Shade of Death

Düz plastik hocam. Terletme problemi yok. Siyah olanda, en çok kullanılan sol tusta, uzun süre kullanım sonrası, mat siyah renkte hafif parlama oluyor ama çok belli değil. Soyulma falan ise yok.

• Bende de beyazı var ama mouse kırmıya döndü niye anlamadım
  • Ben Amazon.com.tr'den Logitech g102 aldım ama hem sağa sola giderken hem de yukarı aşağı giderken takılmalar oluyordu hemen iade ettim(3 farklı renkte mousepad ile denedim). Benim şansımdan kaynaklı gibi. Aynı gün Mediamarkt'ta Logitech g203 vardı (ki ikisi aynı mouse aslında) satın aldım. Bekliyorum bakalım inşallah aynı sorun olmaz.

• Zubizu üyelerine özel %10 indirimli olarak 143 liraya alabilirsiniz.
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt

ben bi 6 aydır falan kullanıyorum hiçbir problem yok. düz plastik.

• Tam 4 yıl önce almıştım N11'den; hala sapa sağlam bir şekilde kullanıyorum üstelik dota falan oynuyorum arada. Bazı arkadaşlar çift tık falan gibi sorunlar diyorlar ancak bozulursa yine gidip aynısından alırım kesinlikle üstelik ele falan çok hoş oturuyor.

Logitech G203 Lightsync oyuncu mouse 159 TL ücretsiz kargo Mediamarkt
  • Mega Therion kullanıcısına yanıt

kupa duruyormu  

• Ben de sipariş geçtim. Elimde A4tech n708x var. A4tech X7'ye benzer bir mouse'u. 4 yıla yakın oldu herhalde bayadır var :D Sağ tıkları bazen fazladan tıklıyor bazen oyunda aim alırken bırakıveriyor artık.

Buradan aldım https://www.teknosa.com/logitech-g203-lightsync-kablolu-oyuncu-mouse-siyah-p-125088950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi northwood -- 8 Mayıs 2021; 17:49:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

kupa duruyormu  

valla o da duruyor hatta dün akşam ayıptır söylemesi bir filtre kahve içtim  

• Mega Therion kullanıcısına yanıt

afiyet olsun bende olsa kırılmıştı çoktan Logitech G203 Lightsync oyuncu mouse 159 TL ücretsiz kargo Mediamarkt 

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Çok uzun bakamadım ama sensor bilgisine ulaşamadım. Reddit ve diğer forumlarda okuduğum kadarıyla aynı. Sensor bilgisi var mı?

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Burda da yazdığı gibi 102 ve 203 aynı fareler, yalnızca pazar isimleri farklı. Ancak prodigy.den lightsync versiyonuna da geçince donanım değişikliği yapmışlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.