Şimdi Ara

Little Trees Araç Kokusu Kullananlar Bakabilirmi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
24.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ingeniarius

sarı renk vanilya, mavi renk ocean ve turuncu renk coconut kullandım. en çabuk etkisini yitiren coconut oldu.
    ocean mist ve vanilya bence iyiydi.
    bulabilirsem bir de black ice deneyeceğim.

Burada satılıyor hocam, siz black ice ı denediniz mi?
    http://www.otogold.com/catinfo.asp?slmt=1&mrk=&cid=9
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

sarı renk vanilya, mavi renk ocean ve turuncu renk coconut kullandım. en çabuk etkisini yitiren coconut oldu.

yok hocam black ice bulamadım. nedense yukarıda saydıklarımdan var hep. en son yine gidip sarı vanilya almıştım.

bi de dikkatimi çeken bir şey var. bu kokular soğuk havalarda kaloriferi açtığımız için daha çabuk etkisini yitiriyor. aynaya asmak yerine arka taraflara doğru bi yere koysak daha uzun gidebilir. bu arada ben paketin hepsini açıyorum. onun da etkisi var tabi.

• quote:

quote:

quote:

yok hocam black ice bulamadım. nedense yukarıda saydıklarımdan var hep. en son yine gidip sarı vanilya almıştım.

bi de dikkatimi çeken bir şey var. bu kokular soğuk havalarda kaloriferi açtığımız için daha çabuk etkisini yitiriyor. aynaya asmak yerine arka taraflara doğru bi yere koysak daha uzun gidebilir. bu arada ben paketin hepsini açıyorum. onun da etkisi var tabi.

Stoklarda var diye yazıyor hocam. Sizin onerebileceginiz kokular var mı? Teşekkürler
    www.otogold.com/little-trees-black-ice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Stoklarda var diye yazıyor hocam. Sizin onerebileceginiz kokular var mı? Teşekkürler
    www.otogold.com/little-trees-black-ice

eyvallah hocam sağ olun deneyeceğim bi ara
    ben hep little trees kullanıyorum ama daha iyi kokular da vardır tabi ki .

• Yillardir bu urunu kullanirim her cesidinide kullandim suandada cileklisi asili hatta. Alir almaz posetten cikarip asarim yani arkasinda yazdigi gibi kullanmam. Ama gel gelelim omru 1 haftayi bulmuyor ne yazikki yani arkasinda yazdigi gibi kullanilirsa ancak uzun omurlu gidiyor ama oylede kullanmak sacmalik posetli seyi asacak halimiz yok : )

• Bu arada black ice bauhause da var

• Amerikan bayraklıyı takmayın arkadaşlar çiziyorlar arabayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede satıyorlar bu kokuları? Bir ara Migroslarda vardı ama artık bulamıyorum.
    Ben bunların paketini dedikleri gibi 1cm 1cm aşıyorum ama görüntü güzel olmuyor, ben de güneşliğin arasına koyuyorum. Etkisi biraz az oluyor ama arabaya ilk binince kokuyu alıyorum.
  • Bahaus da var

• quote:

Orijinalden alıntı: saltug

Nerede satıyorlar bu kokuları? Bir ara Migroslarda vardı ama artık bulamıyorum.
    Ben bunların paketini dedikleri gibi 1cm 1cm aşıyorum ama görüntü güzel olmuyor, ben de güneşliğin arasına koyuyorum. Etkisi biraz az oluyor ama arabaya ilk binince kokuyu alıyorum.

Ben hepsiburadadan almıştım, burada daha uygun fiyatı.
    http://www.kliksa.com/urunler/car-freshner-oto-kokulari/8526?filterMarka=Car+Freshner

Ben bunu kullanıyorum, aşık oldum kokusuna o derece =)
    http://www.hepsiburada.com/car-freshner-kagit-koku-vanilla-pride-p-OTDG10945?productId=otdg10945&categoryId=26029

Aynı markanın farklı kokularını önerebilecek olan var mı arkadaşlar? Haftalık 1 cm. çıkartmakla uğraşmıyorum, direk çıkartıyorum poşetinden.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oto kokusunu tavsiye ederim:http://www.promedyatanitim.com/urunler/Oto-Kokusu/Satisa-Yonelik-Oto-Kokusu/Cilgin-Meyveler.html
    Ayrıca Hepsiburadadaki de fena değil, oda güzel görünüyor.

Little Trees Araç Kokusu Kullananlar Bakabilirmi

• sarı renkli vanilya gayet güzel. ben hepsini çıkarıyorum. öyle kademe kademe çirkin duruyor. ilk astığım anda koku aşırı dayanılmaz oluyor yalnız. sanki vanilyayı yiyomuş gibi hissediyorsunuz. sonradan düzeliyor ancak. ben arabayı park ettikten sonra asıyorum bu nedenle. yoksa cam açmak zorunda kalıyorum ve koku gidiyor.
  • ingeniarius kullanıcısına yanıt
    Ben de hep öyle yaparım. Kademe kademe çıkarmaya kalkınca çok çirkin duruyor. Genelde hep Amerikan bayraklı vanilyalı olandan alırdım bu sefer değişiklik olsun dedim ve gidip üçü 11 liraya White Water aldım ama aldıktan sonra keşke almasaydım dedim. Aklınızda olsun kokusu güzel değil
  • Kokusu çok yoğun birde tosbağanın içi küçük her tarafı sarıyor. Başım ağrıyor kullanmıyorum bu Yüzden.

• Ben kullanıyorum black ice ama değiştiricem olmuyo böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Görüşler benim için çok önemli.

Hocam ne yaptınız hallettiniz mi?
  • Hocam ben würthün şişe kokusunu kullanıyorum 170 ml lik prestige yeni araç kokusu diye geçiyor tavsiye ederim
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Green_Zippo

Hocam ben würthün şişe kokusunu kullanıyorum 170 ml lik prestige yeni araç kokusu diye geçiyor tavsiye ederim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bende bundan alıyorum ama kokusu çabuk geçiyor sürekli sıkmam gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.