Şimdi Ara

Lineage 2 Türkçe ve bedava oluyor ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
19.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tyl3r

hersey iyi hosta agalar parali olanlarin bi üstünlügü olcak haksizlik yani... ne bilim suan oynadigim serverde asla donation parali hic bisey yok 4 x simdi gir 1x 1 yilda 55 zor gor :S two boxda yoktur kesin... buffer araki bulasin :S ne bilim bi oyunda para geciyosa bana büyük adaletsizlik var gibi geliyo... neyse denemekten zarar gelmez ama 1x oynamak herkesin harci deyil ben 2xken oynadim 70 den 74 de 6 ayda cikamamiştim... bakalim nasil olcak

Arkadasim istersen konulari arastir lvl kasmak sandigin kadar zor degil officalde ben sanirim bir aydir oynuyorum cok kisitli 87 lvl olacagim bugun
    diger arkadsaim benle basladi 93 lvl olacak
  • quote:

hersey iyi hosta agalar parali olanlarin bi üstünlügü olcak haksizlik yani... ne bilim suan oynadigim serverde asla donation parali hic bisey yok 4 x simdi gir 1x 1 yilda 55 zor gor :S two boxda yoktur kesin... buffer araki bulasin :S ne bilim bi oyunda para geciyosa bana büyük adaletsizlik var gibi geliyo... neyse denemekten zarar gelmez ama 1x oynamak herkesin harci deyil ben 2xken oynadim 70 den 74 de 6 ayda cikamamiştim... bakalim nasil olcak

Aradaki tek fark inan bana lv oluyor gerisi hikaye sen hala eski l2 sanıyosun ve o zorlukları arıyosun ama söyleki artık oyunda ne craftla ugraşıyosun ne buffer için box açma gereği duyuyosun çünkü eskiden 30 40 tane buff vardı 1 box bile kaldırmıyodu main charın süreleride çoğu 20dk idi ama şimdi 1 buffer var o 40 tane buff şimdi 12 tane buffun içinde ve yarım saat ayrıca gracia finalde vitality yok dediğin kadar zor olması cok dogal gracia finalden sonra vitality sistemi getirdi zaten vitality bitene kadar x3 oynuyosun pre olmadan pre alırsan bi 2x daha ekle 6x ile oynuyosun kaba hesap ayrıca preli olmayanın bi eksigi olmyor daha fazla zamanda daha fazla drop sahibi oluyor pre ile kasanda ilerki leveldeki instancelerle tabi lv yüksek olunca kesmesi biraz daha kolay ancak drop şansıda bi o kadar azalıyor lv konusuda hiç problem deil yani ben 3 4 ay saçma sapan işlerle ugrastm clandı oydu buydu derken sonra baktım bi yere gitcegi yok 2.5 ayda 97ye kastım
    Kısacası l2de o eski devasa zorlugu ve gereksiz ugraşların hepsi artık yok ama eski tadı vermediğide bir gerçek

• quote:

orjinal ncwest oynarsan eğerki vit,mentelik sistemi ile x5 oynuyorsun 6 gunde 86 char kasabiliyorsun ki bizzat kendm kastım. hemde 1 kurus para vermeden aylik odeme falan olmadan.
  • ne zaman acılcak avrupa serveri ? peki tam olarak bilgisi olan var mi bu arada l2 ana konu olur heralde silkroad gibi artık
  • quote:

ne zaman acılcak avrupa serveri ? peki tam olarak bilgisi olan var mi bu arada l2 ana konu olur heralde silkroad gibi artık

Avrupa serveri şuan açıkwww.lineage2.eu ancak daha türkçeleştirilme yapılmadı ama yakındı almanca client bitti almanca server açılmak üzere sırada 3 dil daha var fransızca lehçe ve türkçe
  • hmm peki 30 unda acilcak diyolardi o baska bi server mi ? ne bilim suanki eu serveride ücretsiz mi ? deneyebilirim en azindan
  • ben dun indirdim chonostayim eu servere nasil gircem ? core server falan yazmislar yok öle bi server yardimci olacak kimse yok mu ?
  • quote:

ben dun indirdim chonostayim eu servere nasil gircem ? core server falan yazmislar yok öle bi server yardimci olacak kimse yok mu ?

burdan indirdiğine emin misin ?

https://eu.4game.com/lineage2/play/
  • quote:

ben dun indirdim chonostayim eu servere nasil gircem ? core server falan yazmislar yok öle bi server yardimci olacak kimse yok mu ?

core zaten eu server oluyor...
  • oyundayim corede 25 lvl c4twoman nick...oynayanlar ulasabilir bu arada clan falan var mi?... iyi bayramlar herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyl3r -- 19 Ağustos 2012; 14:14:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi tane türk olmaz mi ???2 gündür oynuyorum su 85 kadar item sıkıntısı olmaz diyolar bi yerde bi yanlis varya nerde acaba oynayan biri msj atabilir mi ?
  • quote:

bi tane türk olmaz mi ???2 gündür oynuyorum su 85 kadar item sıkıntısı olmaz diyolar bi yerde bi yanlis varya nerde acaba oynayan biri msj atabilir mi ?

