Şimdi Ara

Lise Anılarımızı Anlatıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes ufak tefek lisede yaşadığı anıları anlatsın okur güleriz arada keyfimiz yerine gelir ben başlıyorum,
    Doğduğumdan beri beraber olduğum bi kuzenim var aynı mahalledeydik aynı liseye gitmiştik ve lisede ezeli düşmanımız olan 9/K sınıfı vardı
    Ben onların okuluna yeni gitmişim, 2. günüm daha adam akıllı kimseyi tanımıyorum. 2. günden sebebini anlamadığım şekilde bi mevzu patlak verdi ve kuzenimin sınıfı ben 9/K Sınıfına gittik ve birden ne olduğunu anlamadan 20ye20 birbirimize girmeye başladık kim kimse vuruyor belli değil en son müdür yardımcıları öğretmenler araya girdide olay bitti

2- Olay yine şu lanet 9/K lılarla bi kız kuzenime yavşayıp duruyor, kuzende o kızdan hoşlanıyordu isabet oldu. Fakat 9/K danda çocuğun teki o kızı seviyor. Herneyse olay duyuldu biz kuzen ve 4 arkadaş o çocuğun sınıfına gittik güya konuşucaz bu çocuk artistlik yaptı falan ben kuzen ve 4 kişiyiz 6 kişiyiz yani toplamda, bizim bi arkadaşda çok atarlı konuştu güya konuşmaya gittiğimiz çocuk gel kardeşim konuşalım diye bu çocugun omzuna elini attı atar atmaz diziyle kaşına yapıştırdı çocuğun kaşı patladı. Biz orada 6 kişiyken onlar 20 kişiydi dayak yedik (Aslında kuzenle ben hepsine yapıştırdık ama dönüpde 1 kişi bize 1 tane vurmadı) ve 6 kişiden 1inin kaşı patladı, birinin parmağı çıktı, 1inin agzı gözü morardı bi kuzenle bende tık yoktu

3- Biz meslek lisesiydik tuvaletleri bilirsiniz 20 30 kişi küçücük tuvalette sigarasını içer. Bizim müdür yardımcıları hocalarda hep atakta yav çakmağı yakıyorum yakıyorum yanmıyor ateşi çıkmıyor en son çakmağa ağır bi küfür ettim millet bana bakıp gülmeye başladı ne oluyor lan falan demeye kalmadan tuvaletin içinde pusuya yatmış baba bi müdür yardımcımız çıktı odasına götürdü cezayı kitledi.
    Daha sonra ben bunun altında kalmadım memurun odasında dilekçeleri doldururken namusum şerefim üstüne yemin ederim 1 çocuğu daha yakalamışlar paketini alıp dosyanın içine koymuşlar bunlar arkasını döndüklerinde direk dosyanın içinde paketi yürüttüm ve işlem bitince odadan çıktım = SONUÇ PARA FALAN ÖDEMEDİM ÜSTÜNE 1 PAKET ALDIM

4- Biz kuzenle genelde birlikte nöbetçi olurduk o nöbetçi olduğu zaman ben ben olduğum zaman o, bilirsiniz nöbetçiler müdür yardımcılarının odalarınada sık sık girer çıkar bizde okuldan hep kaytardığımız için hani bu velilerin öğrencilere izin yazdığı kağıtlar olur ya şu kadar gün gelmeyecek iznim var diye. O kağıtları aşırdık ve kendimize 2 haftada bir 3 4 günlük izinler yazardık.

5- Bir nöbetçi anım daha var yine nöbetçiyiz üsttekiyle aynı hikaye müdür yardımcısının odasına kağıt götürmeye gittiğimde izin kağıdı aşırmıştım

6- Biz genelde derslere girmez dolaşırdık ve canımız sıkıldığında sevdiğimiz arkadaşlarımızı boynuma nöbetçi kartı takıp müdür yardımcısı çağırıyor diye dersden alıyorduk.

BU KADAR DAHA Bİ TON SİGARA ANISI VARDIRDA SAY SAY BİTMEZ SİZDE ANLATIN AZCIK.

Unutmuşum 1 tane daha dayak yeme efsane anımız var kuzenle yaşadığım,
    Biz çekmeköyde oturuyoruz o zamanlarda Çekmeköy-Karaçayır düşmanlığı var (Karaçayır sarıgazide mahalle) işte biz okulun önünde dururken bizim okuduğumuz okulun sözde reisi ve onun tayfası 9/K lılar geldi bizimde çekmeköyde oturduğumuzu biliyorlar okulun önünde bunlar 30 40 kişi 2mizide tekme tokat dövdü mahalleye çamur pislik içinde gittik ve bizde büyüklerimizi devreye soktuk ve sözde o okulun reisiyle bayağı sert bir konuşma yaptılar ertesi gün okul reisi diye takılan eleman çok özür dilerim ben gece yaptığımdan dolayı uyuyamıyorum falan filan yaptı bizi öptü ve o günden sonra 9/K lılarla çok çok aşırı dost olduk bizim mevzumuz oldugunda onlar, onların olduğunda biz giderdik

