Şimdi Ara

Logitech G102 Lightsync Beyaz Mouse 138 TL (Amazon ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
13.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Razer deatadder kullanıyordum bu mouse elime biraz küçük geldi ve scroll tuşu biraz zor kayıyor.

Ürünün tasırımı gayet hoş, şimdilik memnunum. Çift tıklama gibi herhangi bir sorunu olmasın yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Bende siyahını sipariş geçtim 138.75 geldi.

nasıl geldi siyah nerden aldın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kullanıcısına yanıt

Amazondan verdikte bugün fark ettim siyahı yine 200 TL üstüne çıkmış. Bize o fiyat dün siyahı için denk gelmişti yine yükselmiş sanırım.

• Her nekadar rengi çirkin olsada siyah fiyatı arttığı için138 lira verip beyazını aldım bende, sırf renginden dolayı siyahına fazladan 25 lira vermek içimden gelmedi umarım beğenirim

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim beyaz olan çok daha şık ve güzel siyaha göre. Ben beyaz bi sistem topluyorum şuan ve onun için beyaz bir fp mouse arayışındaydım. Mouse ulaştığında çok beğendim görsel olarak. Tabi ki herkesin zevki aynı değil o da var ama üzmez bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uahmettt

Şahsi fikrim beyaz olan çok daha şık ve güzel siyaha göre. Ben beyaz bi sistem topluyorum şuan ve onun için beyaz bir fp mouse arayışındaydım. Mouse ulaştığında çok beğendim görsel olarak. Tabi ki herkesin zevki aynı değil o da var ama üzmez bence.

Ben internetteki resimlerine göre değerlendirdim birazda, umarım elime ulaşınca ön yargılarımı kırar aslında renginden çok kalitesi önemli

• mouse güzel fakat click sesleri yüksek geldi bana alanlara hayırlı olsun.

• Hala 138 lira mı?

• bluelife27 kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi baktım hala 138 kod ile birlikte.

• uahmettt kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• kod giriyorum tek çekim 163 taksitli 138 diyor kafayı yicem yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: JordaNN

kod giriyorum tek çekim 163 taksitli 138 diyor kafayı yicem yardım edin

Sonraki sayfada indirim düşüyor olması lazım

• banada lazımdı bende aldım sizleri dinleyip , ürün eline gelen oldumu güzel mi? indirimi cep telefonuna mobil uygulama kurarak geçerli. webden indirim yapmıyor. bilginzie.

• Beyaz satın aldım çok şık bir mouse click sesleri bi tık yüksek benim daha çok hoşuma gitti takıntılı olanlar almasın kullanımı güzel bir hissiyat veriyor

• Her iki renkte şuan Hb’da da 150 TL seviyesine düştü. Almak isteyenler bakabilir.

• güzel mouse az önce elime ulaştı g hub programıyla renk ayarı hız ayarı yapılabiliyor

• Amazon'da Siyah model 152,73 şuanda. AMZNSM25 kodu sanırım işlemiyor.Kod iptal oldu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsg -- 9 Kasım 2020; 14:17:51 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.