Şimdi Ara

Lineage 2 Türkçe ve bedava oluyor ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
19.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lineage II Free2Play olursa zaten ortalığı yıkar. Çok kaliteli bir oyun grafik olsun,oynanış olsun. Aklı olan ko,sro,metin 2 nin yüzüne bakmaz. Türkçe olması en büyük avantajlardan biri zaten.
  • Tamamen ücretsizmi olucak bakıcaz.
  • varyaaa eğer adam gibi türkçeleşirse oyun anlayamadığım,beceremediğim questlerin alayını yaparım süper yaaa
  • banada uyar gelecek arkadaşlara selam ederim burdan

sonradan gelen edit - merak etmeyin oyuna bebelerde dolmaz tabi 1x olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 23 Kasım 2011; 17:22:42 >
  • ilk adımları çok iyi atmamız gerek beyler, önceden clan liderliği konusunda deneyimi olan ingilizcesi olan ve aklı başında (bebe olmayan) bir lider eşliğinde herkes aynı yerde char açmalı, bunun ayarlamasını şimdiden yapmalıyız ki eminim bir çok kişi şimdiden planlama yapmıştır. Buradan ilk adımı ben atayım, bu niteliklere uygun, clanı yarı yolda bırakmayacak, online süresi iyi olan adaletli bir clan liderliğine kimler talip???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

ilk adımları çok iyi atmamız gerek beyler, önceden clan liderliği konusunda deneyimi olan ingilizcesi olan ve aklı başında (bebe olmayan) bir lider eşliğinde herkes aynı yerde char açmalı, bunun ayarlamasını şimdiden yapmalıyız ki eminim bir çok kişi şimdiden planlama yapmıştır. Buradan ilk adımı ben atayım, bu niteliklere uygun, clanı yarı yolda bırakmayacak, online süresi iyi olan adaletli bir clan liderliğine kimler talip???

bence şuan arama o talipliyi 5-6 ay kendine çalışsın herkez clan için uğraşmasın eksik kalır private gibi dğil gm shopdan çıkmıyo quest item lar çok uğraş istiyo bide solo takılsan kimse dokunmaz ama clan a rahat vermiyolar. hazır bi clanda başlayıp sonra form üzerinden birleşmek en mantıklısı zaten ben inanmıyorum offical e başlayıp 4-5 aydan fazla oynayabilceklerni anca daha eskilerden officalde oynayıp bırakan yada absy vs gibi düşük ratelerde oynayanlar zevk alır

• dostum bende low rate oynamış biri olarak yazdım zaten, son 2 clientin low ratesini oynamadım ancak ne derece zorluklar içerdiğini üç aşağı beş yukarı biliyorum. low rate her şeyden önce birliktelik ister, hem gelişme için hemde oyundan zevk almak için, bence ilk etapda birleşmeler önemlidir daha seri lvl alma ve item kasma konusunda.
  • yalnız arkadaşlar websitesinde clienti bulamadım nerden indireceğiz ya
  • lineage2 NcWestwww.lineage2.com

lineage2 Innova EU client yok beta için kayıtlar var.

Oyunların her ikiside orginal server ama NcWest EU serverını NA'ya taşıdı buda doğal olarak lag yaratacak ve GoD'a Pts olmadan direk live geçecekler ama Innova L2 client'i üzerinde istediği gibi oynama hakkına sahip ama NcWest sadece Kore'den patch gelirse patch suna biliyor ve buda senelerdir problem oldu. EU versiyonu başlayana kadar bende NA servarında takılacam

Nick : Dracul
    Class : DC
    lvl : 80
    Aktif
    -------------
    Nick : DjinnX
    Class : AW
    lvl : 68
    aktif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singuz -- 23 Kasım 2011; 18:24:03 >
  • Yeni bulduğum siteyi takdim ederim http://l2gc.com/

bu arada clasın bitanesinin lvl85 den lvl 99 a kadar geldiği süre içinde (active+passive olmak uzere, buna lvl artırması dahil) tam 127 skill öğreniliyor (çeşit anlamında algılamayın) Manyak sp lasım olcek:P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 23 Kasım 2011; 19:37:21 >
  • Bu Gece itibari ile lineage2.com Ncwest NA ücretsiz olacak herkeze duyrulur.
  • Bu sitelerdenmi indiriyoruz oyunu ? İndirme işlemi nasıl olacak çözemedim Torrent den God clientini indirsem orjinal sunucuya girebilirmiyimki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

