Şimdi Ara

Logitech G102 Lightsync Beyaz Mouse 138 TL (Amazon )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
124
Cevap
3
Favori
12.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 58
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • uahmettt (13 mesaj) Festigkeitt (8 mesaj) ÖZELKUVVET (6 mesaj) Arseyus (6 mesaj) 07kubi07 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (72 mesaj) Mobil (19 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (18 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Logitech G102 Lightsync Beyaz Mouse 138 TL (Amazon )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1286 Mesaj

1 adet aldım, teşekkürler.

|
    |
    All natural and technological processes proceed in such a way that the availability of the remaining energy decreases. In all energy exchanges, if no energy enters or leaves an isolated system the entropy of that system increases.
    Energy continuously flows from being concentrated to becoming dispersed, spread out, wasted and useless. New energy cannot be created and high-grade energy is being destroyed. An economy based on endless growth is unsustainable.
    The fundamental laws of thermodynamics will place fixed limits on technological innovation and human advancement. In an isolated system, the entropy can only increase. A species set on endless growth is unsustainable.
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

haziranda 110 liraya g102 prodigy almıştım yedek dursun diye, kutuyu bile açmadım daha.   bunun farkı ne aynısının rgb versiyonu mu

Lightsync, Prodigy modelinin revize edilmiş hali. Sensörü ve switchleri yenilenmiş. Prodigy modelinde olan çift tıklama sorunu giderilmiş. Prodigy modelindeki RGB 1 bölge iken Lightsync tamamen RGB.

|
    |

Haber verdiğiniz için teşekkürler , amazon üzerinden 1 adet satın aldım.

|
    |

G102'nin ilk versiyonunda çift tıklama sorunu yaşayanlar vardı.Bu versiyonda sorunun giderildiği söyleniyor.Günlük kullanım için bence kablo ve büyüklük açısından gerek yok.Kablosuz olarak m220 daha iyi bir tercih olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gokhyildiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kodu kullanınca "Girdiğiniz promosyon kodu, satın alma işleminizde kullanılamaz." şeklinde hata veriyor.

Edit: Mobil uygulama için geçerliymiş. Haber verdiğiniz için teşekkür ederim ürünü aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfallen -- 5 Kasım 2020; 21:34:1 >
    |
    |

Siyanında fiyatı düşmüş, bilginize.

|
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence beyazı siyahına göre daha güzel görünüyor

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sessiz olduğunu söyleyemicem hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Siyahını aldım teşekkür ederim

|
    |

• Bende şu an Bloody V7M var. Fareye de ihtiyacım yok ama herkes uygun fiyat deyince yedek olarak alsam mı diyorum. Peki aydınlatma ayarlanabilir mi sabit mi?

|
    |
    uahmettt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

• Binbaşı
    1095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UğurDündarın Dövdüğü Adam

Bende şu an Bloody V7M var. Fareye de ihtiyacım yok ama herkes uygun fiyat deyince yedek olarak alsam mı diyorum. Peki aydınlatma ayarlanabilir mi sabit mi?

programıyla ayarlanıyormuş

|
    |

16 dolar çok güzel fiyat. prodigy var bende ama bir tane daha alayım bundan diğeri bozulur illa ilerde  

edit: işsizlikten kontrol ettim :D ocak 2019'da 29$ denk gelen paraya almışım. Harbi bedava kaçırmayın  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loast -- 6 Kasım 2020; 0:35:28 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Blindfallen

Siyanında fiyatı düşmüş, bilginize.

Haber verdiğiniz için çok teşekkürler. Biraz geç gördüm ama hala stok vardı. 25 TL indirim ile 138 TL'ye siyahı almış olduk. Kardeşim çok mutlu olacak. Çok sağolun :)

Ses Kartı: Creative Sound Blaster AudigyFx Kulaklık: HyperX Cloud II - Sony MDR-1ABT
    Mouse: Steelseries Rival 600 - Qck+ Medium Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayırlı olsun hocam Amazon kargoları teslim etmeye başladı bile. Dün akşam sipariş veren arkadaşım bu sabah teslim aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uahmettt -- 6 Kasım 2020; 9:48:9 >
    |
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4633 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uahmettt

Hayırlı olsun hocam Amazon kargoları teslim etmeye başladı bile. Dün akşam sipariş veren arkadaşım bu sabah teslim aldı.

Amazon, Türkiye standartlarının çok üzerinde çalışıyor gerçekten. Fiyat falan önemli değil. İşini düzgün yapan tek e-ticaret sitesi diyebilirim. Fiyat fazla olsa bile Amazon'u tercih etmemiz lazım. Diğerleri kendine çeki düzen versin.

Onun dışında konuyu açtığınız için sizede teşekkür ederim.

|
    |
    Ses Kartı: Creative Sound Blaster AudigyFx Kulaklık: HyperX Cloud II - Sony MDR-1ABT
    Mouse: Steelseries Rival 600 - Qck+ Medium Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB

• Yarbay
    2243 Mesaj

çok övdünüz dayanamadım aldım bende siyahından :)

|
    |

Bende siyahından aldım.Teşekkürler...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8f/5f/22/8f5f22689ca4a943a7fe48484f6d40d0.jpg&t=0&width=480&text=1

Bunlarda benden.

|
    |
Masal Oku
Sohbet
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.