Şimdi Ara

llumar ATR 20 NASIL BİLİRSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
2
Favori
20.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alor mavi seat leon aracıma llumar atr 20 çektirmeyi düşünüyorum bazı sorularım olacak sizce yakışır mı?

aracına taktıranlar fotoğraf paylaşabilir mi?ne kadara çekerler?kayseride tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 16 Nisan 2017; 12:14:1 >

• renge bakya vuruldum aşıkım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

renge bakya vuruldum aşıkım

arabayı ilk aldığim gün çekmiştim bu fotoyu 5 ay oldu eski parlaklıği kalmadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

5 cama yaptırırsan araba çakal işi durur.

Arka 3 cama 2 numara yaptırırsan, araç gayet hoş duracaktır ve amacına hizmet edecektir, yazın çok faydası var.

2 numara atr 35 e mi denk geliyor
  • ATR serisinde vag grubu araçlarda arka cam reziztansında aşırı yansıma yapabileceğini duymuştum. Bu yüzden 5 cama ATC35 çektirip risk almamış olursunuz.Bu renkle çok güzel durur.Çektireceğiniz yerin işçiliğine ve malzemenin orijinalliğine dikkat edip mutlaka garanti kartı istemeyi unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abkcy

ATR serisinde vag grubu araçlarda arka cam reziztansında aşırı yansıma yapabileceğini duymuştum. Bu yüzden 5 cama ATC35 çektirip risk almamış olursunuz.Bu renkle çok güzel durur.Çektireceğiniz yerin işçiliğine ve malzemenin orijinalliğine dikkat edip mutlaka garanti kartı istemeyi unutmayın.

atr ile atc arasındaki fark nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Orijinalden alıntı: abkcy

ATR serisinde vag grubu araçlarda arka cam reziztansında aşırı yansıma yapabileceğini duymuştum. Bu yüzden 5 cama ATC35 çektirip risk almamış olursunuz.Bu renkle çok güzel durur.Çektireceğiniz yerin işçiliğine ve malzemenin orijinalliğine dikkat edip mutlaka garanti kartı istemeyi unutmayın.

atr ile atc arasındaki fark nedir

navigasyonstore.com/llumar-at-atc-atr-serisi-cam-filmi-ozellikleri-ve-ton-farklari
  • En ucuzunu çektirin llumar dan. O kadar anlattılar şu fark var diye iyisinden yapın dedik ama öyle eski aracımdaki ucuz seriden belli bir fark göremedim. Fark illaki vardır ama biz son kullanıcılar farkı ayırt edemiyorsak fazladan para vermeye değmez. Ben yaptırdığımda iki seri arasında 100 tl fark vardı.
  • Bizde atr20 kullanıyoruz ancak içi bej olduğu için arabada 2 numara gibi kalıyor hocam haberin olsun.Fiyat olarak 350 tlye yaptırdım orjinal 7 yıl garanti kartı ile beraber.Foto istersen özelden gönderebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Bizde atr20 kullanıyoruz ancak içi bej olduğu için arabada 2 numara gibi kalıyor hocam haberin olsun.Fiyat olarak 350 tlye yaptırdım orjinal 7 yıl garanti kartı ile beraber.Foto istersen özelden gönderebilirim

SANA ZAHMET bikaç tane gönderirsen iyi olur hocam,bir de bnm koltukler alczntra siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

En ucuzunu çektirin llumar dan. O kadar anlattılar şu fark var diye iyisinden yapın dedik ama öyle eski aracımdaki ucuz seriden belli bir fark göremedim. Fark illaki vardır ama biz son kullanıcılar farkı ayırt edemiyorsak fazladan para vermeye değmez. Ben yaptırdığımda iki seri arasında 100 tl fark vardı.

hocam anladığım kadarı ile görüntüde bie fark yok heralde,
    AT 5 yıl,atc 7 yıl,atr 10 yıl tek fark filmin ömrü mü 3 ü arasındaki
  • quote:

quote:

En ucuzunu çektirin llumar dan. O kadar anlattılar şu fark var diye iyisinden yapın dedik ama öyle eski aracımdaki ucuz seriden belli bir fark göremedim. Fark illaki vardır ama biz son kullanıcılar farkı ayırt edemiyorsak fazladan para vermeye değmez. Ben yaptırdığımda iki seri arasında 100 tl fark vardı.

O süreler garanti süreleri banada 10 yıl garantili deyip llumar garanti kartı verdiler.
  • quote:

quote:

quote:

O süreler garanti süreleri banada 10 yıl garantili deyip llumar garanti kartı verdiler.

GÖRÜNÜŞTE fark var mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

GÖRÜNÜŞTE fark var mı

Bence yok. Isı geçirgenliğide pek farklı gelmedi bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

renge bakya vuruldum aşıkım

arabayı ilk aldığim gün çekmiştim bu fotoyu 5 ay oldu eski parlaklıği kalmadi

konuyla alakasız ancak rengin parlaklığı kalmadı demişsiniz ya tavsiyem sonax hızlı cila kullanmanız her yıkamadan sonra cila kullanırsanız 20tl gibi bir ücreti var 8 yıkamalık bi şişe oluyo deneyin farkı görüceksiniz zaten

• ATR %35 taktırıyorsunuz, mis gibi kullanıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

ATR %35 taktırıyorsunuz, mis gibi kullanıyorsunuz...

hocam fiyati ne kadar tutar atr 35 ile birlikte öne air 80 taktırsam
  • Araba, photoshoptan firlamis gibi.

O nasil guzel bi renk oyle :)

Tebrik ederim sizi, herkes gibi beyaz kirmizi leon tercih etmemissiniz. Cok farklı ve hoş bi renk.

Bakimi da zor olur.
  • llumar ATR 20 NASIL BİLİRSİNİZ?
    interneette bu reesmi buldum koyu film yakışmamiş mı
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Ön cam için fiyat nedir bilmiyorum ama ATR %35 için alabileceğin en iyi fiyat 350tl gibi olur.

Bence ön camı es geçin. Her zaman heveslenip yaptırmak istesem de, dalgalanma olur rahatsızlık verir diye çekinip yaptıramadım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.