W

Teğmen
28 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar;
Guitar pro kullanırken notaları yazınca otamatik olarak üstüne akorları yerleştiriyo bunu nasıl engelleyebilirim bilen varsa yardımcı olursa çok iyi olur.
Teşekkürler...
http://m.aliexpress.com/item/32576458397.html

Sizce bu kulaklık orjinal mi çok kararsız kaldım
Zippo alacam hangi model alayım aklımda siyah mat - siyah üstüne maça as p
Olan birde 1941 replika var bunların dışında tavsiyesi olan var mı
Şu foruma bir türlü kayıt olamadım benim için gerçekten çok önemli eğer üyeliği olan varsa konuları okumak için bana verebilirmi
Bu foruma bir turlü kayit olamadim uyeligi olan varsa verebilirmi konulari okumam lazimda
Merhabalar
Benim şu anda perküsyon çaldığım bi grup var cajon, bongo, darbuka, def, shaker çalıyorum şu anda. Oranın eskiden çalıştıkları bateriyi alıcam sizin kararınıza göre ama bateri biraz kötü tomların derileri biraz eski davulun arka kasnağı yok, zillerde kötü ama trampeti daha yeni alındı normalde almam ama 300 lira gibi bi fiyata alıyorum ben bateriyi almasamda hi-hat ve trampet alacaktım perküsyon seti için. Sizce bunu almalımıyım ?
Merhaba iyi forumlar;
Verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda direk PIC, ARM ye gecmek yerine devre elemanlari gibi temel ama sağlam temel attıracak bir kitap ariyorum. Bana ilerde sorun cikartmicak kitabi layigiyla bitirince gercekten anladim diyebileceğim bir kitap lazim.
Ilk sorum benim bu devre elemanlari haric neler ogrenmem lazim?
Ikinci sorum Dikeyeksenin "Hobi Elektronik" kitabi iyimidir bunun yerine baska bir kitap onerisi olan var mi?
Simdiden tesekkurler.
Meahabalar ben elektroniğe yeni merak saldimama ilerde meslegimide bu sekilde yonlendirmek istiyorum sizden bir kac sey aciklamanizi yada aciklayan yazi,makale varsa beni yonlendirmenizi istiyorum. Ben aradim fakat aklimdaki sorulari cevaplayamadim.

1) Mikroislemciyle, mikrodenetleyici arasindaki temel fark nedir? Ve bu arduino, raspberry, beaglebone bunlardan hangisi oluyor?

2)ARM, AVR, PIC bunlar neler oluyor? Mesela ARM dediginde oyle bir sistemmi var yoksa baska sistemlerdemi?

3) PIC kart olarak mi bulunuyor yoksa ayri ayri mi aliyoruz?

4) ARM,AVR,PIC bunlari kullanan kartlar varmi?

5) Beaglebone, raspberry, arduino, pcduino bunlar disinda gelistirme karti var mi ? Varsa nelerdir ve en iyi si hangisidir?

6) Ilerde mesela meslegim bu olursa ben bu kartlarimi kullanicam yoksa baska bir seylerle mi gelistiricem? Baska seylerse bunlar nelerdir ?

LUTFEN KUSURA BAKMAYIN AKLIMDA COK SORU ISARETI VAR AMA BULAMADIM CEVAPLARI BURAYA SORDUM.
Merhabalar;
Bir süredir telefonumu bilgisayar gelmiyor bazı yerlerde ayarlardan USB ile ilgili bir şeyler açılması gerektiğini okudum ama kendi telefonum da bulamadım.
Son olarakda telefonum root'lu. Ben ne yapmalıyım.
Hakkında
Meslek: Yazılımcı
İlgi Alanları: bkozanoglu81@gmail.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 455
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 50.433 (Bu ay: 425)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 327 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.