Şimdi Ara

Lisenin ilk senesi gidiyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
14.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tavsiyem mutlaka ama mutlaka Ingilizceni geliştir.Eksikliğini çok çekiyorum maalesef.Şimdiki aklım olsa 9 10'da çok ciddi ingilizce çalışırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulu dondur. Herşey eski haline gelince (5-10 sene sonra) kaldığın yerden devam edersin.  

• UmutSahin1 kullanıcısına yanıt
    Olimpiyatların ne olduğu veya neye yaradığı hakkında ufacık dahi bir fikrin var mı? Eğer Türkiye derecesi yaparsan üniversite sınavında ek puan alıyorsun ve aldığın dereceye göre üniversite boyunca aylık 1000tl civarı burs alıyorsun. Eğer uluslarasinda derece alırsan alanındaki üniversitelere sınavsız gidiyorsun ve yurtdışı üni kabulu ihtimalin aşırı artıyor. Ama bilmeye ne gerek var, salla gitsin. Zaten anonimsin rezil de olmazsın. Araya bir de karı kız yazıp kendince komik de olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 6 Ocak 2021; 12:13:40 >
  • Astrian kullanıcısına yanıt

tıp fakültesi gibi bölümler yazarsan dediklerinin hiçbiri olmuyor

• natrak N kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ulusalda biyoloji olimpiyatlarından bronz madalya alan mezunumuz 17.000. olacak iken madalya sayesinde 10.000 oldu ve şuan tıp okuyor. Bilmeden konusmak zorunda mısınız cidden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrak

tıp fakültesi gibi bölümler yazarsan dediklerinin hiçbiri olmuyor

Kimya ve biyolojinin tipa ek puani/uluslararası madalya rengine göre sınavsız geçiş hakkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Milletin hayatı yamuldu lise diyor ya

Seni bloklamıstım çok merak ettim ne yazdığını kaldırdım. Şimdi tekrar blokluyorum iyi ki de bloklamışım bayılıyorum şu bloklama tercihlerime hiç şaşmıyor

• Zaten 3 yıllık liseyi 4 yıl yaptılar müfredatı sündürüp.

Bir kaybın yok merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Anor~ -- 6 Ocak 2021; 13:29:38 >
  • Bana ortaokuldan az gibi geldi. O konuda sıkıntı yaşamadım yani.
  • 12. Sınıflar napacak acaba böyle düşünüyorsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

12. Sınıflar napacak acaba böyle düşünüyorsak.

12. Sinif çalişma senesi asil 11 ler ağlasin hallerine lisenin en guzel sinifi 11 dir tartismaya kapali
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    12. Sınıfın konuları çıkmasa sınavda aslında daha iyi olurmuş ama sanırım onlar da çıkacak.
  • Kendi başına da birşeyler yapabilirsin
    İlla birilerinin olmasına gerek yok kardeşim.
  • Liseliler önemli değilde üniversitelere yazık oluyor. Belki de hayatlarının en güzel ortamlarına girecekleri zamanda uzak kaldılar üni ortamından.

• MadeGuy kullanıcısına yanıt
    Yoo önemli
  • Astrian kullanıcısına yanıt
    2006lı karşim ilerde daha iyi anlayacaksın şimdi yaşın yetmiyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.