87 lvlim suana kadar item sıkıntısı cekmedim hatta sete weapona Element bile basiyorum :D
    Bound itemler kullanacaksin. Aden'den buflarini alabilirsin. iss buff 40k 60 k arasi
  • arkadas 3 gündür kasiyom 2kk var anca nasıl buf alabilirim ?46 lvlim questlerde sarpa sardi :S item desem 40 da verdikleri silahla takılıyom bazar yok oyunda suan saglam bide o konu var...
  • quote:

arkadas 3 gündür kasiyom 2kk var anca nasıl buf alabilirim ?46 lvlim questlerde sarpa sardi :S item desem 40 da verdikleri silahla takılıyom bazar yok oyunda suan saglam bide o konu var...

Bazar olmaz tabiki :) auction var her townda orda artık millet satıyor.para konusuna gelince a grade olunca sıkıntı çekebilirsin.
  • bi top c grade olamadik ki a gradede sıkıntı cekelim... ariyetten sitesinde mentee sistemi falan yaziyo o nedir nasıl oluyor... ?? bide b grade satan bi yer var mi ?god.. cok farkli gracia final low rateden geldim pazarla is iyiydi suan spoiler bile cok para etmiyo dur bakalim... basladik ama
  • C grade yi almana gerek yok class questi ile alabiliyorsun.Spoil burda fazla para etmiyor.Stone of pruty sadece satabilmişimdir.Mente olayına gelince innova henüz bu sisteme geçemedi.b grade weapon için quest yapacaksın 49 da.Oren auction yanı,Pre olayıda var onu alırsan hmn lvl alırsın x2.
  • ben bu oyuna baslıcam ama türklerinin oldugu bi serverda oynamak istiyorum ? türkce olmasında daa cokmu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: OathBreakerr

ben bu oyuna baslıcam ama türklerinin oldugu bi serverda oynamak istiyorum ? türkce olmasında daa cokmu var

Evet baya çok var almanca client + server çalışmaları 6 7 ayı bulduysa türkçe için en az 1 yıl var
    ayrıca türkçe demişken geçenlerde bug yüzünden ticketlarla boğuşurken innovada gm selma adında bi gm olduğunu farkettim buda iyi bi işaret türkçe konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 22 Ağustos 2012; 13:35:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

quote:

Orijinalden alıntı: OathBreakerr

ben bu oyuna baslıcam ama türklerinin oldugu bi serverda oynamak istiyorum ? türkce olmasında daa cokmu var

Evet baya çok var almanca client + server çalışmaları 6 7 ayı bulduysa türkçe için en az 1 yıl var
    ayrıca türkçe demişken geçenlerde bug yüzünden ticketlarla boğuşurken innovada gm selma adında bi gm olduğunu farkettim buda iyi bi işaret türkçe konusunda

türkçe olmasın ya oyun ya gerek yok inanki ben istemem kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Supervised by Innova, the corner stone of the Lineage 2 experience will be the newly implemented Free-to-Play System. Users will be able to play the game free-of-charge — without having to pay any subscription fees or face restrictions. All that is required to start playing is to download the game client and log in.
    Lineage 2 will launch in Europe with the largest-ever content update called «Goddess of Destruction». Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.

Lineage 2 artık innova system tarafından türkçe ve bedava sunulucak.
    Yorumları alalım

Benim yorumum private serverlere

Kaynak:http://www.lineage2.eu/

Dn: Forumda konu vardı ancak türkçe olmasını ve kaynak verilen linkin mmo sitesi olması dolasıyla tekrar açtım

slm oyunun yeni cilientini bi şekilde buldum indiriyorum ama bi sw ye nasıl gircez account falan nerden açıklamalı anlatırmısınız ltfn.
    hee birde oyunu indirdiğim yer ncsoft launcher di ye bi program buldum açtım direk indirmeye başkladı umarım ondada sorun olmaz. şimdiden cevaplarınız için tşkler..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.