Şimdi Ara

LM 4780

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu lm 4780 i nerde bulurum aramadigim yer kalmadi Perpa,Karaköy pasaji,selanik han,abid han bakmadigim yer kalmadi hertarafa baktim ama bir turlu bulamadim sizin tavsiye edebileceginiz bildiginiz yer varmidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

Arkadaslar bu lm 4780 i nerde bulurum aramadigim yer kalmadi Perpa,Karaköy pasaji,selanik han,abid han bakmadigim yer kalmadi hertarafa baktim ama bir turlu bulamadim sizin tavsiye edebileceginiz bildiginiz yer varmidir?

Tr de bulamazsınız. Yurt dışından getirtin

• icersinde 2 adet lm3886 var sanırım
  • Evet. Son derece güzel bir entegredir. Bende hazır kurulmuş devresi var. Çok güzel ses veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyildizemre -- 27 Aralık 2014; 18:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

quote:

Arkadaslar bu lm 4780 i nerde bulurum aramadigim yer kalmadi Perpa,Karaköy pasaji,selanik han,abid han bakmadigim yer kalmadi hertarafa baktim ama bir turlu bulamadim sizin tavsiye edebileceginiz bildiginiz yer varmidir?

Tr de bulamazsınız. Yurt dışından getirtin

Hocam oda cok maliyetli olur diye dusunuyorum

• quote:

Evet. Son derece güzel bir entegredir. Bende hazır kurulmuş devresi var. Çok güzel ses veriyor

Nerden aldiniz acaba?

• quote:

quote:

Evet. Son derece güzel bir entegredir. Bende hazır kurulmuş devresi var. Çok güzel ses veriyor

Nerden aldiniz acaba?

zamanında ti den sample olarak getirtmiştim. ama artık yollamıyor sample
  • quote:

quote:

quote:

Nerden aldiniz acaba?

zamanında ti den sample olarak getirtmiştim. ama artık yollamıyor sample

Hocam acaba forumda bildiginiz bundan elinde olabilicek kisiler varmi acaba onceki zamanlardan ilanlar var ama sitede simdide vardir belki

• 2 tane lm3886 dan yapsan ? olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: why_living

2 tane lm3886 dan yapsan ? olmaz mı ?

Ben isin olmasina bakiyorum olursa olur tabi bide hocalara danismak lazim tabi

• Lm4780 yerine 2 tane. 3886 kullanın. Bende ikisi de var.4780 bacak aralıkları çok dar. 3886 ses bakımından çoo az da olsa yumuşak. 3886 pişman etmez. 4780 diye illa zorlamayın kendinizi

• Hocam peki bu devreyi nerelerde kullanabilirim?
     LM 4780 LM 4780

• Çıkışın biri yanınca komple entrgreyi drğiştiriyrsun 3886 diyorum ben de.

• quote:

Hocam peki bu devreyi nerelerde kullanabilirim?
     LM 4780 LM 4780

amfiye nerede ihtiyacın varsa.
    sana şöyle diyeyim bende pioneer vsx 921 avr de var. avr yi hiç geride bırakmıyor hatta bir çok yerde tokatlıyor. tabi bendeki devre bu değil.

• Okul bahçesi gibi açık alanda iş görebilecek bir amfi yapmak için 7294 veya 3886 gibi entegreler çözüm olur mu yoksa bol transistörlü bir devre mi kurmak icab eder? Ayrıca güçlü bir amfi için simetrik besleme şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyyy

Okul bahçesi gibi açık alanda iş görebilecek bir amfi yapmak için 7294 veya 3886 gibi entegreler çözüm olur mu yoksa bol transistörlü bir devre mi kurmak icab eder? Ayrıca güçlü bir amfi için simetrik besleme şart mı?

açık alan çok farklı bir durum. bu lm3886 ve 4780 kaliteye odaklı yüksek güç enteresi. dış ortamda kaliteden ziyade ses şiddeti önemli olduğundan bunlar kalite olarak fazla gelebilir. şahsen bendeki 2*120 w 4 ohm kuleleri baya bir zorluyorlar. herhalde okul bahçesinde de yeter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.