Şimdi Ara

Little Trees Araç Kokusu Kullananlar Bakabilirmi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
24.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cnspnky

https://www.instagram.com/piuofficial/

Marketlerde satılacak mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

https://www.instagram.com/piuofficial/

Karakterleri beğendim. Nerelerden temin edilebiliyor?
  • Bilgilerinizi bana iletibilirseniz öm ile yardımcı olurum.
  • little trees i uygun fiyatlı olmak koşuluyla nerede bulabilirim ?
  • Adana'da oturanlar için internet üzerinden sipariş etmek yerine Amerikan pazarındaki esnaflardan bulabilirsiniz .
  • YERLİ MALI TAVSİYE EDİYORUM... PROMEDYA DİYE BİR FİRMANIN ÜRÜNÜ VE ÇOK KALİTELİ.... İSTANBUL VE ATATÜRK SERİSİ VAR... MÜKEMMEL...
  • prf.murat P kullanıcısına yanıt
    Reklam Promedya tanıtım ürünleri yapan bir yer.Sitesine girin bakın.Bunun için üye olmanıza gerek yoktu.
  • Beyler bugün coconut aldım feba değil ama fiyatı 7tl olmuş dolar arttığı için herhalde .

önceden vanilya pride (amerikan bayraklı) kullanıyordum ama şu siyasi olaylardan sonra asmıyorum aynama ona yakın koku arıyorum little trees in var mı bildiğiniz?;)

Bu arada sıvı kokular kullanmıyorum buharlaşıp sağlığımıza zarar verdiğini düşünüyorum.Kağıt kokular ideal bu işi en iyi yapan little trees bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

Beyler bugün coconut aldım feba değil ama fiyatı 7tl olmuş dolar arttığı için herhalde .

önceden vanilya pride (amerikan bayraklı) kullanıyordum ama şu siyasi olaylardan sonra asmıyorum aynama ona yakın koku arıyorum little trees in var mı bildiğiniz?;)

Bu arada sıvı kokular kullanmıyorum buharlaşıp sağlığımıza zarar verdiğini düşünüyorum.Kağıt kokular ideal bu işi en iyi yapan little trees bence.

Düz sarı vanilyalı var onu denemedim ama birbirine yakın olabilir kokuları.Amerikan bayraklıyı bulmak zorlaştı.Orhangazi Gemlik yolundaki Shell de 5 lira
  • Bu koku piyasadan gittikçe kayboluyor.Halbuki her geçen gün yeni çeşitleri çıkıyor yurtdışında.Uygun fiyatlı nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Bu koku piyasadan gittikçe kayboluyor.Halbuki her geçen gün yeni çeşitleri çıkıyor yurtdışında.Uygun fiyatlı nereden bulabiliriz?

Ben 7,50 TL'ye BP benzinliklerinden alıyorum hocam. Kipa'da 8,90 TL, Hepsiburada'da zaman zaman indirime giriyor.
  • yurtdışından getirelim bi grup oluşturup isteyen arkadaşlar varsa şöyle 10 15 kişi olursak epey ucuza geliyor
  • geçen akşam opette dolum sırasında marketi gezerken farkettim bu markayı, deseni hoşuma gidenini aldım(ekteki koku) kokusu fazlasıyla hoşuma gitti, bu akşam aynı istasyona tekrar uğradım. Belki kokunun sprey versiyonunu bulurum ümidi ile lakin birebir aynı kokuyu bulamadım. Nedir bu koku illa her seferinde ayna kokusu olarak mı almam gerekiyor. Rakamlar konunun içinde geçenler gibi değil artık 50 lira olmuş .d
    bu bahaneyle de konuyu hortlatmış olayım

Little Trees Araç Kokusu Kullananlar Bakabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benden de konuya bir hort gelsin o zaman. Wurth marka olan spring modelini kokusu hoş diye aldim ama 1 haftada koku kayboldu. Simdi de little trees in black ice diye siyah bir modelini aldim. Koku hosuma gitti erkeksi bir kokui tras kolonyasini andiriyor. Almak isteyenler deneyebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.