Şimdi Ara

Logitech araç içi telefon tutucu 30 TL (Kargo dahil) GG (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
11.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün elime geçti,satıcı hızlı kargoladı.İphone 6 plus kullanıyorum,slim ince bir kılıfım var,magneti içeriden kılıfa koydum,herhangi bir esneme olmadı,ince kılıf olduğu için gayet kuvvetli yapışıyor,çukur,kasis vs geçtim ama bana mısın demedi,şiddetle tavsiye derim.Plus gayet ağır bir telefon olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.grange -- 24 Kasım 2015; 11:27:11 >
  • Zenfone 5 için aldım ben de. Telefonun arkası hafif bombeli. Sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mıknatıs telefona zarr verir gibime geliyor.

ne dersiniz arkadaşlar?
  • extremely kullanıcısına yanıt
    Logitech dusunememis bunu:)

Manyetik koruma diye bir sey var. arastirin bence

• Spigen olanı hepsiburadadan aldım xperia z2 de kullanıyorum,metal parçayı telefonun arkasına yapıştırdım tabi arada koruyucu jelatin var.Nilkin kılıf kullanıyorum telefonda ve onun arkasından bile gayet sağlam bir tutuşu var.Spigeni kesinlikle tavsiye edebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 24 Kasım 2015; 12:26:40 >
  • Urun elime ulasti gayet saglikli kaliteli bir urun ama benim araca ( yeni kasa a3) havalandirma cikislarina uymadi :)

• Bütün gün araç başında test etme fırsatım oldu, arkadaşların da dediği gibi iki magnet çıkıyor kutudan biri gri diğeri siyah renkte. Özellikle gri renkte olan iphone 5 ve 6 lar için çok uygun neredeyse aynı tonda telefonla. Performansa gelecek olursak, engebeli sokaklarda tümseklerde vs hiç bir sarsıntıda kıpırdamadı oldukça stabil ve kullanışlı.
  • Telefona takılan parça sabit kalmak zorunda öyle değilmi ?
  • Ben buna benzer bir ürün kullandım tam aksine pek memnun olmadı,en uygun yer orta ızgara yazın klima açınca hiç olmuyor,burayı kapatamıyorsunuz.
    Diğer bir husus teki takınca,ağırlıktan dolayı takılan kanal aşağı doğu kayıyor.
    Alanlar bu sorunları yaşamadı mı acaba?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    evet
  • Bu ürünün logitech olduğu kesin mi yani muadil bir ürün olmasın?http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00KNU98XC/ref=mp_s_a_1_1?qid=1448405402&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=logitech+air+vent+mount&dpPl=1&dpID=41FF58By17L&ref=plSrch
    Bu görüntüdeki paketle geliyor değil mi? Bu fiyattan satılması ilginç 2 gün önce amazondan wizgearınkini aldım yoksa bunu hemen alırım :(
    Edit= wizgearı iptal edip bunu aldım sonuçta daha kaliteli umarım orjinaldir. Birde 2 günde gelme avantajı var tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 25 Kasım 2015; 1:03:13 >

• Bu üründe sanırım telefon kısmında bir metal var diğer ana merkez manyetik. diğer ürünlerde mıknatıs sürekli telefonda kalıyordu. Mıknatıs ancak mıknatısa duyarlı kapak destekleyen telefonların sapıtmasına neden olabiliyor uzun vadede. Bunun dışında pusula sisteminde kuvvetli bir mıknatıs sapma yaratıyor. GPS i etkiler mi bilmem ama pusula kullanacaksanız mıknatıslardan uzak durun. Bizzat denedim arkasına koyunca az bişey sapıyor, önünde tutunca fırıldak gibi dönüyor :) Ama bu ürünleri kullanmadım, ne durumdadır bilmiyorum.
  • o kadar güçlü bir mıknatısla telefonu aynı yerde tutmak pek sağlıklı gelmiyor bana açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Spigeninkini iki aracımda da kullanıyorum. Çok başarılı. Hatta bir arkadaşıma da hediye ettim. Kendi sitesinde 130 tl ama Hb den 65 tlye aldım. Ara ara kampanyaları oluyor tavsiye ederim.
    http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-evrensel-manyetik-arac-tutacagi-tum-cihazlara-uyumlu-sgp11583-p-TELARACSGP11583

Hb Olumsuz yorum yayınlamadigi için oradaki yorumlardan ziyade sizin yorumunuz önemli benim için. Kullandığınız telefonun modeli nedir? Kayma vs yapıyor mu?

İphone 5s kulaniyorum ama 6plus bile kaymaz oyle söyleyeyim. Cok saglam tutuyor, yatay koyulunca da dönmüyor. Almadan once asil degerlendirilmesi gereken fan yerlesimi. Benim passat ve avensisteki yeri cok optimal oldu ancak arkadasima aldigim astrah de fanlar biraz asagidaymis hafif goz seviyesinin altinda kaldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Bu üründe sanırım telefon kısmında bir metal var diğer ana merkez manyetik. diğer ürünlerde mıknatıs sürekli telefonda kalıyordu. Mıknatıs ancak mıknatısa duyarlı kapak destekleyen telefonların sapıtmasına neden olabiliyor uzun vadede. Bunun dışında pusula sisteminde kuvvetli bir mıknatıs sapma yaratıyor. GPS i etkiler mi bilmem ama pusula kullanacaksanız mıknatıslardan uzak durun. Bizzat denedim arkasına koyunca az bişey sapıyor, önünde tutunca fırıldak gibi dönüyor :) Ama bu ürünleri kullanmadım, ne durumdadır bilmiyorum.

İphone icin soyleyeyim gps etkilenmiyor. Zaten navigasyon icin almistim hic sikinti olmadi. Arabaya takilan kisim miknatis, telefon ile kilif arasina cok ince bir metal koyuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 25 Kasım 2015; 14:06:21 >
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Bende oluyor. Kanal asagiya yonleniyor.

• Orijinallik konusunda akliniza birsey takilmasin. Distribitor firmada calisan arkadasim soyledi indirim oldugunu almak istedigimde o prekande satamadigindan gg deki bayisinin bilgisini verdi bende oradan aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Orijinallik konusunda akliniza birsey takilmasin. Distribitor firmada calisan arkadasim soyledi indirim oldugunu almak istedigimde o prekande satamadigindan gg deki bayisinin bilgisini verdi bende oradan aldim

Sağolun hocam bu bilgi için. Amazonda 25 dolar olunca acaba sahte mi diye düşünmüştüm. Bende sipariş verdim bekliyorum.

• http://www.amazon.com/gp/product/B00Q3G8LPQ?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o05_s00

Ben bundan kullanıyorum, mıknatısı çok güçlü, yatay dikey rahatça kullanılıyor ama fiyat kurdan dolayı baya yükselmiş. spigen de güzel görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Bende oluyor. Kanal asagiya yonleniyor.

Astra h'de de oldu ama en alttaki izgara dilimine takinca alttan destek alip duz duruyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.