Şimdi Ara

Lira Transfer Servisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    7038 i arayıp lira transferi yapmaya çalışıyorum deneme amaçlı 10 tl gönderiyorum diğer hattıma ancak geçen aydan beri
    "Aylık transfer miktarınız 11 tl dir Temmuz ayı boyunca en fazla 100 tl transfer edebilirsiniz."
    diyor.Sitesinden de bilgi edinemedim.

Bilen biri yardımcı olursa teşekkür ederim.

• Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıları (Cep Kazan Tarifesi hariç) Vodafone bireysel faturasız hat kullanan abonelere lira transfer edebilir.

Aboneliğin ilk üç ayında lira transferi yapılamamaktadır.

Lira transferinin ardından abonelerin hattında 6 TL kalması gerekmektedir. Transfer işlemi, işlem başına 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Bir defada en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edilebilir, bir takvim ayı içerisinde ise üst sınır 100 TL'dir.

Transfer edilen liralar, hediye SMS veya indirimli görüşme şartını yerine getirmez.

Abonelere transfer edilen liralar, 5 TL'den az ise aktif kullanım ya da bekleme sürelerini etkilemez. 5 TL ve üzeri lira transfer alınması durumunda aktif kullanım süresi uzayacaktır.

Transfer edilen liralar hediye lira ve SMS gibi promosyonlardan yararlanılmasını sağlamaz, indirimli görüşme şartını sağlamaz.

Transfer yoluyla elde edilen TL'ler ikinci kez bir başka hatta transfer edilemez.

Not: Ücretli lira yüklemenizin %50 lik kısmı transfer hakkı olarak hesabınıza eklenir.

Lira transfer hesabınızdaki liraları 180 gün boyunca kullanabilirsiniz, kullanılmayan liralar 180 gün sonunda sıfırlanacaktır.

Hattınızda lira olmadığı durumda transfer bakiyeniz kullanılamaz.

• Aylık 25 TL yükleniyor diğer hatta 15 tl transfer etmek istiyorum.Yani teknik olarak transfer ücreti + 6TL bulunuyor.Üst veya alt sınırı da aşmıyor.Alınan TL transfer yoluyla gelmemiş.Sadece yukarıda da belirttiğim gibi
    "Aylık transfer miktarınız 11 tl dir Temmuz ayı boyunca en fazla 100 tl transfer edebilirsiniz." 

Transfer miktarını 10 TL ye dahi düşürüyorum ancak her seferinde aynı mesajı yeniden veriyor.En iyisi müşteri hizmetlerini aramak o zaman :D

Bilgilendirmeniz için teşekkürler :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.