Şimdi Ara

Lisenin ilk senesi gidiyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
14.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlat da engin tecrübelerinden istifade edelim üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

12. Sinif çalişma senesi asil 11 ler ağlasin hallerine lisenin en guzel sinifi 11 dir tartismaya kapali

Alıntıları Göster

Hala en güzel sene diyorsun. Benim bahsettiğim uzaktan eğitimin yetersizliği, önceden mezun olmayıp bu sene de sınava girecek öğrenciler çok daha şanslı. Hem konuları sınıfta gördüler, hem de çalışmaya bolca vakitleri oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Hala en güzel sene diyorsun. Benim bahsettiğim uzaktan eğitimin yetersizliği, önceden mezun olmayıp bu sene de sınava girecek öğrenciler çok daha şanslı. Hem konuları sınıfta gördüler, hem de çalışmaya bolca vakitleri oldu.

Alıntıları Göster
    La nereye şansli geçen sene ne kadar konu kalkti haberin varmi geçen seneki yiğilmadan haberin varmi
    Şimdi girecek olan illa yuz yuze ders gormesine gerek yok açsin izlesin youtubedan bu sene cok daha şansli cocuklar yiğilma olmayacak calisanin hakki daha belirgin olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Astrian

Ben LGS'ye nasıl hazırlandım?

lgs yks aynı şey zaten kardeşim sen bu kafayla devam et

ayrıca merak etme lisenin en iyi dönemi 3. sınıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barni Moloztaş -- 6 Ocak 2021; 17:35:54 >
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    YKS'ye 2. kere girebilirsin. Ayrıca rakiplerin de aynı durumda, bu da bir sıralama sınavı. Hani desen ki 12'de başka şöyle fırsatlar kaçırdım tamam. Ama bir sıralama sınavında rakiplerinle eksilerin aynı olursa ne kaybedersin ki?
  • Genc kardesimiz hakli bir konu acmis, tepki gosterenlere lafim; o zaman hicbir seye dertlenemeyelim herseyin beterinin ornegini gosterip uzulme lan derim ben de millete.

Lise arkadasliklari ortami insanin hayatinda 1 kere yasayacagi karakteri de sekillendiren olaylardan biridir. Cok sanssiz bir doneme geldi insanlar ayni sekilde universiteli arkadaslar icin de boyle umarim en kisa surede bu extreme durum biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Astrian

YKS'ye 2. kere girebilirsin. Ayrıca rakiplerin de aynı durumda, bu da bir sıralama sınavı. Hani desen ki 12'de başka şöyle fırsatlar kaçırdım tamam. Ama bir sıralama sınavında rakiplerinle eksilerin aynı olursa ne kaybedersin ki?

ikinci kez dediğin şey çok kolay sanıyorsun sen şimdiden böyleysen ilerde çok ağlarsın

İlerde görürüz ağlıyor muyum ağlamıyor muyum. Burada kolay demedim ama en azından böyle bir şansın var. Ayrıca dediğim gibi bu sıralama sınavı.
    Hesabı bir kenara yaz istersen, 4-5 sene sonra yazarsan kim ağlıyor görürüz.
    Aha olayı şimdi anladım. Aga be 12 yaşında falan senle forumda geçtikleri dalgaları şimdi sen de küçüklerden mi çıkarmaya çalışıyorsun?
  • Astrian kullanıcısına yanıt
    Bu yorum baya hoşuma gitti yaşına göre kendini geliştirmişsin tebrikler. İleride anı biriktireceğin çok zamanın olacak, herkes hayatının farklı bir döneminde yakalandı bu döneme senin de nasibin buymuş. Büyümek başına gelen olumsuzlukları kabullenmektir biraz da, isyan etmenin faydası yok çekeceksin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sorun bu olsa keske. Geri kalan 3 yilininda gidip gitmeyeceginin bir garantisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

La nereye şansli geçen sene ne kadar konu kalkti haberin varmi geçen seneki yiğilmadan haberin varmi
    Şimdi girecek olan illa yuz yuze ders gormesine gerek yok açsin izlesin youtubedan bu sene cok daha şansli cocuklar yiğilma olmayacak calisanin hakki daha belirgin olacak

Alıntıları Göster

Dostum öyle bakmayacaksın. Bu sene giren öğrenci de yüz yüze eğitimden mahrum kaldı. Dersler kısaltıldı vs.

Çalışan her zaman iyi bir yere gelir dert etme ama bu seneki öğrenciler görece daha az ders gördü. Çalışmaya vakitleri var dersin, tüm gün istedikleri kadar çalışırlar dersin ama nasıl mezuna kalanlar çalışmıyorsa bu arkadaşların çalışması da zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Senin uyku vaktin geldi hadi sütünü iç de uyu bakalım minnoş seni.
    Çok ciddi bir salgın döneminden geçiyoruz on gozol yollorom godoyor diyorsun,yaşın küçük olduğundan olgun düşünemiyorsun anlıyorum ama burda klavye delikanlılığı yapma senden 5 yaş büyüğüz.
  • mxpayne kullanıcısına yanıt
    Ahaaa 19 yaşında çıktı. Zaten belirli yaşın üstünde aklı başında biri çıksaydı şaşırdım. Bu arada ilk dalga geçen sensin şimdi sana yaşından dolayı zerre miktar saygı duymayacağım, evinde sinirden çıldırabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 6 Ocak 2021; 20:56:41 >
    lütfen bana saygı duyar mısın kafamı sinirden duvarlara vuruyorum, 03lülerden sonra gelen nesil neden böyle
  • mxpayne kullanıcısına yanıt
    Kendinden sonraki herkesi ekledi bi' güzel
  • Vay be. Konuyu açan, ben foruma üye olduğumda anne bitti diye bağırıyordu. Yaşlanıyoruz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • <blank>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 13 Ağustos 2021; 16:20:52 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.