Şimdi Ara

Fiziksel acı eşiği nasıl yükseltilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalar az önce tırnağımın etime girdiğinin farkına vardım tırnak batması çok canımı yakıyor ama tırnağımı çıkarmak 3 kat 4 kat fazla acı veriyor valla yerlere yatıyorum acıdan ben bunu nasıl acısına katlanarak çıkartırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Morfin

• Hocam öyle ağır bir maddeyi kullanırsam bu seferde tırnağımı yerinden sökebilirim

• Başbilen kullanıcısına yanıt

Sen bilirsin,optimum'un arkasında coniler var,onlardan temin edebilirsin istersen 

• Pudra şekeri satıyolar mı ?

• Zar satıyolar,tam 13 saat kafası var

• dayakla her gün temiz dayak yemen gerek

• Treth kullanıcısına yanıt
    ciddi anlamda ise yarar mı reiz yaw

Her gün hayatın sillesini yiyorum vücudum yüzünden hocam etlerim çatlıyor boyum ve kilom yüksek olduğundan,sağlığıma dikkat edemiyorum trınaklarım batıyor bir gözüm sanırım renk körü ve hipermetropum ayrıca ara sıra derimin dökülmesine neden olan ve parmak uçlarımı çıplak bırakan bir sıkıntım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

ciddi anlamda ise yarar mı reiz yaw

Eskiden sözleşmeli komandolar sat mat vb özel takımları kurarken eğer bir kimsayal kullanmıyorlar ise yaptıkları buydu..

eyw.

• quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Her gün hayatın sillesini yiyorum vücudum yüzünden hocam etlerim çatlıyor boyum ve kilom yüksek olduğundan,sağlığıma dikkat edemiyorum trınaklarım batıyor bir gözüm sanırım renk körü ve hipermetropum ayrıca ara sıra derimin dökülmesine neden olan ve parmak uçlarımı çıplak bırakan bir sıkıntım var.

etlerim çatlıyor derken bu bir hastalıktır muhtemelen bir tedavi uygulanıyor mu doktorla görüştün mü hiç ?

Diyet yapıp kalsiyum ve protein tüketmek dışında estetik başka bir çözümü olduğunu düşünmüyorum hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.