Şimdi Ara

Lineage 2 Türkçe ve bedava oluyor ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
19.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MUTeaa

quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Supervised by Innova, the corner stone of the Lineage 2 experience will be the newly implemented Free-to-Play System. Users will be able to play the game free-of-charge — without having to pay any subscription fees or face restrictions. All that is required to start playing is to download the game client and log in.
    Lineage 2 will launch in Europe with the largest-ever content update called «Goddess of Destruction». Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.

Lineage 2 artık innova system tarafından türkçe ve bedava sunulucak.
    Yorumları alalım

Benim yorumum private serverlere

Kaynak:http://www.lineage2.eu/

Dn: Forumda konu vardı ancak türkçe olmasını ve kaynak verilen linkin mmo sitesi olması dolasıyla tekrar açtım

slm oyunun yeni cilientini bi şekilde buldum indiriyorum ama bi sw ye nasıl gircez account falan nerden açıklamalı anlatırmısınız ltfn.
    hee birde oyunu indirdiğim yer ncsoft launcher di ye bi program buldum açtım direk indirmeye başkladı umarım ondada sorun olmaz. şimdiden cevaplarınız için tşkler..

burdan nasıl indirecegin ve kayıt olacagın konusunda bilgi sahibi olabilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_64929997/tm.htm

• Innova Polonya - [Lehçe] serverinide açtı sırada fransa veya türkiye serverleri var eğer sözlerinde durursalar yakında türkçe l2 keyfi bizleri bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Innova Polonya - [Lehçe] serverinide açtı sırada fransa veya türkiye serverleri var eğer sözlerinde durursalar yakında türkçe l2 keyfi bizleri bekliyor

1-2 yıl öncesine kadar oynamam Metin2 gibi olur demiştim, şimdi açılırsa ki inşallah açılır, ısrarla oynayacağım!
  • quote:

Innova Polonya - [Lehçe] serverinide açtı sırada fransa veya türkiye serverleri var eğer sözlerinde durursalar yakında türkçe l2 keyfi bizleri bekliyor

türkçe olsun. güsel olur ama ben ginede ingilizce sürümü ilen oynayacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

quote:

1-2 yıl öncesine kadar oynamam Metin2 gibi olur demiştim, şimdi açılırsa ki inşallah açılır, ısrarla oynayacağım!

Türkçe çevirisi gerçekten iyi olursa keyif verir bence ayrıca çoluk çocuğa kalıcak bi oyun değil l2 tabi kocaman çocukları bilemiyorum :)

@cosmodream oktay abi sen bi zahmet oynama bi 99 daha kaldırmaz senin bünye :D ayrıca lv sınırı 100 main 100 dual 100 sublar 99 olcakmış ve 5ci sınıfta geliyomuş e hadi cıkıyormuş sana yol göründü anca kasarsın :P

• quote:

quote:

quote:

Türkçe çevirisi gerçekten iyi olursa keyif verir bence ayrıca çoluk çocuğa kalıcak bi oyun değil l2 tabi kocaman çocukları bilemiyorum :)

@cosmodream oktay abi sen bi zahmet oynama bi 99 daha kaldırmaz senin bünye :D ayrıca lv sınırı 100 main 100 dual 100 sublar 99 olcakmış ve 5ci sınıfta geliyomuş e hadi cıkıyormuş sana yol göründü anca kasarsın :P

evet okudum meridian update ilen geliyorlar. ama şu anki derdimiz lindvior gelmeden blessed r99 armor lara sahip olabilmek. eldive ni hallettim şimdi diğerlerine bakıyorum

boss jewel/dye daha sonraya bıraktım.

blessed armor/skil enchant yapıyorum şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

quote:

quote:

quote:

evet okudum meridian update ilen geliyorlar. ama şu anki derdimiz lindvior gelmeden blessed r99 armor lara sahip olabilmek. eldive ni hallettim şimdi diğerlerine bakıyorum

Merhabalar,
    Dostum bu Türkçe pacth çalışması devam ediyor demişsin. Haber kaynağını paylaşabilir misin?
    Detaylı bir şekilde incelemek isterim.
    İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cilginbiberon

quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,
    Dostum bu Türkçe pacth çalışması devam ediyor demişsin. Haber kaynağını paylaşabilir misin?
    Detaylı bir şekilde incelemek isterim.
    İyi forumlar.

