Şimdi Ara

Lisenin ilk senesi gidiyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
14.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KARDESIM DERDINI SEY YAPİYİM BİZ YKSYE EVDE ONLINE DERSLE HAZIRLANDIK LAN

• Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Ben LGS'ye nasıl hazırlandım?
  • Sen berbat geçirdiysen herkes öyle geçirmek zorunda mı?
  • doyourenouncesatan kullanıcısına yanıt
    Anlatmaya çalışma cidden. Hırsını alamadı dünden beri her seferinde farklı aptal safsatalarla savunuyor kendini. Milletin hayatı kaydı, aksini iddia etmedim. Dün çocuktun, lan ne alaka yaşımla? Lise 1 kötü, belki benim olmayacak vs. Anlamıyor cidden anlamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 5 Ocak 2021; 12:18:37 >
  • benim üniversitede 2 dönemim gitti napayım subatta da sizin gene açılacak bizim açılır mı belli değil. Ha açılsın mı dersen bana ben nötrüm yurtları vs sıkıntı görüyorum. Virüs kapanın 2hafta derse gidememesi vs sıkıntı biraz ama uzaktan eğitim de çok sürdürülemiyor verimsiz. Kaldık öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 5 Ocak 2021; 12:16:58 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Şubatta açılır mı bilinmiyor, bir daha değerlendirecklerimis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doyourenouncesatan

Sen berbat geçirdiysen herkes öyle geçirmek zorunda mı?

N'aptınız kızlarla havuz partisi verip, çılgınlar gibi eğlendiniz mi. Oğlum salak mısınız lan siz, internete erişim yaşı düştükçe romantiklerin sayısı azalacağına artıyor. Ben sana mantıksal bir olgudan bahsediyorum, yaşın küçük, olanakların kısıtlı, neyin özlemini duyuyorsun veya neyi, ne kadar iyi geçirmiş olabilirsin, veya konuyu açan arkadaş ne yapacağını düşünüyor da okula gidemediğine bu kadar üzülüyor. Herkes iyi kötü bir şekilde geçirdi işte, özlenecek bir şey yok çoluk çocuğa laf anlatmaya çalışıyoruz. Bir daha liseli gördüm mu muhatap olmayacağım forumda, zeka namına bir şey yok hiçbirinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 5 Ocak 2021; 12:31:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ad hominem de kullandığına göre bütün safsatalarımız tamam değil mi hocam?
  • Fen lisesinde ne anısı :D Muhabbetiniz de çözdüğünüz kitapları konuşmak olacak zaten :D

• BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    2 hafta gidebildim okula. Hani fen lisesinde okuduysanız nasıl bir fen lisesiydi veya fen lisesi diyince aklınıza ne geliyor bilmiyorum ama herkes inek falan değil. 3-5 tane var ama azınlık.
  • Çocuk senle daha muhatap olmuyor ve blokluyorum, hepinize tek tek cevap verdim daha da uğraşamam hiçbirinizle. Yazdığım mesajlar ilk sayfada aç oku, belki bir şeyler öğrenirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astrian kullanıcısına yanıt
    Canım kardeşim seni çok iyi anlıyorum. Burada beyni puding kıvamında olan arkadaşların terslemelerine bakma, yıkık dolu burası, önlerine kuru ekmek koy yarabbi şükür derler. Daha yaşın genç, lisede kafasını kaldırmayan biri olup da üniversite yıllarında kişiliğini geliştirip ortaya çıkan çok insan tanıdım. Sen motivasyonunu eksiltmeden çalışmaya ve ayakta durmaya devam et. İyi bir üniversite hayatından sonra iyi bir işte çalışıp hayatını güzelce sürdürürken bugünleri gülerek hatırlatacaksın.
  • Ben de Fl mezunuyum dediğin gibi tubitak için en iyi zamanlar onun dısında başka bir kaybın yok lise ortamı 11-12de olan bir şey
  • Hiç merak etme küçük kardeşim. Hayat 18'den sonra başlar. O da yavaş yavaş üniversitede sonrasında da gerçekten para kazanmaya başladığında. O yüzden çok bir şey kaybetmiyorsunuz. Asıl kaybı üniversite çağındaki gençler yaşıyor. Çünkü asıl yapmaları gereken sosyalleşme ve bir network bulma gibi konuları ne yazık ki yerine getiremiyorlar.

Hazır evdeyken kendini derslerine göm. Eğer boş vaktin oluyorsa internetten falan yabancı dil öğrenmeye çalış. Genelde küçümsenir ama lise zamanında öğrendiğin yabancı dil ileride çok işine yarayacak.

Sosyalleşemiyorum diye de çok korkma, biz de liseye gittik zamanında. Sosyalleşme dediğimiz şey internet kafeye gitmek, okeye kaçmak gibi şeylerdi. Bu gün bakınca olmasaydı bir şey kaybetmezdim dediğim şeyler çoğu.

• kimin lise 1'i güzel anılarla dolu?
  • Muhtemelen birkaç on milyon insanın.
    bu kafayla devam abicim
  • Ne dedim ki? Terslemedim, hakaret etmedim.
  • Hayır bir de yasınızın büyük olmasından nasıl bir zevk alıyorsanız lütfen uzakta yaşayın şu zevki ya. Kime hoşuna gitmeyen bi' şey desek hemen abicim, liseli demeye başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 5 Ocak 2021; 16:18:34 >
    belki de yaşın benden büyük olduğu için abi çekmişimdir?
    bunu bilemezsin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.