Şimdi Ara

linkteki araç hakkındaki düşünceleriniz?alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

mazda almayı düşünüyorum da...

linkteki araç hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum...

alınır mı sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-626-2-0-gt-aut-45498643/detay/

saygılar...

• fikri olan yok mu yada mazda tavsiyesi verebilecek birisi?
  • aracın özellikleri çok iyi fiyatına göre lpg side var yakıtta üzmez. 2000cc motor performansta lpg ye rağmen üzmez. Mazda zaten kolay kolay sorun çıkartmaz. Ama otomatik vitesi nasıldır bilemem parça fiyatları nasıldır bilemem. Arayın adamı vuruğu kırığı çok değilse ideal gibi gözüküyor
  • Full otomatik yazmış satan arkadaş çamaşır makinası mı bu Şaka bi yana araç bitmiş okeye dönüyor , airbag ler patlamış ama yenisi pahalı olduğu için koymamışlar buda önden sağlam darbeli demektir ben olsam uzak dururdum.....
  • sağ farda değişmiş, araca yolcu tarafından sağlam girildiği kesin, siyi bir ustaya gösterilip okey alınırsa neden alınmasın?
  • bir arabayı kimse keyfinden komple boyatmaz hadi boyattı diyelim airbag i hayrına da dağıtmadı ya

başka daha temiz bişey bul bence
  • hava yastığı durumu beni de tereddüde sevketti, bi baktıralım bakalım...
    ilginize teşekkürler...
  • Airbag patlamışsa önden ciddi darbe aldı demektir.
  • fıyatına gore gayet ıyı ancak kazası dusundurmuyor degıl yanı
  • araç pert olmuş. komple boyanmış, airbagler patlamış,kliması bozuk,şamzıman kulagı değişecek diyor,sağ rot başı değişecek diyor ( bence komple değişir). şu yazılanlar bile 2000 ila 2500 arası masraf çıkartır.
    ayrıca yazmadığı kesinlikle en az 1000 ila 1500 arası masrafı vardır (kimse ben de dahil burda ki kullanıcıların %95'i de dahil kimse aracının varını yoğunu tamamıyla ANLATMAZ ) ne etti 3500-4000 tl. siz bunu alsanız bu araba size aşagı yukarı 13500 ile 14000 arası bir rakama gelecek.
    sonuç: eger biniciyseniz (4-5 yıl içinde satma gibi bir düşünceniz yoksa) ve 15bin liranız varsa alınabilir. ben bu masrafları yapmam bu şekilde binerim diyorsanızda tabi ki alınabilir.
  • tatlı tatlı arabam pert alacak bir eneyi bulursam kaktıracam demeye getirmiş
  • dostum gec bunu baska bıseyler bak gozunu seveyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.