öyle birşey demedim. @epyhon arkadaşımız onu yazmıştı. türkçe olucak diye benim okuduğum yerlerde kesin bir bilgi yok.

Mantıken bir online oyunun türkçe olabilmesi için o online oyunun oyuncu sayısının çok olması gerekiyor.Bizim ülkemizde orjinal serverlarda oynayan birçok arkadaşımız var ama farklı sunucularda oynuyorlar.
    Belkide lineage2.com tarafında oyun türkçe olabilir ama bilemiyorum hiçbir fikrim yok.Şu anda oynadığım eu.4game sunucusunda almanca-rusça-polonya dilleri var.Bu pencereden duruma baktığımız zaman serverda polonya vede rusyadan gelen çok fazla oyuncu var.Şimdi bu firma haliyle o ülke için olan dil desteğini hemen sunmuş.Ne zaman ki ülkemizden orjinal lineage sunuculara olan IP girişleri artarsa o zaman sunucu sahipleride bunu yapmaya karar verirler.

Bunun dışında olmazmı ? illaki olur. en nihayetinde orjinal sunucu global olmak zorunda vede bir yatırım yaparak bunu sağlayabilir.Ülkemizde bunu destekliyecek birilerini bulmalılar.Oyunun orjinal dili ilen türkçe arasında uyum problemlerini halledecek anında düzeltme yapacak aktif vede online birileri olmalı. Bekleyip görecez.

İngilizcenizi geliştirmek adına oyunu inglizce dili ilen oynayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 6 Mayıs 2013; 1:01:54 >

• Arkadaşlar ben indirdim şuan oynuyorum pm:BlueJam oynayan arkadaşlar pm atar mısınız?
  • cilginbiberon kullanıcısına yanıt
    selam oyunun ilk açıllışında söylenmişti bu ancak böyle bişey artık söz konusu değil innova oyunu acarken reklam aşamasında sitesine kendisi yazmıştı ve gmler tarafından onaylanmıştı türkçe olması archieve.comdan geriye bakarak bu yazıyı görebilirsin

ancak suan bu söylediklerinden tamamen dönmüş durumdalar oyunu açarken ingilizce almanya lehçe fransızca ve türkçe olarak client ve server acıcaklarını söylediler
    ancak 3ünü acabildiler polonya için server açıldı ama fail oldu core(ingilizce sunucu ) ile birleştirildi bu günlerde almanya için yine aynı şekilde server açıldı ancak server beta aşamasından ileri gidemedi
    yani uzun lafın kısası localizasyon için verdigi sözlerde duramadı hatta geriye bile gitti innova battı diyebiliriz bu konuda
  • murat373 M kullanıcısına yanıt
    wist craix bffer bu nicklere pm atarsan alabilirler seni
  • En iyisi tek dil altinda yapsinlar. Benim icin onemli olan kalite yapisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim cevaplar için.
  • Beyler son durum nedir bilen varmi oyun turkce oldumu yoksa artik kimse oynamiyor mu?
  • Oyun turkce olmadi ve kanimca hicbirzamanda olmuyacak da Oyunu oynayanda turkiyede toplasan 50kisi dir belki xD
    Ama oyun Mobil uzerinden oynanacak gibi gozukuyor... Bircok video mevcut
  • arrisale kullanıcısına yanıt
    oyun türkçe olucaktı ama yan cizdiler polonya servernini fail olmsında sonra pek türk oyuncu kalmadı cünkü oyunu aşırı pahalı ve pay 2win oalrak ilerliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: acark

Innovanın rusça sitesine google translatele baktım ama bişi göremedim.Innovanın euro serverları ne zaman açılır bilen varmı yada kaynak?

5 yıldır açık hocam oynuyoruz biz orda. innova nın Avrupa sunucusu adresi bu :https://eu.4game.com/lineage2/play/

innova nın hem ruslar için hemde diğer Avrupa ülkeleri için serverı var sen rusların innova sitesine girmişsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.