E

Yüzbaşı
08 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. On lastikleri degistiricem fakat ne alicagima karar veremedim. Fiyatlar çok pahali geldi. Normal lastik alicam. Ebatlar 205 60 16. Goodyear 270 TL , Bridgestone 265 TL , Pirelli 240 TL dedi. Fikirlerinizi soylerseniz sevinirim. Araç megane 3.
Merhaba arkadaşlar. Aracim yaklasik 10 gün evvel park halindeyken surtmeye maruz kalmistir. Bunun neticesinde sol arka çamurluk boya, tampon lokal boya işlemi yapildi. Ve kapida da çizik vardi. Kapiya boya değilde rötuş yapilmasini istedim. Onlarda yapalim, begenmezsen boyariz dedi. Araci yetkili servise vermiştim. Cumartesi teslim aldim ve hic güzel olmamis. Sizce olabilecek en iyi hali bu mudur ? Acaba boyamak icin mi boyle sallayarak yaptilar ? İlgilenirseniz çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Bende Renault Megane 3 hb var. Döşemeler krem renk ve kumaş. Bugün yere bi poşet düşmüştü, havada yağmurluydu.
Annem onu arka koltuğa koymuş. Birkaç damla akmış. Bende ıslak mendille sildim ama duruyo hala izi. Ne yapılabilir yardımcı olursanız çok sevinirim
-Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce konu açmıştım araba tavsiyesi için. Artık belirledim tercihlerimi ve son bir sizlere danışayım dedim. Şimdi bütçemi 38-39 bine kadar çıkardım.
Auris dizel ve C4 dizel arasında kaldım. Auris 1.4D Comfort Extra olucak,C4 1.6HDİ Confort. Tip olarak C4 biraz daha ağır basıyo sanki ama fransız olması ve toyotanın sorunsuzluğu ile tanınmasından dolayı arka planda kalıyor. Donanım olarak çok büyük farkları yok,motor konusunda 112 bglik Citroen motoru tercihim ama 90 bg lik auris de işimi görür diye düşünüyorum. Manuel olucak kesinlikle bu arada ve 2011 den az 50000 km den yüksek olmayacak. Bu standartlarda iki araçtanda bulabiliyorum. Siz ne dersiniz birde sizin görüşlerinizi almak istiyorum...

-Bu kafanızı karıştırmasın ama hyundai elantra veya cruze alıp tüp taktırmakda aklıma geliyo.Elantrayı beğendiğimden , cruze ise fiyat olarak daha cazip.Bunlar içinde öneriniz varsa eksin etmeyin lütfen...

-Birde sanayi işinden anlayan bir vatandaş varsa, arabanın ufak bir hasarı oluyor mesela fotoğrafını koyuyor ama anlayamıyorum ben. Fotoğraftan anlarım diyen varsa yardım edebilirse çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler başka araç düşünmüyorum bu arada
Öncelikle herkese merhaba. 3 4 hafta içinde araba almaya niyetlendik ama baktım ettim içinden çıkamadım bir türlü. Şöyle 30-37 bin TL civarı birşeyler bakıyorum.

C sınıfı , hb veya sedan , hem genç hem aile arabası , az yakan , tipi güzel olan birşeyler istiyorum. Vites kesinlikle manuel. Yakıta gelince de , gönül ister ki dizel olsun ancak c sınıfı dizeller çok pahalı ve ben tahmini yılda 10-13 bin km yapıcağımı düşünüyorum en fazla. O yüzden benzinli az yakan türlere yöneldim.

Aklımda Toyota Auris 1.33 , Corolla 1.33 , Peugeot 308 1.6 HDI , Citroen C4 1.4 VTI Attracton , Opel Astra Classic 1,3 CDTI , Seat Leon 1.2 TSI var.

Kesinlikle 2. el olması lazım,Yıl olarak en fazla 2010 , Km de çok temizse 50 bine kadar olabilir.

Ve hadi arabayı bulduk, bu kısmetse ilk arabam olucak. Alırken nelere dikkat etmeli,pazarlık yaparken nasıl yapılmalı gibi şeylerde de yardımcı olursanız çok sevinirim. Önerileriniz bekliyorum fikirleriniz belirtin lütfen. Saygılar ..
2
Evet arkadaşlar içimden böyle olucakmış gibi geçiyor

479 iy 2 ms 0 5

480 iy 0 ms 2 15

494 iy 1 ms 0 14

492 ms 1 1,45

Ben 2 TL basıcam gelirse gelir
İyi günler arkadaşlar facebookta bi sayfamız var beğendirmeye çalışıyoruz.Bu hileli yollarla yapılınca patlayabiliyomuş site.Başka bir yolu varmıdır yardım ederseniz çok sevinirim

Saygılar..
Merhaba arkadaşlar. Biz 3 arkadaş tatil yapmayı planlıyoruz ama nereye gitsek nasıl gitsek bilmiyoruz kişi başı 400 küsür paramız var. En kötü yerde bile kalırız. Marmaris bodrum fethiye alanya didim gibi yerleri düşünüyoruz bilenler yardımcı olursa sevinirim.Birde en ucuz otobüs bileti hangisinden onu falanda yazarsanız iyi olur
İyi günler arkadaşlar.Ben atiyi sildimde şimdi yüklemek istiyorum ama hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum yardım edermisiniz ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 407
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 21.184 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.