Şimdi Ara

llumar ATR 20 NASIL BİLİRSİNİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
2
Favori
20.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

llumar ATR 20 NASIL BİLİRSİNİZ?
    interneette bu reesmi buldum koyu film yakışmamiş mı

Foto ile oynamasalar normal halini görebilirdik, böyle biraz koyu duruyor.

BU kadar kafa yormayın, bu aracın oluru ATR %35(2No) %20 koyu kaçar akşamları sıkıntı oluyor.

Eski araçlarımdan birisinin fotosunu koyayım, belki faydası olur(Llumar ATR %35)

• LLumar ATR20yi kendi aracımda 3 yıl kullandım aşırı memnunum. Yeni aracına Lati15 yaptık ama biraz koyu oldu. ATR hem görünüş olarak hem de performans olarak bence en ideal film.ATR 35 biraz açık kalıyor benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.berkay

LLumar ATR20yi kendi aracımda 3 yıl kullandım aşırı memnunum. Yeni aracına Lati15 yaptık ama biraz koyu oldu. ATR hem görünüş olarak hem de performans olarak bence en ideal film.ATR 35 biraz açık kalıyor benim için.

hocam atr 20 gece görüşü nasıl yan aynalar net gözüküyor mu?
    atr ile atc arasında görüntü farkı var mı
  • Arkadaşlar astra j hb aracıma yaz gelmeden cam filmi taktırmak istiyorum bende. adana llumar 350tl fiyat verdi 7 yıl garantiliymiş. Ön camların çok koyu olmasını istemiyorum gece görüşünü engeller diye arkalar çok da önemli değil. En makul olanlar nedir ön ve arka camlar için acaba. İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_q

Arkadaşlar astra j hb aracıma yaz gelmeden cam filmi taktırmak istiyorum bende. adana llumar 350tl fiyat verdi 7 yıl garantiliymiş. Ön camların çok koyu olmasını istemiyorum gece görüşünü engeller diye arkalar çok da önemli değil. En makul olanlar nedir ön ve arka camlar için acaba. İyi forumlar

7 yıl dediğine göre size atc serisini çekecekler galiba
  • arkadaslar llumar atr 350 ve 300 tl gibi fiyatlar aldım fiyatlar nasıl?ankarada 450 civarı
    kayseride bu işler çok yaygın olmadıği için sahte film çekmelerinden korkuyorum LLUMAR ATR DİYE FATURA kesmelerini mi istemeliyim
  • ön yan camlara atc35 arka tüm camlara ise atc20 film çektirdim. kesinlikle bu şekilde çektir tüm camlar atc20 olursa gece yanlardan görüş kaybı yaşarsın. tüm camlarada atc35 çektirme arkaları mutlaka atc20 yaptır. ben 3 aydır kullanıyorum çok memnunum görüş kaybı hiç yaşamıyorum ve dışarıdan içerisi özellikle arka taraf gözükmüyor ve arabaya ayrı bir hava katıyor. llumar çok kaliteli atr yerine atc çektir hiçbir fark yok 100 tl de cebinde kalır :)
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Galiba o seri hocam. Ben en makul olanlar derken arka ve ön camların ışık geçirgenliği ne düzeyde olmalı, makul seviyesi nedir diye sormak onu öğrenmek istemiştim. Kömür gibi olsun istemiyorum gece görüşünü engellememesi için, ön yan camlar makul seviyede olsa benim için yeterli olur, arkalarda ona göre biraz daha koyu olsun tamamdır. Bunun için hangi değerleri öneriliyor acaba, ilk defa cam filmi uygulatmayı düşünüyorum. İyi forumlar
  • duggac kullanıcısına yanıt
    Hocam sonradan fark ettim mesajınızı, ön yanlara atc35 yapınca gece aynalardan görmede bir sıkıntı olmuyor yani dediğinize göre öyle mi? Öyleyse dediğiniz şekilde çektireyim filmleri, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
  • aynen öyle ön yan camlar atc35 çektirirsen hiç bir sıkıntı yaşamazsın. ama arkalara kesinlikle atc20 çektir
  • Benim aracın içi bej adam atr 20 önerdi içi bej arabada 1 ton açık duruyor filmler diyerek
  • Bilgilendirme olsun. 5 cam ve sunroof atr 20 ön cam air80 nakit 550 tl ye yapıldı. Gece görüş konusunda bir sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 3 Nisan 2017; 20:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrüflüEbiTen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 4 Nisan 2017; 10:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Bilgilendirme olsun. 5 cam ve sunroof atr 20 ön cam air80 nakit 550 tl ye yapıldı. Gece görüş konusunda bir sıkıntı yok

foto atar mısın? ön cam gece hiç ışık olmayan yollarda sıkıntı yarattı mı?

Forumun lanetine inanıyorum hocam daha önce resmini attığım aracıma çarpmışlardı ön camdaki air 80 şeffaf bir film ısıyı %60 kestiğini söylüyor hafif mavi bir tonu var görüşü hiçbir şekilde engellemiyor o yüzden

• Arkadaslar bende golf 4 e taktiricam aracı 2 yıl fln kullanicam sizce hangisinden yaptırsam on cama da cektirecem

• Yok mu bi fikri olan arkadaslar :)
  • Merhaba arkadaşlar,
    Dün maslak oto sanayide Gençler otocam da skoda octavia aracıma,arka cam atr15,diğer camlara atr35 , ön cama atr50 çektirdim
    Arka sanki biraz koyu oldu
  • cunuvar C kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: askn04

Arkadaslar bende golf 4 e taktiricam aracı 2 yıl fln kullanicam sizce hangisinden yaptırsam on cama da cektirecem

LLumar ATR 20 yaptırın hocam. Ön cam için de Llumar Air 80 olması lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.