1 Tane daha var bunuda unutmuşum işte lisede okulun en taş hatunlarından biriyle çıkıyorum ama hafif yollu bilmiyorum, bu çocuğun teki sınıfın kapısının önünde bekliyor ve benim hatuna geçmen için öpücük vereceksin falan diyor tartışıyorlar benim kız aglıyor falan, bende okula gitmemişim kuzenle nargile içiyoruz kızla faceden konuşurken kız bana agladım falan diyor ben bundan zorla öğreniyorum oturduğumuz yerde bi telefon açıyoruz bütün okul gidiyor bu çocuğu sıkıştırıyor tokatlıyorlar sonra çocuk bagırıyor çağırıyor falan en son çıkışa gittik bizde millet bu çocugu linç edecek artık bizde ellerinden alamıyacaz en son çocuğu kendi ellerimizle bırakmıştık evine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qovero -- 11 Temmuz 2015; 22:01:46 >

• Sınıftan çıkarken kapıya vurmuştum. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meslek liseli olduğunu öğrendikten sonra okumadım

• Rez. Tutarsa mentionla

• Hoca:oglum başını kaldır
    Ben:Hangi başı hocam

Zaaaa xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık anı konusu hepsinde de farklı şeyler çıkıyor

• Yav senin ne çılgın ne komik lise anıların var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kusura bakmada varoşun tekiymişsiniz.

• tuvalette sigara içmek ne dir ya 10 kişi kıçı kıça dayamış, sigara elden ağzına gelir artık herkesin kafası sigaraya gidiyor aptal aptal işlerdi bende içmedim mi içtim sonra anladım sabah 6 da geç kalktığım için tuvalete bile gitmeden okula yetişmem gerekirdi bu sigara tayfası yüzünden son tenefüste işimi halledebiliyordum hepsinin allah belasını versin vallahi rahatladım.
  • Unutmuşum 1 tane daha dayak yeme efsane anımız var kuzenle yaşadığım,
    Biz çekmeköyde oturuyoruz o zamanlarda Çekmeköy-Karaçayır düşmanlığı var (Karaçayır sarıgazide mahalle) işte biz okulun önünde dururken bizim okuduğumuz okulun sözde reisi ve onun tayfası 9/K lılar geldi bizimde çekmeköyde oturduğumuzu biliyorlar okulun önünde bunlar 30 40 kişi 2mizide tekme tokat dövdü mahalleye çamur pislik içinde gittik ve bizde büyüklerimizi devreye soktuk ve sözde o okulun reisiyle bayağı sert bir konuşma yaptılar ertesi gün okul reisi diye takılan eleman çok özür dilerim ben gece yaptığımdan dolayı uyuyamıyorum falan filan yaptı bizi öptü ve o günden sonra 9/K lılarla çok çok aşırı dost olduk bizim mevzumuz oldugunda onlar, onların olduğunda biz giderdik

1 Tane daha var bunuda unutmuşum işte lisede okulun en taş hatunlarından biriyle çıkıyorum ama hafif yollu bilmiyorum, bu çocuğun teki sınıfın kapısının önünde bekliyor ve benim hatuna geçmen için öpücük vereceksin falan diyor tartışıyorlar benim kız aglıyor falan, bende okula gitmemişim kuzenle nargile içiyoruz kızla faceden konuşurken kız bana agladım falan diyor ben bundan zorla öğreniyorum oturduğumuz yerde bi telefon açıyoruz bütün okul gidiyor bu çocuğu sıkıştırıyor tokatlıyorlar sonra çocuk bagırıyor çağırıyor falan en son çıkışa gittik bizde millet bu çocugu linç edecek artık bizde ellerinden alamıyacaz en son çocuğu kendi ellerimizle bırakmıştık evine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Hocam kusura bakmada varoşun tekiymişsiniz.

Hocam anılar öle falan ama elinde tesbihle fosforlu gezen kekolardan değildik gayet medeniydik aksine bizim okuduğumuz okul tam bir örgüt yuvası ve bu dediğim tarzdan tipden olan insanlarla doluydu bizde pek pabuç bırakmazdık -ki bırakmadığımız içinde bu anıları yaşadığımız yıl sınıfta kalmıştık.
  • +
  • ben de bu sene meslek lisesinden mezun oldum. bol hikaye var ama şimdi birini anlatmaya kalksam çok uzun sürer valla.
  • Basketbol oynarken kulağım kesilmişti matematik hocamda bana eski kulağı kesiklerden lakabını verdi

• Lisede kimseyle konuşmaz,teneffüslerde kafamı koyar uyurdum buda böyle bi anımdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket yurutmussunuz ya ona baya guldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +
  • Kıza seni varya ıstırın bide yalarun demiştim kızda bana sapık deyip tokat atmıştı sonra biri gece mesaj atmış bi baktım abisi atmış gel sen hayırdır diye bende engellemiştim ve okula gitmemiştim buda böyle bir anımdır

• Şimdi edebiyat dersindeyiz hoca film izleticek. Açamadı. Herkes bana başkan kalk sen yap bi dedi bende sizde biliyorsunuz aynı şeyi siz yapın dedim. Kimse kalkmadı tabi sonra hoca izletmicem dedi. Arkamdan vurdular. Bende cam kenarında oturuyordum cam kenarındaki mermere koymuştum cantamı aldım kitapları çıkartacaktım sıraya attım attığım gibide tak sesi çıktı baya bi. Hoca gördü beni tuttu yakamdan dışarıya çıkardı. Vurucaktı vur(a)madı. Yüzüme yüzüme konuştu. Sigara kokusunu bile hissettim. Ertesi gün helallik diledi bitti olay. Ama keşke vursaymışta şikayet etseymişim dedim. Her ne kadar o sınıftakiler arkadaşım olsada sıkıntı olmayacağını bilsemde hep böyle kötü anılarımı hatırladığımda üzülürüm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.