Yeni bulduğum siteyi takdim ederim http://l2gc.com/

bu arada clasın bitanesinin lvl85 den lvl 99 a kadar geldiği süre içinde (active+passive olmak uzere, buna lvl artırması dahil) tam 127 skill öğreniliyor (çeşit anlamında algılamayın) Manyak sp lasım olcek:P

ohaa 127 skill! o skilleri alabilmek için o sp yi kasmak çok çok zor yaa. daha öncede belirttim çoğu kişi bi hevesle başlar officiale 2-3 ay içinde bırakmalar başlar

ayrıca bi arkadaş solo takılak felan diyor. şaka yapıyorsun bence..açıkçası low rate bi serverda solo takılmak kötü bi fikir

• quote:

Orijinalden alıntı: SerseriGezgin

banada uyar gelecek arkadaşlara selam ederim burdan

bence türkçe olması bebelerinde dolmasını arttıracaktır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: singuz

Bu Gece itibari ile lineage2.com Ncwest NA ücretsiz olacak herkeze duyrulur.

nasıl yani anlamadım ayın 30 unda çıkmıyomu client ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lue

quote:

ayın 30'da olması beklenen l2 NcWest'indi yani USA ama avrupa için hala innova sadece NcWset karar değiştirip ( herkez şok oldu ) birden bire bu geceden itibaren free oluyor. GoD patch'i ise 30'da geliyor.

NOT : lineage2.com NCWEST bu an itibari ile bütün serverları USA bulunacak ( eski NAIA EU serverı USA'ya çekildi bugün itibari ile )

lineage2.eu/tr/ ise innovanın aldı orginal EU serverları ama aktif değil 1 aralıkta Beta olacak kayıtlar siteden.

• hi5 clienti uzerinden updath yaparak god a geciş olurmu yoksa sifirdan client indirmemizmi gerekecek ? ( sıfırdan indirmemiz gerekcek gibi geliyor bana :) )
  • quote:

quote:

quote:

ayın 30'da olması beklenen l2 NcWest'indi yani USA ama avrupa için hala innova sadece NcWset karar değiştirip ( herkez şok oldu ) birden bire bu geceden itibaren free oluyor. GoD patch'i ise 30'da geliyor.

NOT : lineage2.com NCWEST bu an itibari ile bütün serverları USA bulunacak ( eski NAIA EU serverı USA'ya çekildi bugün itibari ile )

lineage2.eu/tr/ ise innovanın aldı orginal EU serverları ama aktif değil 1 aralıkta Beta olacak kayıtlar siteden.

Açıklama için teşekkürler.Oyunu oynayabilmek için 30 unu beklemek gerekiyor dimi ? Fakat beta demişsin şimdi lvl kas uğraş sonra tam sürüm çıkacak illaki uğraştığın şeyler yok olup gidecek tam sürüm geçince o yüzden tam sürüm çıkınca oynamak en mantıklısı. VE innova dediğin ney ilk defa duydum ben onu.

• lineage2.com USA bugün itibari ile freedir girin deneyin derim. Evet Innova EU için Beta yapacak ama USA serverlarda'da PTS olmadı ve olamadığı için çok BUG bekleniyor.
    Ben şahsen Innovayı bekliyorum çünki daha önce 13 serverı olan NcWEST ikiye düşürdü çünki in game ve forumlarda pek yardım yok ve bir problem olduğu zaman veya BUG'u düzeltmek için NcWEST kore'den patch bekledi ve bu bir çok oyuncuyu etkiledi ve bilindiği gibi BOT programları bir türlü durdurulamadı ama bunun tersine innova kendi game guardını yazdı ( Frost ) bilhassa daha başarılı oldular şu anda 13 serverları var ve 14. bu ay sonunda rusyada açılacak NcWest avrupa ile pek fazla ilgilenmedi ve tabi Eu için hayal kırıklığı oldu bunun üzerine NcKOREA innova'ya devretti.

Yani lafın kısası 2 tane lineage2 olacak arkadaşlar biri USA biri EU. USA bu geceden itibaren free ve 30 kasımda GoD patchini atacaklar.

Eğerki USA serverda oynamak istiyorsanız lineage2.com'dan H5 clientini indirebilirsiniz.

Başka sorusu olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singuz -- 23 Kasım 2011; 23:18:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerseriGezgin

banada uyar gelecek arkadaşlara selam ederim burdan

bence türkçe olması bebelerinde dolmasını arttıracaktır :D

şu bebe lafı çok kullanılıyor bişey sorabilirmiyim

sen ananın karnından doğarken mi biliyodun l2 yi? sende sıfırdan öğrenmedinmi? sende yeni öğrenen herkes gibi ezikliği hissetmedinmi?? evet cvpları biliyoruz o yüzden bebeleri küçümsemeyelim,yardımcı olmaya çalışalım sadece

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.